مدال افتخار...

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,037 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مدال افتخار...





اولا با عرض تاسف بخاطر شکست نا امید کننده در بازیی  که در خوشبینانه ترین حالت ممکن هم , حق توپچیهای ونگر از اون  مساوی هم نبود ... من خودم به شخص انتظار داشتم نتیجه ی مطلوبی نگیریم ولی بازی خوب و حداقل قانعه کننده رو ارائه بدیم ولی واقعیت اینه که آرسنال انقدر تضعیف شده در این یکی دو سال که همون بازی خوب سابق ( که البته فاقد نتیجه بود) رو هم نمیتونه ارائه بده...



حرف آخر:شاید این باخت واسه ماها یه فاجعه باشه ولی واسه ونگر و هیئت مدیره و سایره افرادی که در راس کادر اجرایی هستند اتفاق خاصی نیفتاده و احتمالا این فصل با مقام چهارم لیگ رو تموم میکنیم  ونگر هم میشه قهرمان این فصل هوادارا فصل بعد هم خرید های متوسطی در سطح همین فصل باز جاموندن از کورس قهرمانی لیگ ... باز هم حذف از لیگ قهرمانان ( شاید اینبار در مرحله گروهی).....وسلام...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

ناصر در 2/12/1391 | 17:06 گفت:

To Be Continued....

میعاد در 2/12/1391 | 15:39 گفت:

آخه گیبس چکار میتونه بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد مهدی در 2/12/1391 | 10:12 گفت:

اره سید میرسه

سید حسین در 2/12/1391 | 07:24 گفت:

گیبس به بازی برگشت میرسه ؟

سجاد کریمی در 2/12/1391 | 02:43 گفت:

http://www.fcbayern.ir/forum/showthread.php?t=1959&page=19

میعاد در 2/12/1391 | 02:20 گفت:

بخدا آرسنال فعلی ارزش ناراحتی رو نداره.... کاش ونگر بره رئال اونا رو هم بدبخت کنه....

میعاد در 2/12/1391 | 02:20 گفت:

بخدا آرسنال فعلی ارزش ناراحتی رو نداره.... کاش ونگر بره رئال اونا رو هم بدبخت کنه....

کیهان در 2/12/1391 | 02:15 گفت:

آره بابا جون موافقم باپستت حرص و جوش برای خوردن برای ارسنال بی فایده است واقعا همینه وبس ارسنال جفت شیشم بیاره نمی تونه قهرمان بشه بازم مارس میشه دیگه تواین سایت ازبس نظر دادم تک وتوک خسته شدم طرفدار ارسنالم ولی دیگه حرص هیچی و نمی خورم بردیمم خوش حال میشم باختیمم برام فرق نمی کنه چون همینه بس دیگه بار اخرمه تواین سایت میام خداحافظ به سوی رفتن به درچه ای از امید دیگه ناامید م بسه ونگرتمومش کن...ودر اخر نظر میدم

HOSSEIN در 2/12/1391 | 02:14 گفت:

نمیدونم چیکار میشه کرد.دعا که فایده نداره چون اصلاخدا با وجود این ونگر نگاهمون نمیکنه.ونگرم پیر نیست که بگم میمیره از دستش راحت میشیم.هیلوود ماس کشم که فقط از ونگر حمایت میکنه.2سال دیگه میخوان قراردادشو تمدید کنن؟!!!!خدایا منو بکش تا این روز تمدید قرارداد رو نبینم.

والا مویس هم با 4 تا بازیکن که خیلی سطحشون پایین تر از بازیکنای ماست 2امتیاز از ما کمتر داره.مویس خیلی مربی خوبیه.بیاد جای ونگره م بودجه دستشه خرج میکنه و هم تنوعی ایجاد میشه و هم ما یکم امیدوارتر میشیم.

میعاد در 2/12/1391 | 02:13 گفت:

خیلی ناراحتمممممممم....

میعاد در 2/12/1391 | 02:13 گفت:

خیلی ناراحتمممممممم....

sepehr najafian در 2/12/1391 | 02:12 گفت:

من دارم آهنگ تيتانيک رو گوش ميدم تا کمي آروم بگيرم

حمید pires در 2/12/1391 | 02:05 گفت:

خوب یا بدش با طرفدارای خونگرم آرسناله که تو ورزشگاه درخواستشون از تیم بیان کردن حقم دارن کاسه صبر هر کسی ظرفیتی داره این هفته مهمترین هفته این فصل بود که خراب شد و دو باخت آرسنالی دادیم .
صحبتم باطرفدارای کنجکاو بایرن که صد در صد میاین به اوضاع تیم ما بخندین امشب تیمی رو بردین که ادعای بازی شناورش به شما اثبات شد دیگه نیاین بگین بازی زیبا مال ماست درصد مالکیت تیم ما فلان تنها چیزی که از بایرن دیدم اجرای بازی بود که چلسی همیشه روبروی ما انجام میده.
متاسفانه تو حمله کم طراوت بودیم دلیلشم مهار ولکات بود که همیشه دو نفر دنبالش بودن حتی چلسی هم اینطوری اتوبوسی خط حمله مارو مهار نمیکنه به تیم و بازی خشکتون تبریک میگم.
بچه های گل آرسنالی امشب هیچ کاربر عضو سایت حالش خوش نیست اونایی که باید کاری میکردن واعتراض میکردن تو ورزشگاه کارشون انجام دادن فقط خواهش میکنم به ونگر توهین نکنین مطمئن باشین تابستون سال بعد وعده های مدیران باشگاه چاره ای جز عملی شدن نداره .