آرسنال احتمال پیوسن برناد به این تیم را رد کرد

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 107,808 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال احتمال پیوسن برناد به این تیم را رد کرد

اتلتیکوی برزیل اعلام کرده در صورتی مایل به فروش برنارد خواهد شد که 25 ملیون یورو (معادل 23 ملیون پوند) به این باشگاه پرداخت شود . در روزهای اخیر این بازیکن 20 ساله به شدت به آرسنال مرتبط شده درحالی که قبلا اعلام شده بود پورتو و شاختار دونتسک و تاتنهام و بوروسیا دورتموند جز مشتریان این بازیکن هستند . اما، با وجود برخی از گزارش ها مبنی بر اینکه برنارد در آستانه تست پزشکی و عقد قرار داد با آرسنال است مدیر باشگاه برزیلی این شایعات را رد کرده. این در حالی است که مسولان باشگاه آرسنال شایعات حضور این بازیکن در این تیم رو رد کردند!!!!!!!!!!

اههههههههه مسخرشو در اوردن

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 5/5/1392 | 15:32 گفت:

من میدونستم...
قبل از شروع پنجره ی نقل و انتقالات بهتون گفتم،خودتونو برای شنیدن اسم های عجیب غریب آماده کنید نه ستاره ها و بازیکن های درجه ی 1

میعاد در 5/5/1392 | 01:06 گفت:

منبع اسکای

RaMiN GuNNeR در 4/5/1392 | 23:53 گفت:یعنی اینم پرید__محسن عاشوری در 4/5/1392 | 23:38 گفت:

هی خدا ..

محمدرضا در 4/5/1392 | 22:47 گفت:

fب نظرم ارسنال اول میاد برن
ارد رو میگیره بعد سوارز
چون ارسنال میدونه اگه پول برسه ب دسته لیورپول.اونا برنارد رو از چنگمون در میارن

محمد حسین عبادی در 4/5/1392 | 21:43 گفت:

منبع؟

تنها كسي كه تكذيب كرده جرمي ويلسون بوده...اونم منبع چنان معتبري مثل سندسون و اورنتشين نيس

مديراي مينيرو هم چيزي نگفتن كه آرسنال دنبالش نيس...

M o o r I در 4/5/1392 | 20:21 گفت:

چی میگید باو . خود برنارد تایید کرده ک پیشنهاداتی ازین تیما داشته . منبع نمیذاری داش ؟؟

این منبع من :

http://www.goal.com/en-gb/news/2892/transfer-zone/2013/07/25/4142047/arsenal-target-bernard-confirms-offers-from-shakhtar-porto?ICID=HP_BN_1

tofigh در 4/5/1392 | 19:02 گفت:

ااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه ه ه ه........دارم دیوونه میشم از این خبرهای نقل وانتقالات نمیدونی کدوم رو باور کنی کدوم راسته کدوم دروغه..ممگل شدیم..

امیر صفای نیکو در 4/5/1392 | 18:19 گفت:

تا زمانی که بازیکن رو سایت رسمی آرسنال اعلام نکرده باشه به هیچ خبری اعتماد نمیکنم...نمونش هیگواین...یووتیچ...
اینم شده وضعیت ما...اگه عاشق این باشگاه نبودم 100بار تا حالا .........

majid در 4/5/1392 | 18:18 گفت:


حسین :
دیگه آدم میتونه به کدوم خبر اطمینان کنه؟
--------------------------------------------
واقعآ

حسین در 4/5/1392 | 18:10 گفت:

دیگه آدم میتونه به کدوم خبر اطمینان کنه؟