دو خبر فوری در مورد نقل انتقالات(شاهین و یورنته)

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 110,239 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

دو خبر فوری در مورد نقل انتقالات(شاهین و یورنته)


به گزارش  شبکه فاکس اسپورت باشگاه آرسنال برای  خرید نوری شاهین با رئال مذاکرات مفصلی داشته اما آخرین اخبار حاکی از اونه که آرسنال با خود شاهین به توافق رسیده اما چون نتونسته با باشگاه رئال به توافق برسه در مورد بند هایی از قرارداد حضور شاهین در آرسنال عملا منتفی شده.
در مورد یوورنته هم رییس باشگاه بیلبائو اعلام کرد باشگاه انگلیسی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن بوده اما مبلغ پیشنهادی آرسنال چنان مضحک بوده که علاقه ای در ما برای مذاکره بر سر انتقال یورنته ایجاد نکرده.
با این وجود عملا پرونده آرسنال در فصل نقل و انتقالات با سه خرید بسته شد .
با تشکر ...نظر یادتون نره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 29/5/1391 | 12:34 گفت:

مهاجم که فکر نکم بگیره ولی یه هافک دفاعی و یه دفاع خوب نیاز داریم اگه دفاع راست خوب باشه بهتره....

hamid saadi در 29/5/1391 | 11:36 گفت:

اینکه واضح بود.
آرسنال گدا بازی درمیاره.
شاید قیمتها واقعی نباشن ولی فعلا بازار اینه.
وقتی نون گرون میشه. اگه اعتقاد داری قیمت نون واقعی نیست نباید نون بخری و باید گشنه بمونی؟

Novin در 29/5/1391 | 10:31 گفت:

be nazare man kharide giroud eshtebah bood akhe dalil nemishe ke harki ye fasl khoob gol bezane pas bayad berim .bekharimesh arsenal bazikone batajrobe mikhad mesle llorente

hamed در 29/5/1391 | 09:07 گفت:

خریدی نداریم باید با همینا ادامه بدیم

محمد حسینی در 29/5/1391 | 07:44 گفت:

تو همه ی پستا یک بازیکن استخون دار نیاز داریم امیدوارم خریدی داشته باشیم

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 06:29 گفت:

خب از نظر من آرسنال الان باید دیگه خرج کنه خب.........!!!

یورنته نشد ژاگوئف ، ژاگوئف نشد ام ویلا نباید بدون جایگزین ادامه بدیم.....!!