چن تا سوال

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 49,948 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چن تا سوال

چن تا سوال کلیدی ازتون دارم.............1.آیا هانری واقعا اسطوره بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2.از آرسنال سال چن خوشتون میاد؟
3.چرا طرفدار ارسنال شدین؟جام؟برداش؟هانری؟رئیس؟بازی زیباش؟یا....
4.اگه قرار باشه با طرفداریکی از تیم ها کل کل کنید طرفدار کدوم تیم رو انتخاب میکنید؟
5.با توجه به خسیس بودن باشگاه بهترین ترکیب سال اینده ی تیم با ذخیره هاش چیه؟(خواهشا ترکیبی بگید که با عقل جور بیاد!)
===============================================
حالا نظرات خودم
1.هانری به هیچ وجه اسطوره نبود.بازیکنی که به خاطر پول و جام و سیاست باشگاه و ....تیمشو ترک کنه اسطوره نیست.موقعی که تیری هانری با اف سی پلاتینی چمپیونز لیگ رو بالایه سر برد به چشم طرفداریه ارسنال نگاهی کرد؟نه چنین شخصی هیچ وقت نمیتونه اسطوره باشه
---------------------------------------------------------------------------------------------------
2.برام فرقی نمیکنه
---------------------------------------------------------------------------------------------------
3.من موقعی که طرفدار آرسنال شدم نه جام گرفت نه هانری بود نه بردایه پیاپی و زیادی داشت به عشق رئیس و جووناش که میومدن غول کشی میکردن و بازیایه چشم نوازش طرفدار این تیم شدم
-------------------------------------------------------------------------------------------------
4.تاتنهام البته تو ایران طرفدار تاتنهام وجود نداره
---------------------------------------------------------------------------------------------------
5.                                                    ژسنی

سانتوس----------ورمایلن-------------کشیلنی-----------------سانیا
                                     
                                   سونگ--------------------ویلشر

          چمبرلاین---------------روسیچکی---------------------والکات

                                                   فانپرسی

ذخیره ها:پودولسکی-هازارد-جروین-مرته ساکر-فریمپونگ-پدرو بوتلهو-ولینگتون سیلوا-افوبه-هنری لنزبوری
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidreza در 6/1/1391 | 19:59 گفت:

1-100%
2-9SAL
3-HENRY VA BAZIHAYE ZIBASH
4-CHELSEA
5- STEKELENBERG
SANTOS TOMAS KOSELNY SANGA

SONG
JACK GOOTZE
KAKA ROBIN THEO

رضا در 21/12/1390 | 12:15 گفت:

1. بله حتما
2. از وقتی طرفدارش شدم تاحالا
3. اینو جواب ندم بهتره ( چون آبرو ریزیه )
4. منچستر یونایتد
5. زسنی - سانیا - مرتساکر - ورما - سانتوس - سانگ - ام ویا - ویلشر - ژروینیو -پودولسکی- ون پرسی
ذخیره : مانونه - کاسیلنی - ورتونگن - ینکینسون - گیبز - آرتتا - چمبرلین - والکات - یووتیچ

moeinem در 21/12/1390 | 11:57 گفت:

ممنون از همگیتون

دانیال در 21/12/1390 | 11:31 گفت:

1.جواب نداره (من خودم عاشق آنری بودم) ولی رفتنش اشتباه بود چون فهمیدم فقط با آرسنال دوستش داشتم ولی بازم بازیکن بزرگی بوده و هست.

2.من از 2003 که برای اولین بار فوتبال دیدم طرفدار آرسنالم.

3. به خاطر آرسنال و رئیس و قدمت و برگکمپ و آنری و ......

4.بارسا و فقط بارسا

5.ترکیب خودت کاملترین معین جان (به نظر من)

مهناز پرتوی در 21/12/1390 | 10:36 گفت:

یادش بخیر روز شماری میکردم هانری طلاق بگیره...حسم نسبت به هانری احتمالا اون روزا بیشتر از یه کاپیتان بوده...خجالت میکشم بگم الانم همون حس دارم ولی گفتم دیگه....

Dariush در 21/12/1390 | 07:52 گفت:

1- ,واقعا اسطوره اس
2-از سال 2007 به بعد که فوتبال رو منظم نگاه می کردم
3- سبک بازیاش رو دوس دارم میدون دادن به جووناش دیوونم کرد. اگه واسه جام بود طرفدار بارسا رئال میلان یا منچستری ها می شدم ولی دیوونه ارسنالم که از برد هاش و بازی زیباش خوشحال میشم و از باخت هاش ناراحت و حتی گریه می کنم.( ببخشین طولانی شد)
4-همه تیمای دنیا
5-ژسنی
سانتوس ورما کوسینلی( مرته ساکر) سانیا
سانگ ویلشر
والکات چمبرلین
پودولسکی(اگه بیاد) رابین

پويان در 21/12/1390 | 00:41 گفت:

1 انرى اسطورس و دوست داشتنى ولى اشتباه كرد كه تيمو ترك كرد
2 تمام دوران ونگر كه من ارسنال و ديدم يعنى 2000 به بعد
3 اول سبك بازى و تيم كامل ارسنال از جمله دنيس و پت و تيرى و رابرت و تموم بازيكناى اون دوره كه سالهاى بعد هم اضافه ميشدن جذب ارسنال شدم و وقتى ونگر و باشگاه و فلسفشون و شناختم پايه هاى عشقم به ارسنال شكل گرفت و روز به روز محكم تر شد تا جايى كه الان اشك ميريزم واسه بردا و باختاى ارسنال
4 بارساييها و جديدا ميلانيا
5 ژسنى
سانتوس ورما كوسينلى سانيا
سانگ ويلشر ولكات چمبو
پودولسكى و رابين
البته با وجود گوتزه و هازارد و مهم تراز اونا هالك پورتو تركيب تغيير ميكنه

HOSSEIN در 20/12/1390 | 23:39 گفت:

1-هانری اسطوره بود در این شکی نیست چه واسه پول رفته باشه چه واسه هرچیز دیگه ای..
2-چون آرسنال 2003به بعد رو خوب یادمه تیم 2003تا2005 و تیم پارسالمونو خیلی دوست داشتم
3-کوچیک بودم پسر عموم گولم زد گفت آرسنال شو منم بچه بودم گفتم باشه اما حالا چند باری واسه اون کاری که کرد ازش تشگر کردم
4-با منچستریا.از بازسایی ها هم حالم بهم میخوره چون منطق نئارن،بخدا اگه مس و ژاوی نبودند به اینجا نمیرسیدند
5-ژسنی.4دفاع غیور 4هافبک تکنیکی1مهاجم مرده خور و یه فن پرسی دوست داشتنی(ترکیبمم 4-4-2میذاشتم)

HAMED toopchi در 20/12/1390 | 23:37 گفت:

خر كله مون رو گاز گرفت آرسنالي شديم :D
با اينكه هي دقمون ميده ولي تا ابد آرسنال! من از اسم آرسنال هم خيلي خوشم مياد تو تيما اسمش از همه قشنگتره!!!!

ناصر در 20/12/1390 | 23:33 گفت:

!-100%
2-از وقتی که طرفدارش شدم تا حالا
3-همه شون(سبک بازی,فلسفه,رئیس,بازیکن ها و .....)
4-بارسا
5-ترکیبی که چیندی رو منم قبول دارم

در ضمن طرفدار تاتنهام پیدا شد!!!!
کجا؟
خوب معلومه تو موزه ی حیات وحش!!!!!lol

hamed در 20/12/1390 | 23:31 گفت:

عشق است آرسنال...

سعيد غلامي در 20/12/1390 | 23:30 گفت:

ارسنال يعني تيري همه ارسنال رو با تيري هانري ميشناسن

hamed در 20/12/1390 | 23:29 گفت:

1-آنری اسطوره بود و هست...

2-آرسنال با ونگر...

3-اول به خاطر آنری طرفدار آرسنال شدم ولی بعد واقعا عاشق آرسنال شدم و هستم و تا آخر عمر با افتخار میگم طرفدار آرسنالم...

4-از کل کل با منچستری ها خیلی خوشم میاد چون توی خانواده ی ما همه یا طرفدار منچسترن یا آرسنال...

5- ژسنی
سانتوس ورمائلن کشیلنی ( مرته ساکر ) سانیا

سانگ ( فریمپونگ ) ویلشر ( رمزی )

روسیچکی (آرتتا)

والکات ( چمبرلین )

پودولسکی ون پرسی


ببخشید اگه ترکیبم نامتعارف بود ولی در کل از این بازیکنا استفاده میکردم...

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 23:01 گفت:

تاتنهام باخت....
خدا کنه فردا شب ببریم...

Gunner در 20/12/1390 | 22:57 گفت:

تاتي هم لول شد انشالله كه نيوكاسل رو بزنيم

Gunner در 20/12/1390 | 22:54 گفت:

تركيب رو رئيس بهتر ميفهمه و منم همون تركيب رئيس رو دوست دارم حالا ميخواد هركي باشه

Gunner در 20/12/1390 | 22:51 گفت:

سوال4 ؛اصلا دوست ندارم با هيج كدوم از تيما كل كل كنم ارسنال رو بالاتر از اين ميدونم كه وقتمو با يه مشت حرف نفهم حدر بدم بهتر اينه كه سكوت كنم

Gunner در 20/12/1390 | 22:49 گفت:

سوال سومت هم من بخاطر سبك بازيش البته تو اون سالها

سید امین هاشمی در 20/12/1390 | 22:47 گفت:

به به آقا معین.آنری که بی مثاله.حدود 14ساله که طرفدارشم.3.عاشق آرسنال و خدمتگذارانشم.4.بارسلونا.5.همین ترکیب خوبه،اگه سانتوس بیاد،1فوروارد بخریم،با 2تا هافبک بازیساز که لااقل آرتتا گم شه

Gunner در 20/12/1390 | 22:47 گفت:

سوال دومت از ارسنال2003_4

Gunner در 20/12/1390 | 22:46 گفت:

سوال اولت رو جواب نميدم بخاطر اينكه دوست ندارم كسي ناراحت بشه

Gunner در 20/12/1390 | 22:42 گفت:

اين سوالات كه از سوالاي كنكور سخت تره

جواد تی تی در 20/12/1390 | 22:09 گفت:

1- هانری اسطوره بلامنازع آرسنال
2- آرسنال 2002-6 که چپ و راست منچسترو می برد و پیاپی تحقیر می کرد
3-بازی زیبا ، اسطوره ای مثل هانری و نفرت از یونایتد
4- کلا فقط دوست دارم فرگی و تیمش رو مسخره کنم
5- خرید چند بازیکن جدید و حفظ رابین

moeinem در 20/12/1390 | 21:54 گفت:

من کاری برام پیش اومده شبتون بخیر

مجتبی عابدی در 20/12/1390 | 21:53 گفت:

تمدید قراردادش با ارسنال سال 2006 اونم تو اوجش با رفتن از ارسنال اصلا با هم جور در نمیاد . ادم اگه خودشو جای تیری بزاره تنها دلیل ترک ارسنال میتونه زندگیه شخصیش باشه . من دو سال سر این موضوع با خودم جنگیدم جز این هیچ جوابی واسه خودم پیدا نکردم .

مجتبی عابدی در 20/12/1390 | 21:51 گفت:

تمدید قراردادش با ارسنال سال 2006 اونم تو اوجش با رفتن از ارسنال اصلا با هم جور در نمیاد . ادم اگه خودشو جای تیری بزاره تنها دلیل ترک

moeinem در 20/12/1390 | 21:49 گفت:

خب توپچی ها هر کی نظری داره منم ببخشید اگه توهینی به نظر شما کردم.

Farhad Rahbari در 20/12/1390 | 21:47 گفت:

1)بود-هست-خواهدبود
2)1886-2012
3)چون به معنای واقعی کلمه فوتبال پاک و تمیز به اجرا میذاره
4)من یو-اگه یه روزی بخوام قاتل بشم حتما میرم منچستر
5)ژسنی

سانتوس----------ورمایلن-------------کشیلنی-----------------سانیا

سونگ--------------------ویلشر

پودولسکی---------------چمبرلین---------------------والکات

فانپرسی

moeinem در 20/12/1390 | 21:44 گفت:

پس چرا رفت؟دلیلش به خاطر همسرش نمیتونه باشه.

مجتبی عابدی در 20/12/1390 | 21:43 گفت:

خب هر کدوممون ثروت تی تی رو داشتیم تو بهترین شهرهای دنیا خونه داشتیم معین جان . اخه طلاق رسمیش همزمان با خداحافظیش از بازیکنای ارسنال و اوکی دادن به بارسا شد . 2005 2006 که تی تی بهترین بود تو اوج شایعه ها با ارسنال تمدید کرد و تو مصاحبش گفت تا زمانی که فوتبال بازی کنه واسه ارسنال میدوئه . دقیقا یادمه مصاحبش رو .

moeinem در 20/12/1390 | 21:39 گفت:

اورتون 1.تاتنهام 0.دقیقه ی 36.

moeinem در 20/12/1390 | 21:38 گفت:

اصلا ربطی به اون نداره چون هانری الان تو لندن خونه داره و آقا رضا شرافتیان یه پست گذاشته بود در مورد اکواریوم خونه ی هانری .دلیل جدایی هانری از آرسنال به خاطر همسرش نبود دادا

مجتبی عابدی در 20/12/1390 | 21:33 گفت:

تیری از همسرش و کلا از لندن فرار کرد نه از ارسنال . جداییش از ارسنال فقط واسه زندگی شخصیش بود . همشم تقصیر اون تاپ مدل دورگه ای بود که حتی زندگی ورزشیه تی تی روهم مث زندگی شخصبش نابـــــــــــــود کرد .

moeinem در 20/12/1390 | 21:32 گفت:

چرا اصلا بارسایی شد؟

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 21:30 گفت:

معین جان پات رو بزار رو ترمز یه کم اهسته تر برو خیلی داری تند میری!!!!!!!
1- تی تی استوره تمام نشدنی آرسناله بی شک

2-کلا از ارسنال خوشم میاد کلا سالش مهم نیست برام.


3-سبک بازی زیباش چون قبل از اینکه بازیش رو ببینم هیچ کدوم از این هایی که تو سوال دومت گفتی رو نمیشناختم پس عاشق سبک بازی روان وزیباش شدم و بعد شدم هوادار سر سختش.

4-شانچستر عجیب الرژی دارم نسبت به هواداران منچستر یو بعدش بارسلون!!!

5-ژسنی
سانتوز...........ورمایلن.....ورتونگن...........سانیا

سانگ

گوتزه.....جک ویلشر...ارتتا


پودولسکی..........رابین ونپرسی (c)

.

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:29 گفت:

بچه ها من فعلا میرم! شب خوش

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:28 گفت:

http://highbury.ir/showthread.php?tid=5459

اینو حتما ببین

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:28 گفت:

http://highbury.ir/showthread.php?tid=5459

اینو حتما ببین

مجتبی عابدی در 20/12/1390 | 21:27 گفت:

تی تی بی معرفتی کرد . اما هیچ وقت نتونستم ازش متنفر باشم . 229 گل به خودیه خود یعنی اسطوره شدن . نمیشه منکر عشق تیری به ارسنال شد . جز دوسال اولش تو بارسا هیچ حرفی دیگه راجع به بارسا نزد . جداییش از ارسنال به نظر من واسه جداییه تلخش از همسر و دخترش بود که هیچ وقت بیان نکرد .

moeinem در 20/12/1390 | 21:26 گفت:

نه من میگم چرا اصلا بارسایی شد؟اگه تو ارسنال میموند واقعا به یک اسطوره تبدیل نمیشد؟

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:26 گفت:

از نظر من این بحث به نتیجه نمیرسه مخصوصا اینکه سعی کنیم همدیگرو قانع کنیم از این مدل بحث اصلا خوشم نمیاد که من بخوام حتما معین خرمی رو قانع کنم که اشتباه می کنه بحث خوب اونیه که هر کسی نظرشو بگه و بقیه بخونن لزومی نداره تهش نظر کسی عوض شده باشه :)

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:24 گفت:

ای بابا معلومه ناراحت بودم اما نکنه توقع داشتی وقتی با یه تیم دیگه قهرمان شده بره کنج عزلت و تو جشن شرکت نکنه؟

moeinem در 20/12/1390 | 21:23 گفت:

علی جان بعد قهرمانی اف سی پلاتینی وقتی هانری اون جام رو بالایه سر برد چه حسی داشتی ها؟

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:21 گفت:

تاتی اورتون هنو صفر صفرن 20 دیقه رفته از بازیشون

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:20 گفت:

خب همین خودش نشون دهنده اهمیت این بازیکنه وقتی کنار چاپمن که فوتبال بهش مدیونه قرار میگیری یعنی نهایت عظمت

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:19 گفت:

شوخی کردم خون ریزی رو! منظورم بحثای شدید بود :)

واقعا؟ آخه چرا؟ بابا به خدا وقتی گل زد من! منی که کلا اشک ندارم تو چشمام یعنی فکر کنم چشمه اشکم خشک شده! اون وقت من بعد از گل آنری گریه کردم! واقعا تنها مشکلش رفتنش بود که در اون مورد خیلی بحث زیاده قضیه تی شرت که پوشید و گفت من نمیرم بارسا و... خیلی چیزای دیگه هنوز نفهمیدم چرا؟ نه رئیس نه خودش هیچ وقت مسئله رو شفاف نکردن :(

تا زمانی که برام اطمینان حاصل نشده که آنری به تیم خیانت کرده از نظر من اسطوره است

moeinem در 20/12/1390 | 21:16 گفت:

راستی علی جان اینا به این دلیل مجسمه شو ساختن چون بیشترین گل زده ی تاریخ باشگاه رو داشت اگه اینو نداشت مطمئن باش مجسمه شو نمیساختن عزیزم!!!!!!!!!!!!!!!!

moeinem در 20/12/1390 | 21:15 گفت:

علی جان من بازی لیدز رو کامل نگاه کردم بعد گل زنی هانری هم نفهمیدم این مرتیکه واقعا کینگه!راستی ما همه آرسنالی هستیم و دلیلی نمیبینم که سر یه موضوع خون ریخته بشه.

علی ارشدی در 20/12/1390 | 21:11 گفت:

سوالاتت می دونی چه بحث مفصلی می خواد؟ هر چند که سر بعضی سوالاتت این جا و تو هایبوری خون ریخته شده!!!!!! مثل سوال اول

1) بذار رک بگم: کسی که هنوز بازی می کنه و مجسمه شو ساختن بی شک اسطوره است بازی با لیدز زمانی که کینگ اومد تو زمین تاآخر بازیو ببینین می فهمین اسطوره کینگ آنری یعنی چی :)

2) نه! من از دریم تیمی که خود باشگاه تو نظر سنجی اعلام کرد خوشم میاد

3) قبلا گفتم: به خاطر لوگوی باشگاه! البته این فقط جرقه اولیه بود بعدا دیدم که بقیه چیزای آرسنالم به قشنگیه لوگوشه

4) مسلما بارسا کما اینکه از صبح تا شب تو دانشگاه با یکی دو تاشون مشغول بحثم :)

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 21:07 گفت:

جواب :
1.اسطوره ی بی معرفتی بود اما اسطور بود...
2. 13ساله آرسنالیم...
3.از سبک فوق العاده بازی گذشتمون که الان کمرنگ شده و بارسا دزدیدش و اسمش شد تیکی تاکا !!!
4.فقط و فقط بارسایی ها رو دوست دارم بکوبم...
درمورد ترکیب هم هیچ نظری ندارم چون از ونگر همه چیز بر میاد.......

moeinem در 20/12/1390 | 21:01 گفت:

بچه ها کالوس ولا گل زده!!!!!!!!!!!!!!!