آرسنال در جستجوی مهاجم(اینبار پاتو)

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,006 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال در جستجوی مهاجم(اینبار پاتو)

اخبار حاکی از اینه که آخرین شلیک  و تیر ونگر برای خرید مهاجم پاتو برزیلی هست
آرسنال در چند روز اخیر با مقامات لیل مذاکراتی داشته تا سالومون کالوی 28 ساله رو به خدمت بگیره!!!!
لاجرز تایید کرد که لیورپول پیشنهادی 40 میلیون پاندی از یه باشگاه اسپانیایی برای سوارس دریافت کرده
رئال امیدواره تا انتقال بیل به این تیم رو امشب رسماً اعلام کنه
گزارش ها حاکی از اینه که آرسنال داره تلاش میکنه تا امیلیانو ویویانو رو جذب کنه
پارک چو یانگ برای پیوستن به سنت اتین با این باشگاه به توافق رسید
آرسنال مذاکرات خودشو برای به خدمت گرفتن کابای و گوایتا متوقف کرد و بیخیال این دو نفر شده

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad javad در 9/6/1392 | 11:44 گفت:

تاتنهام بیلو بعد بازی ما به رئال میفروشه. فک کنم می خواد با این کارش یه جورایی مانع انتقال دیماریا به ارسنال بشه، چون بعد از بازی ما با تاتنهام فقط چند ساعت تا پایان نقل و انتقالات وقت هستش، رئالم تا بیل نگیره دیماریارو نمی فروشه.
خیلی کثیفن میدونن دیماریا تاتنهام بیا نیست می خوان کاری بکنن ارسنالم نیاد.
نمی دونم شاید تؤهم زدمو دلیلشون چیز دیگه ای باشه، انقد فکروخیال کردم دیونه شدم.

آرین در 9/6/1392 | 11:24 گفت:

پاتو خیلی عالیه.کالو هیشکی رو نمیگیریم مگر اینکه یکی دیگه از بچه محل های ارزون قیمت ونگر پیدا بشه

امیر صفای نیکو در 9/6/1392 | 10:55 گفت:

قربانت مجید جان....

علی افرایی در 9/6/1392 | 10:48 گفت:

منبع پاتو چیه؟از کالو که بهتره

majid در 9/6/1392 | 10:37 گفت:


امیر صفای نیکو:
majid:
دراکسلر نمیتونه تو اروپا بازی کنه نه؟؟؟
----------------------------------------------------
اگه برای توی گروهی بازی کنه نمی تونه برامون بازی کنه...یعنی عملا اگه توی ژانویه بگیریمش میشه مثل مونرئال که پارسال نتونست بازی کنه و از همون جا ضربه خوردیم...

----------------------------------------------------------------------------

اها مرسی

امیر صفای نیکو در 9/6/1392 | 10:17 گفت:

majid:
دراکسلر نمیتونه تو اروپا بازی کنه نه؟؟؟
----------------------------------------------------
اگه برای توی گروهی بازی کنه نمی تونه برامون بازی کنه...یعنی عملا اگه توی ژانویه بگیریمش میشه مثل مونرئال که پارسال نتونست بازی کنه و از همون جا ضربه خوردیم...

Vishka در 9/6/1392 | 09:53 گفت:

خب ما همش دنبالیم و بعدش منصرف میشیم!‏

majid در 9/6/1392 | 09:47 گفت:


امیر صفای نیکو:
Telegraph and John cross are reporting that arsenal are working on Draxler dea

------------------------------------------------------------------------------------------------------

دراکسلر نمیتونه تو اروپا بازی کنه نه؟؟؟

امیر صفای نیکو در 9/6/1392 | 09:29 گفت:

Sky Sports News: Tottenham are stalling on selling Bale to Madrid so it will delay Arsenal's transfer business with Madrid over Di Maria.

امیر صفای نیکو در 9/6/1392 | 09:28 گفت:

Telegraph and John cross are reporting that arsenal are working on Draxler deal

امیر صفای نیکو در 9/6/1392 | 09:08 گفت:

مهم و فوری:
بالاخره تمام؛ بیل با 91 میلیون یورو راهی مادرید شد؛ رکورد رونالدو نشکست!
طرفداری- رئال مادرید با قراردادی 6 ساله انتقال گرث بیل را نهایی کرد.

احمد ولی خلف در 9/6/1392 | 08:40 گفت:

دلمون به بالا بودن از تاتنهام خوش بود که امسال دیگه اونم فراموش کنیم

محمد مهدي نوروزي در 9/6/1392 | 08:14 گفت:

لاملا-اریکسن-پائولینیو-کاپوئه-سولدادو-چادلیبمیر ونگر با خریدت

محسن عاشوری در 9/6/1392 | 01:47 گفت:

بهتر بابا .. کابای اصلا بدرد نمیخورد ،؛

دیماریا و یه دفاع وسط .. همین دو خرید کافیه