فرناندو یورنته و روبین فان پر30

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 49,984 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرناندو یورنته و روبین فان پر30

سلام دوستانه گل..........
خبرایی میر3 ک فرناندو یورنته نمیخواد با اتلتیک بیلبائو تمدید قرارداد بکنه(احمق ب ملته باسک پشت نکن ک کینه ای ترین مردمه جهانن)و باشگاه یوونتوس میخواد 20 میلیون یورو ب این بازیکن پیشنهاد کنه!

خب حالا یووه از خریده روبین فانپر30 بیخیال شده!

منسیتی هم چون اوجه ترافیک تو خط حملشه باید ژکو یا تبس رو بفروشه ک هیچ باشگاهی نمیتونه مبلغ هنگفت وا3 انتقاله این بازیکنا و دستمزده هفتگیشون رو بده،و من سیتی رو هم باید از این لیست خط بزنیم!حالا فقط مونده من یونایتد من هر روز دعا میکنم ک من یو بیاد فانپر30 رو بخره و اگه قرار باشه یورنته از باسک جدا بشه مستقیم بیاد تو آرسنال!چون چندی قبل آرسنالیا وا3 بخدمت گیری این بازیکن ابراز علاقه کرده بودن!

بنظرم یورنته هم جوونه هم بهتر از فانپر30!البت این نظره شخصیمه!نظره شما چیه؟!

--------------------------------------------------------------------------------------
حالا خارج از بحث دوس دارم همه تو این نظر سنجی شرکت کنید:
طرفدار کدوم تیمه ایرانی هسین؟
1. 6تاییا
2.لنگ
3.سپاهان
4.تراختور
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 19/5/1391 | 18:58 گفت:

علی جان من سبکه نوشتنم همینه دوس داشتی بیا تو بلاگ نظر بده دوس نداشتی اصلا نیا تو بلاگ!
----------------------------------------------------------------------------------------
اما ملت باسک؟؟؟مطمئنی
=
داش نمیخواد برای ما درباره ی باسک و ایالتش توضیح بدی!
----------------------------------------------------------------------------------------
هومی جووون غلامه معرفتتم!
----------------------------------------------------------------------------------------


(Hooman sam (Dark metal در 19/5/1391 | 16:55 گفت:

حالا تو این صحنه کرکس منم یا معین ؟؟؟؟

-----
اگه معین رو میگی که حرف زدن خودت خیلی بهتر از اون نبود !!
اگه منو میگی باید بگم که ، ایول تو از کجا فهمیدی ؟؟ بچه ها هم همیشه میگن بهم چقدر شبیه کرکسی !!!!

like like

علی در 19/5/1391 | 12:39 گفت:

هومن جان:
معرفت در گرانی است به هر کس ندهند- پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهند

(Hooman sam (Dark metal در 19/5/1391 | 09:49 گفت:

معین همین لنگیا 6تا کردن تو پاچتونااااااآآآآآآآآ ؟؟
یادت نمیاد بچه تر از این حرفایی شما ، از بابات بپرس !!!

like like

(Hooman sam (Dark metal در 19/5/1391 | 09:47 گفت:

علی تو که لالایی میخونی سعی کن یه ثانیه خوابت ببره...
خجالتم خوب چیزیه ...
فقط دم از باادبی میزنی و..... !!!
خدا شفات بده تا شاید بعد از لالایی خوندن خوابت بری !!

like like

علی در 19/5/1391 | 00:24 گفت:

آخه دوست عزیز این چه مدل نوشتنه؟با هم نمیچتیم که اومدیم از مطالب هم استفاده کنیم ونپر30 ک و ی اینا دیگه چیه؟نظر نیس که داری مطلب مینویسی برای اطلاع رسانی واسه همه کاربرا مثل بچه آدم بنویس وگرنه همه اینجا خودشون آخر این چیزان احترام نوشتاریت کجا رفته احترام به مخاطبت کجا رفته
شبیه اس دادنه مطالبت

اما ملت باسک؟؟؟مطمئنی

اینم از سوالت آخه بنده خدا میدونی چند میلیون نفر طرفدار دو تیم اولین ،تو کی هستی آخه؟بچه شهرستونا معرفت داشتن قدیما الان اونم ندارن در جایگاه نویسنده توهین نکن،این چیزا تو بخش نطراته نمیدونم مدیریت تو کدوم گوری هستش که هرکسی هرچی دلش میخواد میپرونه

مهدی افسرده در 18/5/1391 | 23:21 گفت:

ملوااااااااااااااااان

حامد نوری در 18/5/1391 | 22:51 گفت:

آقا این رضا شاماخ کیه ، چقدر آدم مغرور و حرافیه ، من نمیدونم شماها طرفدار کدوم تیمین ولی در حال حاضر من طرفدار تیم با شخصیت سپاهانم ،چون از بچگی طرفدار ابومسلم بیچاره بودم حالا که نیست یک تیم هست که انتقام از این سرخابیها بگیره
، داداشای گلُم بچه مشهد طرفدار سرخابی نمیشه...

ehs در 18/5/1391 | 22:50 گفت:

قطعا فن پرسی رو به یورنته ترجیح می دم!

مصطفي اكرامي در 18/5/1391 | 21:34 گفت:

ترجیح میدم رابین تمدید کنه تا یورنته رو بخریم
طرفدار استقلالم

moeinem در 18/5/1391 | 20:42 گفت:

هومن@:آره راس میگی مس سرچشمه و مس کرمان تیمای محبوبیه خدا از سر تقصیراتم بگذره ک تیم هایی مثه مس سرچشمه و کرمان رو با تیمه درپیته لنگ مقای3 کردم!خدایا ببخش!
نظرمو عوض میکنم آبیا و زردا باید برن با تیمایه مثه 4030 و تاتنهام و لیورپول کل کل کنن لنگا باید با تیم ملی بوتان و اوران گوتانو و افغانستان کل کل کنن!خوفه هومن؟!

hamidarsenal در 18/5/1391 | 19:48 گفت:

استقلال

(Hooman sam (Dark metal در 18/5/1391 | 17:54 گفت:

معین کاش همون امام رضا میزد تو گردنت تا درباره تیم محبوبی مثل مس سرچشمه اینجوری حرف نزنی !!!دیییی
مس سرچشمه رو مسخره بازی های یه ....ی به اسم دایی محمود انداخت پایین !!
اگه اون بچه بازی ها رو واسه انتقالش از کرمان در نمیاوردن اون موقع ما میتونستیم تو نقل و انتقلات خرید کنیم و عمرا به این راحتیا پایین نمیرفتیم !!!
راستی پارسال یادمه مس چه بلایی سر شما 6تاییا آورد !!!دیییی
در کل تسم ما درسته اسمش (مس)ه ولی ارزشش از طلا بیشتره !!!!!

likelike

aso در 18/5/1391 | 17:36 گفت:

رضا شاماخ ، دادا میشه بی خیال شی،؟!
اینجا محیطه عمومیه، اگه با داش معین مشکل داری برو رو والش باش حرف بزن!
ok دادا؟
دمت گرم ;)

رامتين كاوياني در 18/5/1391 | 17:34 گفت:

که این طور

masoud mahmudpur در 18/5/1391 | 17:13 گفت:

رابین از یورنته خیلی بهتر و با اوباهت تره
فقط تراختور

مسلم بیگ‌زاده در 18/5/1391 | 16:54 گفت:

آرسن ونگر تو سطح اول فوتبال پیر شده، این موهاشو تو آسیاب سفید نکرده که!
اون خودش همه چی رو می‌دونه، می‌دونه کی رو بیاره و کی رو نیاره. اگه بخواد، رابین رو نگه می‌داره!
البته ظاهراً داره همین کارو می‌کنه.
در مورد فوتبال ایران، من تا قبل از دبیرستان از پرسپولیس خوشم می‌اومد، اما همین که یواش یواش بزرگ شدم و معنی فوتبال رو فهمیدم دیگه فوتبال ایران رو نگاه نکردم و فکر کنم از همون موقع‌ها آرسنالی شدم.
هرکی بخواد فوتبال ایران رو توجیه کنه، (با عرض معذرت) باید به منطقش شک کنیم
موقعی که محسن علوی تو تیم استقلال پول می‌گیره و هیچ‌کاری نمی‌کنه؛ چه انتظاری از بقیه تیما داری.
به این خاطر مثال استقلال رو زدم چون رنکینگش از بقیه بهتره.

رضاشاماخ چوک بندر در 18/5/1391 | 15:58 گفت:

ازپست خودتم فرارکردی ؟بیا4تاچیزبارت کنم دیگه اینورانیای

ArSeNaL در 18/5/1391 | 15:48 گفت:

اقا فن پرسی 100 تا یورنته رو میاره

رضاشاماخ چوک بندر در 18/5/1391 | 15:47 گفت:

الان جوگرفتدت فشارت اومده پایین.یه لحظه به خودت مسلط باش .بچه هازیادبه چرتوپرتاش توجه نکنیدنمیدونه چی میگه چون سحری نون پفک خورده.
راستی توعکس حدس زدی کدوم توبودی

moeinem در 18/5/1391 | 15:41 گفت:

احسا3 .یر کردنه فضولی ب نام رضا(حسن)!

رضاشاماخ چوک بندر در 18/5/1391 | 15:36 گفت:

اوه اوه مثل آدم تونظراتم شرکت میکنه این بچه .
الان چه حسی داری پست گذاشتی معین خرمی؟احساستوبرای همه تعریف کن

moeinem در 18/5/1391 | 15:36 گفت:

فرهاد جان نگاه نکردن با اینکه بگی طرفداراش نی30 از زمین تا زیرزمین فرخخ داره!ب هر حال تو زمانه بچگی طرفداره 1کیش بودی ک!

farhad bj در 18/5/1391 | 15:33 گفت:

pas az manam badet biad 6sale negah nemikonam

moeinem در 18/5/1391 | 15:31 گفت:

ن بابا!سعید جان یورنته رو میشنا30؟

انقد بدم میاد از کسایی ک ادعا میکنن از فوتباله ایران متنفرن!

فک میکنن اینو بگن متمدنن!سعید جان شما زمانه بچگیتونم همین نظرو داشتین؟!

moeinem در 18/5/1391 | 15:28 گفت:

رامتین جان من از سپاهان متنفرم!من طرفدار 6تاییا هسم!یعنی بیشتر از لنگا  از سپاهان متنفرم!چون رقیبه اصلیممونه!لنگ ک رقیب اصلیش گهر و فجره!باید برن با اینا و مس سرچشمه کل کل کنن

saeed در 18/5/1391 | 15:27 گفت:

یورنته تا بیاد تو آرسنال جا بیا فته شده 60 سالش پسرخوب هیچکس برای آرسنال رابین نمیشه درضمن طرفداره هیچ کدوم از فوتبال ایران متنفرم

رضاشاماخ چوک بندر در 18/5/1391 | 15:25 گفت:

آخی چراناراحت میشی عزیزم .حالابیاهلالم کن .
خوب چراازسرخودت پست میذاری؟
پاک کن پستتوتاپاکش نکردم

رامتين كاوياني در 18/5/1391 | 15:21 گفت:

چرا فقط اسم سپاهانو درست نوشتی؟تعصب=کوری

moeinem در 18/5/1391 | 15:06 گفت:

رضا@:ب تو هیچ ربطی نداره من چرا پست میزارم!فهمیدی هیچ ربطی نداره!

رضاشاماخ چوک بندر در 18/5/1391 | 15:03 گفت:

حالاکی به توگفت پست بذاری؟

moeinem در 18/5/1391 | 14:46 گفت:

درضمن یورنته مصدوم نمیشه!

moeinem در 18/5/1391 | 14:45 گفت:

آره!
گلایه این فصله روبین و یورنته رو مقای3 کن مفهمی کدوم یکی بیشتر بطوره مفت خوری زده!

nima در 18/5/1391 | 14:45 گفت:

من موافق نیستم که ون پرسی بفروشیم که یورنته رو بخریم!!!مطمئن باش با این کار هم ون پرسی رو از دست میدیم هم یورنته رو!ولی در کل اگه ون پرسی رفت،من یورنته رو جای هر مهاجم دیگه ای ترجیح میدم!
چی گفتم اصلا آخرش موافقم یا مخالف!؟!
جواب سوال:2-پرسپولیس

علی ارشدی در 18/5/1391 | 14:41 گفت:

یورنته بهتر از رابینه