سوال+جملات معروف دکتر....

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 47,984 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوال+جملات معروف دکتر....

ای وایییی ای وایییییی دیگه خسته شدم،بخدا خسته شدم بعد هر باختمون میاییم اینجا غر میزنین ک ونگر باید بره،ونگر باشگاهمونو داره نابود میکنه،ونگر......
شما ک دم از رفتنه ونگر میزنید،چن تا سوال دارم خواهشا منطقی جوابمو بدید تا منم ب راه راست هدایت بشم!
1.بازی با چلسیخ ک 2-1باختیم عایا ونگر ب کوشیل و مانونه گف ک اون دوتا گله مسخره رو بخوریم؟!ونگر مقصر اصلی باختمون بود ؟!
2.اینکه تو هر بازی 6-7تا مصدوم داریم این تقصیره ونگره؟!
3.اینکه بازیکنا وختی ب 1 اسمو رسمی میرسن باشگاهو بخاطره جام(خنده داره)ترک میکنن تقصیره ونگره؟!بنظرتون اگه الان سمیر و سس و روبینو و کلیچی و اشلی کول و... رو داشتیم نمیتونستیم وا3 قهرمانی بجنگیم؟!
4.اینکه تو دیقه ی 2 ورمایلن ک مثلا کاپیتانمونه بیاد 1 اشتباه بچگانه کنه تقصیره ونگره؟!
5.اینکه داور مسابقه ضد آرسناله تقصیره ونگره؟!
شما آرسنالو  بخاطره جام انتخاب کردید یا....؟!
6.و در آخر 1 سوال کلی دارم با رفتنه ونگر ب نظرتون کدوم سرمربی میتونه تو این اوضاع بد مالی و بی پولی این تیمو اینجوری زنده نگه داره؟!(خواهشا مواردی رو نگید ک دور از ذهن باشه)


(چقد احمقانس باشگاهی را ک تو را ب اوج کشاند بخاطره جام ترک کنی)

                                                    دکتر معین خرمی :D

(من آرسنال را بخاطره جام گرفتن انتخاب نکردم ک با جام نگرفتنش ترکش کنم)

                                                    دکتر معین خرمی :D

(ای توتی نام تو جاودانه تر از کسانی هست ک با باشگاه های مختلف جام های مختلفو کسب کردن و تو هنوز در انتظار کسب جام با آ اس رم هستی)

                                                    دکتر معین خرمی :D

(من حاضرم بخاطره تیمم مسخره ی مردم بشم ولی نذارم مردم تیمم را بخاطره داشتنه طرفداری جام دوست مسخرش کنند)

                                                     دکتر معین خرمی :D

(من حاضرم 100سال جام کسب نکنیم ولی حاضر نیسم جام را ب سبکه شانچستر و چلسیخ و یوفالونا کسب کنیم)

                                                     دکتر معین خرمی :D


در آخر از این چرندیاتی ک نوشتمم عذر میخوام :D

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 17/8/1391 | 21:09 گفت:

1نکته .خمیر و اشلی خل بگوووووووووووووو.عاااااااااااااااااااالی با توتی که گفتی در حده المپیک 2012 لندن موافقم

moeinem در 15/8/1391 | 12:01 گفت:

از همه ی دوستان ک تا الان تو این بحث شرکت کردن ممنونم،و در جواب داش مهران کاظمی اصلا بنده قانع نشدم

راسی میلاد جاااان با تو ک سالی 1بار اس رد و بدل میکنم بیچاره محمدرضا رو بگو هرشب باهم در حاله اس دادن هسیم ولی خب تو هم بی تاثیر نبودی داداش

مهران کاظمی در 14/8/1391 | 23:53 گفت:

والا من نمی دونم چرا فکر می کنی 1- گل مسخره خوردن، 2- بازیکن مصدوم دادن، 3- بازیکن فروختن، 4- گل به خودی خوردن، 5- اشتباهات داوری، فقط برای آرسنال اتفاق میافته؟؟؟؟؟؟
و 6- هیچ معلوم نیست اگه مربی دیگه مثل مورینیو بیاد آرسنال بهتر میشه یا بدتر، ولی چیزی که معلومه اینه که با ونگر همین وضع لااقل با این سیاست که خود ونگر از اصلی ترین طراحانش هست ادامه پیدا می کنه.

و اینکه نمی دونم چرا فکر می کنی اگه کسی از باشگاهی که یه بار بدون باخت قهرمان شده انتظار قهرمانی داشته باشه حتماً به خاطر جام طرفدار اون شده.

امیدوارم جواب سوالاتو لااقل از طرف من گرفته باشی

میلاد آرشام در 14/8/1391 | 22:49 گفت:

البته فک کنم کمال همنشین بود!

میلاد آرشام در 14/8/1391 | 21:37 گفت:

بس که با من اس ام اس رد و بدل کردی یه چیزایی از من یاد گرفتیااااااااااااااا

جمال همنشین در تو اثر کرد!

آقا این جمله ها بخاطر همنشینی با دکتر میلاد بوده هاااااااااا

وگرنه خودش که هیچ

محمد مهدی در 14/8/1391 | 21:34 گفت:

از این که توپچیا ی گل بیشتر تو نظر دادن شرکت میکنن خوشحالم

بهزاد کاویانی در 14/8/1391 | 21:34 گفت:

(من آرسنال را بخاطره جام گرفتن انتخاب نکردم ک با جام نگرفتنش ترکش کنم)
بدجوری موافقم

nima در 14/8/1391 | 21:02 گفت:

بابا ایول به جمله هات دکتر!!!توام یه چیزایی داری مثکه تو اون کله ات!!!
من فعلا سعی میکنم تو بحث ونگر زیاد شرکت نکنم!!!زیاد بحث جالبی نیست!

parsa .R در 14/8/1391 | 19:08 گفت:

اخ داداش گفتی اون جیغایی که چستر میکشه .وای من نمیدونم این صدارو از کجاش در میاره .مایکم که رپش خدایی در حد روانیه خیلی حال میکنم

علی قاسمی در 14/8/1391 | 18:35 گفت:

حمید جون به اتحادیه هم دل خوش نکن تیم های دیگه در مراحل بعد با قدرت میاند و با بازیکن های اصلیشون میاند

فرهاد در 14/8/1391 | 18:29 گفت:

فقط یه چیزو بگم اگه نمی تونه کسانی مثل فابرگاس رو که از 15سالگی تو ارسناله بعد بزرگ شدن کنترل کنه چرا این کا رو میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parsa در 14/8/1391 | 18:20 گفت:

روبینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
who is he
ونگر باید فلسفش رو تغییر بده وبازیکن بخره
حالا اشکال از مدیرا یا ونگر .ولی بعضی جاها هم ونگر پول داشته ولی بااطمینان کردن به بعضی بازیکنا مثل رمزی گند زد به تیم
وبازیکن نخرید
به شخصه دوست ندارم ونگر بره ولی باید فلسف کاریش رو عوض کنه

حمید pires در 14/8/1391 | 16:50 گفت:

مرسی معین جان.
نمیدونم چرا بعضیا اینقدر کم صبرن .
این فصل جام اتحادیه به امید خدا مال ماست . خوبیش اینه که اولین جامیه که به برندش تو این فصل میرسه و بعد با روحیه خوب به سراغ حذفی میریم.توی لیگ هم تیمی هستیم که بیشترین بازیهای سختش رو انجام داده و 2 امتیاز با رتبه 4 فاصله داریم و با تثبیت این رتبه کم کم خودمونو میکشیم بالاتر تا ببینیم آخرش چی میشه.
این که تیمی مثل یونایتد همیشه مدعیه سوای حمایت کنندگانش تو زمین ذهنیت قوی این تیمه که طی این چندین سال شکل گرفته.

moeinem در 14/8/1391 | 15:09 گفت:

محمد مهدی -علی قاسمی-تیمور احمدی
=
شرمنده منظورم نبود خسیس بازیه این کرونکه و .. هسش ن کمبود پول اشتباه از من بود،شرمنده

سید محمدرضا
=
جک باحالی بود خعلی خندیدم

شهرام عمویی
=
من نوکرتم و در مورده سانتوز باید این بازیکن اخراج بشه از باشگاه

حامد نوری
=
تو ترکیب اصلی چن تا بازیکنه زیر 20 سال داریم؟!آرسن دوس داره گوتزه رو بخره،دوس داره سورازو بخره،دوس داشت شاهینو بیاره تو تیم ولی این کرونکه و اون مدیرای پول پرست پول خرج نمیکنن،وگرنه 50میلیون پوند بدن دسته ونگر بگن بخر و نمیخواد فیر پلی مالی رو حفظ کنی ببین کیا رو میخره!

مسعود
=
کاملا با حرفات موافقم

پارسا
=
عکسه لینکین پارک
آهر لینکینو دوس دارم و طرفدارشم و عاشقه چستر و مایکم

hamid saadi در 14/8/1391 | 14:58 گفت:

آقا جونگرایی کن ولی درست.و از راهش.
اینیستا کنار ژاوی و رونالدینیو و اتوئو اینی شد که الان میبینی.
پدرو رو ببین در عرض یک سال از این رو به اون رو شد.
چندتا بازیکن طراض اول بزار تو تیم بعد توقع داشته باش جونهات خوب بازی کنن.
همین منچستر هر بازیکن جوونی که آورد خیلی زود جواب داد ولی ما؟
من اینو فهمیدم و البته خیلی از شما هم میدونید حالا به نظرتون ونگر هم میدونه.
خیلی احمقیم اگه بگیم نمیدونه.چون بهتر از همه ما اینو میفهمه.پس چرا عمل نمیکنه.
آیا دلیلش این نیست که ونگر دوست داره کارای متفاوت انجام بده حتی اگه به قیمت 20 سال بی جامی تموم شه

parsa .R در 14/8/1391 | 14:57 گفت:

داش معین میبینم که اکسه لینکین پارک زدی به خدا کروه خیلی توپیه میمیرم واسشون توام خوشت میاد یا همینجوری زدی؟

masoud mahmudpur در 14/8/1391 | 14:55 گفت:

کاملا با همه ی حرفات مواقم.تقصیر او ن کرونکه ی اشغاله که باشگاه بازیکن نمیخره.اون عثمانوف هم که فقط ضر میزنه و هیچ کاری نمیکنه.

حامد نوری در 14/8/1391 | 14:37 گفت:

روزی بود منچستر و بقیه تیما شب قبل بازی از ترس رویاروی با آرسنال خوابشون نمی برد ولی حالا 4 تا بازیکن بی غیرت و بی تعصب که بین دو نیمه پیرهن فن پرسی خائن رو درخواست میکنه تو تیم جولان میده ، این تخم بی غیرتی رو افکار جون گرایی ونگر تو تیم پاشوند و حالا کم کم داره دودش تو چشم خود ونگر میره

آرمان قهرمانی با جوانان ونگر تبدیل به کابوسی تکراری تو ذهن ودل هوادارا شد و عطای قهرمانی به لقای جوانگرایی بخشیده شد . تو سال 2012 هستیم وامسال داره هشتمین سالی میشه ک آرزوی قهرمانی حتی تو کالین کاپ به فنا رفت .

حتی خود ونگر فهمیده سیستم جون گرایی زاییده و بچه ای ناقص و الخلقه کنونی رو به دنیا آورده که رو دست پدرانش باد کرده و چاره ای جز مرگ اون نوزاد ناقص نیست. !!!!

سید محمد رضا در 14/8/1391 | 14:19 گفت:

منم دیس لایکش کردم ، همه موافقا دیس لایک بزنن!!!!!!!!!!!!!!
_______________________________________
سوال :و در آخر 1 سوال کلی دارم با رفتنه ونگر ب نظرتون کدوم سرمربی میتونه تو این اوضاع بد مالی و بی پولی این تیمو اینجوری زنده نگه داره؟!
جواب : افشین قطبی ، قلب شیری که تو این تیم میتپه قلب قهرمانیه!!!!!!!!!!!!!!!! in afshin we belive

تیمور احمدی در 14/8/1391 | 14:06 گفت:

اولا که اوضاع مالی باشگاه اصلا بد نیست این مدیران باشگاه هستن که خرج نمیکنن

دوما با رفتن ونگر وضع باشگاه به شکل اسف باری در خواهد اومد چون که مربی های خوب و صاحب نام به ارسنال نمیان اونایی

هم که به ارسنال بیان 100% از ونگر بدتر نتیجه خواهند گرفت چون ارسنال اگه به جایی هم رسیده به خاطر نبوغ ونگر بوده

وگرنه ما الان باید به جای لیگ برتر تو چمپیون شیپ بازی می کردیم

سوما چرا جملات رو جعل کردی همه ی این جملات برای دکتر شریعتی هستش

در اخر هم به دوستان عزیز بگم دلتون رو برای 35 میلیون پولی که مسئولان قول دادن باهاش بازیکن بخرن خوش نکنید

محمد مهدی در 14/8/1391 | 13:49 گفت:

ما پول منفی خرج میکنیم یعنی اونقد که در میاریم هم خرج نمیکنیم
***********************
احسنت احسنت احسنت

محمد مهدی در 14/8/1391 | 13:48 گفت:

آندره سانتوس بازیکن آرسنال هنگامی که دیروز به خونه خودش در لندن رسید چیزی که میدید رو نمی‌تونست باور کنه، همه شیشه‌ها شکسته شده بود، از ماشینش چیزی باقی‌ نمونده بود و روی همه دیوارها با اسپری کلمه خائن رو نوشته بودند، چرا؟ چون هواداران آرسنال از اینکه سانتوس دیروز بعد از بازی منچستر یونایتد و آرسنال پیراهن خودش رو با وان پرسی عوض کرده بود ناراحت بودند.
**********************************************************
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول.

حال کردم خفن

علی قاسمی در 14/8/1391 | 13:47 گفت:

سانتوس اصلا نباید اون کار رو میکرد

باید از آرسنال بره

توپچی جنوب در 14/8/1391 | 13:44 گفت:

آندره سانتوس بازیکن آرسنال هنگامی که دیروز به خونه خودش در لندن رسید چیزی که میدید رو نمی‌تونست باور کنه، همه شیشه‌ها شکسته شده بود، از ماشینش چیزی باقی‌ نمونده بود و روی همه دیوارها با اسپری کلمه خائن رو نوشته بودند، چرا؟ چون هواداران آرسنال از اینکه سانتوس دیروز بعد از بازی منچستر یونایتد و آرسنال پیراهن خودش رو با وان پرسی عوض کرده بود ناراحت بودند.

توپچی جنوب در 14/8/1391 | 13:44 گفت:

بابا ای ول به داش معین خودم چه میکنه پسر این جملات دکتر معین ترکونده این پست رو دمت گرم پسر....

علی قاسمی در 14/8/1391 | 13:42 گفت:

داداش من دیس لاکت نکردم اما اصلا موافق نیستم و شرمنده
تیم های دیگه مثل منچستر مسخره ما نیستن که ببینند ما چقد پول خرج میکنیم و خودشون رو با ما وفق بدند

ما وقتی بهترین پاسور فصل قبل (سانگ ) رو دو دستی میدیم بارسلونا و ون پرسی رو میذاریم برای فروش خب منچستر مهاجم میخواد بشینه ما رو نگاه کنه و ون پرسی بره یوونتوس ؟؟؟

نوش جون فرگوسن که ون پرسی رو خرید چون تا وقتی ون پرسی میخواست بمونه اقدام به خرید نکرد

چی میگیم ما طرفدارهای آرسنال ؟؟؟؟؟؟؟؟
ما پول منفی خرج میکنیم یعنی اونقد که در میاریم هم خرج نمیکنیم

منچستر قهرمان میشه و با پولی که در میاره بازیکن میخره کجاش اشتباست ؟؟

مگه همه قانون ها رو ما باید تعیین کنیم ؟؟

محمد مهدی در 14/8/1391 | 13:40 گفت:

چند تومن قیمتشه بچه ها این گیرنده ها؟ نصبش چجوریه؟

محمد مهدی در 14/8/1391 | 13:37 گفت:

اولا باید بگم مرسی از پستت و بخصوص حرف های دکتر معین

دوما الان مطمئن شدم از اوضاع مالی باشگاه کاملا بی خبری که میگی کدوم سرمربی میتونه تو این اوضاع بد مالی و بی پولی این تیمو اینجوری زنده نگه داره؟!

اخه کدو اوضاع بد مالی؟؟؟؟؟ رو چه حسابی میگی ما اوضامون بده؟؟؟؟؟؟

این سیاست ونگر و بعد باشگاه که دوس داره.به اندازه درامدش بازیکن بخره. وگرنه ما اصلا هم اوضامون بد نیست.

مصطفی کاظمی در 14/8/1391 | 13:34 گفت:

من حاضرم بخاطره تیمم مسخره ی مردم بشم ولی نذارم مردم تیمم را بخاطره داشتنه طرفداری جام دوست مسخرش کنند

یعنی اولین حرف درستی که تو عمرت زدیا

moeinem در 14/8/1391 | 13:23 گفت:

قربونت محمود جاااااان،جالبه کسایی ک اومدنو پسته منو دیدن و رفتن بجای اینکه بسوالام جواب بدن دیس لایک کردنو رفتن :-؟؟

محمود در 14/8/1391 | 13:12 گفت:

حرفات حرف دل من هم هست.