نقل انتقالات + مصدوميت ولكات

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,015 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل انتقالات + مصدوميت ولكات

دیلی میل گزارش داده مارک کلاتنبرگ، داور بازی آرسنال و تاتنهام گزارش خودش
از بازی رو ارائه کرده و در مورد ماجرای والکات نوشته به واسطه "رفتار شرم
آور" هواداران تاتنهام در قبال تئو والکات شروع شد.گویا ماجرا از این قراره که وقتی تئو روی زمین افتاده بوده هوادارای تاتنهام فریاد میزنند "بزارید همونجا بمیره!!!!

خبر بد در مورد والکات هم این هست که میرور میگه جواب اسکن والکات نشون
میده دچار کشیدگی لیگامنت شده و گویا بهبودی این آسیب حداقل 4 هفته زمان می
بره!

آرسنال ماریو مانجوکیچ رو به لیست گزینه های کوتاه مدت خودش اضافه کرده و مایله اونو قرضی به امارات بیاره i

همچنين آرسنال در حال برسي وضعيت بالوتلي و جكسون مارتينز مهاجم پرتو هستش كه گفته ميشه قيمتش نزديك 35 ميليون يورو هست .( به نظر من مالي نيست نمونه پيشرفته ‍ژيرود خودمونه)


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی در 17/10/1392 | 16:37 گفت:

مانزوکیچ ومارتینز خوبن

ناصر در 17/10/1392 | 10:12 گفت:

مصدومیت تئو شیرینی برد برابر تاتنهام رو از کامم برد

ناصر در 17/10/1392 | 09:01 گفت:

بالوتلی تو مخه!
جکسون مارتینز رو اون چلسی کثیف بذاره بخریمش بازیکن خوبیه.
مانزوکیچ هم بدک نیست،اما لواندوفسکی چیز دیگریست،البته به شرطی که اون بایرن مونیخ لاشخور ضعیف کش بذاره بخریمش!!!!
تئو هم بدشانسه،تا یه بازی نوک بازی کرد مصدوم شد

سید حسین در 16/10/1392 | 22:45 گفت:

دورتموند بدجوری افتاده دنبال بنتکه به نظرم رو هوا میزنه اونو در دست سترینش برباتوف که تو لیگ قهرمانان هم میتونه برامون بازی کنه ....ولی بهترین گزینه ویلفرد بونی که فوق العاده هست ..مهاجم نوک سوانسی هم شوتزن گلزن و پا به توپ

میثم محمودی در 16/10/1392 | 18:50 گفت:

جنکینسون بهتر از مازوکیچ و بالوتلیه

آرین در 16/10/1392 | 18:14 گفت:

بالوتلی که هزار تومن هم نمی ارزه!!! ولی جکسون مارتینز خیلی عالیه.اصلا هم بازیش شباهتی به ژیرو نداره.کلا به نظر من لاوزی رو قرضی بیاره خیلی خوب میشه.تو PSG نیمکت نشینه.

علیرضا در 16/10/1392 | 17:22 گفت:

چمبرلین داره برمیگرده که این خودش مثل یک خریده

مهرزاد در 16/10/1392 | 16:43 گفت:

ولی خداییش والکات تو حمله خیلی زهرداره.
کاش ونگر بهش تو این پست بیشتر بازی بده.

شهاب در 16/10/1392 | 16:37 گفت:

الان توی این وضعیت نمی شه بازیکن درست و حسابی خرید که بتونه توی چمپیونز لیگ هم بازی کنه و قیمتشم مناسب باشه
برباتوف و کالو که نشدن بازیکن و چیزی به تیم اضافه نمی کنن
در ضمن ژیرود سالمه،رمزی هم حداکثر دو هفته دیگه برمی گرده
الان هم بازیکن داریم،چرا نداریم؟ ذخیره هامون توی بازی با تاتنهام که خوب بود
حالا اگه یکی مثل بنتکه با حدود 20 میلیون یورو اضافه بشه که خوبه، نشد هم به مشکل بر نمی خوریم

mohsen abbasi در 16/10/1392 | 15:41 گفت:

نقل قول : کلاً بعیده بازیکنی بخریم
امروزم شایعه ی پدرو رو شنیدم که اونم مسخره اس
تا بازی لیورپول که یک ماه دیگه اس بازی مهمی نداریم و مصدوما تا اون موقع می رسن


پاسخ شما : یعنی چی بازی مهمی نداریم
تو این لیگ با این فشردگی ما به همه نیاز داریم تازه بازیکن کمم داریم همین هفته پیش جلو کاردیف به بن بست خورده بودیم تو این جدول یه امتیاز می تونه سرنوشت قهرمانیو تغییر بده

شهاب در 16/10/1392 | 15:27 گفت:

کلاً بعیده بازیکنی بخریم
امروزم شایعه ی پدرو رو شنیدم که اونم مسخره اس
تا بازی لیورپول که یک ماه دیگه اس بازی مهمی نداریم و مصدوما تا اون موقع می رسن