کدوم یکی..........

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 47,981 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدوم یکی..........

تو تیممون چن تا بازیکن داریم................1.که خیلی متعصبن و تو بازیاشون یا مصاحبه هاشون معلوم میشه!به نظر شما با تعصب ترین های ارسنال کیا هستن؟دلیلشم اگه میشه بگید.
=======================================
2.اگه خدایی نکرده خدایی نکرده رابین از تیم جدا بشه آیا اون رو مث هانری دوس خواهید داشت یا مث اشلی کول و سمیر نصری و سکس فابرگاس به عنوان خائن میدونید؟
==========================================
3.چرا سر بازی تاتی و ارسنال دو طرف نسبت به تماشگرا حساس میشن؟(میدونم که تاتی رقیب اصلی آرسنال تو لندنه و...)ولی مسئولین خیلی نسبت به بازی های شانچستر و چلسیخ و لیوردوغ  به تاتنهام توجه میکنن؟
============================================
4.آیا تا حالا شده از انتخاب ارسنال به عنوان تیم محبوبتون ابراز پشیمانی کنید و دوس داشته باشید به طرفدار یه تیم دیگه باشید؟(لطفا صادقانه بگید)
==============================================
5.سر بازی رئال و شانسلونا دوس دارید کدوم یکی ببره؟
-----------------------------------------------------------------------------
جواب های خودم:
1.روبین(چون وقتی بازی میکنه میشه از چشماش فهمید و فقط به فکر بلا کشیدن تیمه)روسیچکی(تو بازی تاتی و آث میلان بعد گلزنیش از چهرش معلوم بود و دیشبم وقتی ورما گل زد ندیدین داشت چیکار میکرد کاپشنشو در آورد و به سمت زمین دوید.)
جک ویلشایر(دیگه نیازی به گفتنش نیست)ولکات(بعد گلاش به تاتی و با وجود پیشنهاد داشتن از لیوردوغ با تیم موند و میخواد تمدید کنه)فریمپونگ(چه بلایی سر سمیر نصری آورد)ژسنی(از عکسالعملاش تو ترکیب و شعار دادن همراه طرفدارا بعد بازی ویگان)ورما(اینم نگم بهتره خودتون میدونید)

2.اگه بره من یه چشم خائن میبینمش چون این 8 سالی که تو آرسنال بود فقط مصدوم میشد و از باشگاه پول مفت میگرفت و امسال داره ستاره میشه ومن بهش هیچ حقی نمیدم که بره به یه باشگاه دیگه.ولی مطمئنم نمیره.

4.آره ولی زود پشیمون شدم چون هیچ تیمی مث آرسنال نیستش

5.من ضد بارسا هستم حتی بازی السد و بارسا من طرف السد بودم و حتی سر بردش شرط گذاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 23/12/1390 | 18:46 گفت:

1- توماس روسیچکی عزیزم
2- نمیره
3- ------
4- حتی یه بارم نشده
5 - رئال

غلامحسین ایمانی در 23/12/1390 | 16:51 گفت:

1:روسیچکی:ورمایلن:ویلشر
2:من همیشه طرفدارش میمونم
3:خوب دربیه دیگه!
4:هرگز
5:ریال مادرید

علی آقاشاهی در 23/12/1390 | 16:40 گفت:

اگه کتکم نمی زنید بگم :دی
۱ آلمونیا چون بدترین شرایط رو تو آرسنال تحمل کرد و امسال هم قرضی رفت
۲ اگه رابین هم بره مثل ۳ نفر دیگه بهش حق می دم و هیچ وقت ازش بدم نمیاد (البته یکم دلم از اشلی گرفت)
۳ دربی شمال لندن قطعا برای ساکنین اونجا مهمتره ولی بازی های دیگه که گفتی حتی میتونه ارزش سهام باشگاه رو عوض کنه
۴ نه ولی از دو تیم دیگه هم خوشم میاد یوونتوس و والنسیا
۵ به قول علی ارشدی دیگی برا من نجوشه می خوام سر سگ توش بجوشه بعد بدن به بازیکنای بارسا بخورن (شوخی بود واقعا برام مهم نیست)
Good luck 

Gunner در 23/12/1390 | 16:37 گفت:

حتي با خودم عهد كردم كه دورشو خط بكشم ولي تا بازي بعديش خود به خود باز ميام و ميبينم

Gunner در 23/12/1390 | 16:35 گفت:

اين حرفم رو صادقانه ميكم شده كه ازش بدم بياد ولي به هيج وقت نخواستم طرفدار تيم ديكه اي بشم

Gunner در 23/12/1390 | 16:33 گفت:

شايد شرايط جوي استاديوم تاثير داشته باشه ولي فرمالن باتجربس

Gunner در 23/12/1390 | 16:31 گفت:

البته بازي رفت يك بازيكن دو دليل داره از نظر روان خودش كه خوب نتونه بازي بكنه يكي اينكه زياد از حد به تيم متعصب باشه2 يا كه براش زياد اهميت نداشته باشه

محسن آزاده در 23/12/1390 | 16:31 گفت:

اِ اِ اِ . . . نمیدونم این علی ارشدی چرا جوابای منو میده !؟!؟! :))) فقط من واسه سوال 1 میگم : روبین ، ورما ، روسیچکی ، جکی

Gunner در 23/12/1390 | 16:29 گفت:

سوال اولت رو يه جوري جواب ميدم كه همه قبول كنن به نظر من فرمالن به بازي برابر ميلان دقت كنيد

milad foadiyan در 23/12/1390 | 16:29 گفت:

1.جکی.روسیچکی.فرمالن(در مورد رابین تعصبش هنوز برام ثابت نشده ایشالا اخر فصل ثابت شه)
2.اصلا حق نمیدم چون وقتی اون به ارسنال احتیاج داشت ارسنال ازش حمایت کرد حالا که تیم به اون احتیاج داره واسم قابل هضم نیست که بره
4.شوخیشم زشته
5.بازم ازین انتخابای بین بد و بد تر ولی بازم رئال ببره بهتره

hamed در 23/12/1390 | 16:28 گفت:

1- به نظر من همه ی بازیکنا رو تیم تعصب دارند حتی همون ژورو ولی من از تعصب بازیکنایی مثل روسیچکی ، ون پرسی ، ورمائلن ، سانیا ، ژسنی ، ویلشر و سانگ خیلی خوشم میاد...
از آرشاوین هم واقعا خوشم میاد خدا کنه بازم به آرسنال برگرده...

2- ون پرسی حداقل توی این موقعیت بحرانی با آرسنال بود پس برای باشگاه یک اسطورست ( خدا کنه قراردادشو تمدید کنه )...

3- تاتنهام عددی نیست ولی بازم رقیب اصلی ماست دیگه ( چون بازی دربی لندن )...

4- قبلنا اسما طرفدار رئال بودم ولی از وقتی طرفدار آرسنال شدم اصلا طرفدار هیچ تیم دیگه ای نبودم...

5- دوست دارم رئال ببره چون اصلا از شانسلونا خوشم نمیاد ولی بازم میگم به غیر از آرسنال طرفدار هیچ تیم دیگه ای نیستم...

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:49 گفت:

1. رابین وولکات جکی ورما

2. نه بهش حق نمی دم چون تازه اومده رو فرم و هنوز باید خیلی بیشتر از اینا واسه آرسنال گل بزنه در عوض دوران های مصدومیتش

3.در جوابت اینو برات می نویسم:
سوال: شما در اتاقی در بسته با یک شیر یک کروکودیل و یک طرفدار تاتنهام زندانی شده اید و یک تفنگ با دو گلوله در اختیار دارید چه می کنید؟
پاسخ: به طرفدار تاتنهام شلیک می کنم! دو بار

4. هرگز

5.دیگی که برای ما نجوشه می خوام توش سر سگ بجوشه

محسن در 23/12/1390 | 15:47 گفت:

1.رابین ، فرمایلن ، جک و ژسنی
2. رابین همیشه عشقه
3.هر چی نباشه دربیه
4. هرگز
5.فبلا فرقی نداشت اما الان دوس دارم رئال ببره