کدوم یکی..........

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 50,270 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

کدوم یکی..........

تو تیممون چن تا بازیکن داریم................1.که خیلی متعصبن و تو بازیاشون یا مصاحبه هاشون معلوم میشه!به نظر شما با تعصب ترین های ارسنال کیا هستن؟دلیلشم اگه میشه بگید.
=======================================
2.اگه خدایی نکرده خدایی نکرده رابین از تیم جدا بشه آیا اون رو مث هانری دوس خواهید داشت یا مث اشلی کول و سمیر نصری و سکس فابرگاس به عنوان خائن میدونید؟
==========================================
3.چرا سر بازی تاتی و ارسنال دو طرف نسبت به تماشگرا حساس میشن؟(میدونم که تاتی رقیب اصلی آرسنال تو لندنه و...)ولی مسئولین خیلی نسبت به بازی های شانچستر و چلسیخ و لیوردوغ  به تاتنهام توجه میکنن؟
============================================
4.آیا تا حالا شده از انتخاب ارسنال به عنوان تیم محبوبتون ابراز پشیمانی کنید و دوس داشته باشید به طرفدار یه تیم دیگه باشید؟(لطفا صادقانه بگید)
==============================================
5.سر بازی رئال و شانسلونا دوس دارید کدوم یکی ببره؟
-----------------------------------------------------------------------------
جواب های خودم:
1.روبین(چون وقتی بازی میکنه میشه از چشماش فهمید و فقط به فکر بلا کشیدن تیمه)روسیچکی(تو بازی تاتی و آث میلان بعد گلزنیش از چهرش معلوم بود و دیشبم وقتی ورما گل زد ندیدین داشت چیکار میکرد کاپشنشو در آورد و به سمت زمین دوید.)
جک ویلشایر(دیگه نیازی به گفتنش نیست)ولکات(بعد گلاش به تاتی و با وجود پیشنهاد داشتن از لیوردوغ با تیم موند و میخواد تمدید کنه)فریمپونگ(چه بلایی سر سمیر نصری آورد)ژسنی(از عکسالعملاش تو ترکیب و شعار دادن همراه طرفدارا بعد بازی ویگان)ورما(اینم نگم بهتره خودتون میدونید)

2.اگه بره من یه چشم خائن میبینمش چون این 8 سالی که تو آرسنال بود فقط مصدوم میشد و از باشگاه پول مفت میگرفت و امسال داره ستاره میشه ومن بهش هیچ حقی نمیدم که بره به یه باشگاه دیگه.ولی مطمئنم نمیره.

4.آره ولی زود پشیمون شدم چون هیچ تیمی مث آرسنال نیستش

5.من ضد بارسا هستم حتی بازی السد و بارسا من طرف السد بودم و حتی سر بردش شرط گذاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 23/12/1390 | 18:46 گفت:

1- توماس روسیچکی عزیزم
2- نمیره
3- ------
4- حتی یه بارم نشده
5 - رئال

غلامحسین ایمانی در 23/12/1390 | 16:51 گفت:

1:روسیچکی:ورمایلن:ویلشر
2:من همیشه طرفدارش میمونم
3:خوب دربیه دیگه!
4:هرگز
5:ریال مادرید

علی آقاشاهی در 23/12/1390 | 16:40 گفت:

اگه کتکم نمی زنید بگم :دی
۱ آلمونیا چون بدترین شرایط رو تو آرسنال تحمل کرد و امسال هم قرضی رفت
۲ اگه رابین هم بره مثل ۳ نفر دیگه بهش حق می دم و هیچ وقت ازش بدم نمیاد (البته یکم دلم از اشلی گرفت)
۳ دربی شمال لندن قطعا برای ساکنین اونجا مهمتره ولی بازی های دیگه که گفتی حتی میتونه ارزش سهام باشگاه رو عوض کنه
۴ نه ولی از دو تیم دیگه هم خوشم میاد یوونتوس و والنسیا
۵ به قول علی ارشدی دیگی برا من نجوشه می خوام سر سگ توش بجوشه بعد بدن به بازیکنای بارسا بخورن (شوخی بود واقعا برام مهم نیست)
Good luck 

Gunner در 23/12/1390 | 16:37 گفت:

حتي با خودم عهد كردم كه دورشو خط بكشم ولي تا بازي بعديش خود به خود باز ميام و ميبينم

Gunner در 23/12/1390 | 16:35 گفت:

اين حرفم رو صادقانه ميكم شده كه ازش بدم بياد ولي به هيج وقت نخواستم طرفدار تيم ديكه اي بشم

Gunner در 23/12/1390 | 16:33 گفت:

شايد شرايط جوي استاديوم تاثير داشته باشه ولي فرمالن باتجربس

Gunner در 23/12/1390 | 16:31 گفت:

البته بازي رفت يك بازيكن دو دليل داره از نظر روان خودش كه خوب نتونه بازي بكنه يكي اينكه زياد از حد به تيم متعصب باشه2 يا كه براش زياد اهميت نداشته باشه

محسن آزاده در 23/12/1390 | 16:31 گفت:

اِ اِ اِ . . . نمیدونم این علی ارشدی چرا جوابای منو میده !؟!؟! :))) فقط من واسه سوال 1 میگم : روبین ، ورما ، روسیچکی ، جکی

Gunner در 23/12/1390 | 16:29 گفت:

سوال اولت رو يه جوري جواب ميدم كه همه قبول كنن به نظر من فرمالن به بازي برابر ميلان دقت كنيد

milad foadiyan در 23/12/1390 | 16:29 گفت:

1.جکی.روسیچکی.فرمالن(در مورد رابین تعصبش هنوز برام ثابت نشده ایشالا اخر فصل ثابت شه)
2.اصلا حق نمیدم چون وقتی اون به ارسنال احتیاج داشت ارسنال ازش حمایت کرد حالا که تیم به اون احتیاج داره واسم قابل هضم نیست که بره
4.شوخیشم زشته
5.بازم ازین انتخابای بین بد و بد تر ولی بازم رئال ببره بهتره

hamed در 23/12/1390 | 16:28 گفت:

1- به نظر من همه ی بازیکنا رو تیم تعصب دارند حتی همون ژورو ولی من از تعصب بازیکنایی مثل روسیچکی ، ون پرسی ، ورمائلن ، سانیا ، ژسنی ، ویلشر و سانگ خیلی خوشم میاد...
از آرشاوین هم واقعا خوشم میاد خدا کنه بازم به آرسنال برگرده...

2- ون پرسی حداقل توی این موقعیت بحرانی با آرسنال بود پس برای باشگاه یک اسطورست ( خدا کنه قراردادشو تمدید کنه )...

3- تاتنهام عددی نیست ولی بازم رقیب اصلی ماست دیگه ( چون بازی دربی لندن )...

4- قبلنا اسما طرفدار رئال بودم ولی از وقتی طرفدار آرسنال شدم اصلا طرفدار هیچ تیم دیگه ای نبودم...

5- دوست دارم رئال ببره چون اصلا از شانسلونا خوشم نمیاد ولی بازم میگم به غیر از آرسنال طرفدار هیچ تیم دیگه ای نیستم...

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:49 گفت:

1. رابین وولکات جکی ورما

2. نه بهش حق نمی دم چون تازه اومده رو فرم و هنوز باید خیلی بیشتر از اینا واسه آرسنال گل بزنه در عوض دوران های مصدومیتش

3.در جوابت اینو برات می نویسم:
سوال: شما در اتاقی در بسته با یک شیر یک کروکودیل و یک طرفدار تاتنهام زندانی شده اید و یک تفنگ با دو گلوله در اختیار دارید چه می کنید؟
پاسخ: به طرفدار تاتنهام شلیک می کنم! دو بار

4. هرگز

5.دیگی که برای ما نجوشه می خوام توش سر سگ بجوشه

محسن در 23/12/1390 | 15:47 گفت:

1.رابین ، فرمایلن ، جک و ژسنی
2. رابین همیشه عشقه
3.هر چی نباشه دربیه
4. هرگز
5.فبلا فرقی نداشت اما الان دوس دارم رئال ببره