ترکیب + بحث پیرامون بازی آرسنال - چلسی

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,042 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکیب + بحث پیرامون بازی آرسنال - چلسی


ترکیب اعلام شد به امید باخت آبرومندانه!!!!!!!!
ژسنی،

مرته، کوسیلنی، سانیا، گیبز

آرتتا، روسیچکی

پولدی، کازورلا، اوکس

ژیرو

نیمکت : فابی، ورمالن، کارل، فلامینی، کالستروم، سانوگو، نابری.


چلسی : چک، ایوانوویچ، کیهیل، تری، آزپیل، ماتیچ، لوئیز، شورله، اسکار، هازارد، اتوئو

نیمکت : شوارتزر، کالاس، میکل، لمپارد، صلاح، با، تورس.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میعاد در 2/1/1393 | 18:59 گفت:

نقل قول : نقل قول : خواهشا کسی به ونگر توهین نکنه......... وقتی روگل دوم مرتساکر آفسایدو پر میکنه رو گل سوم چمبو دروازبان میشه . رو گل چهارم آرتتا بجای دویدن یورتمه میره مشکل ونگر چیه؟؟؟؟

پاسخ شما : حامد جان.منم موافقم که نباید بهش توهین کرد ولی ونگر مقصره.وقتی مرتساکر تو 30 سالگی و اوج پختگی تو چندین بازی همچین سوتی هایی رو میده باید از ترکیب کنار گذاشتش نه اینکه باهاش تمدید کرد.وقتی ژانویه بعد از کلی حرف و حدیث یه بازیکن مصدوم برای تقویت تیمت میخری مقصری.وقتی 4-0 عقبی جنکینسونو جای چمبرلن میاری تو زمین مقصری! وقتی هر سال این همه مصدوم میدیم و سال بعدش هم نه تنها مصدوما کم نمیشن و زیاد هم میشن و مشکل بدنسازی حل نمیشه مقصری وقتی خوش تیپ پیاده روی میکنه ولی تعویض نمیشه اما پودولسکی در اوج امادگی انقدر به نیمکت میخکوب میشه که الان در حد فریدون فضلی هم بازی نمیکنه مقصری


پاسخ شما : در اینکه اشتباه داره و اشتباه کرد شکی نیست اما همه چیز به ونگر ختم نمیشه تو فکر میکنی ونگر خیلی دوس داره کالستروم مصدوم رو بخره؟خب اونم از خداشه تو ژانویه جای یه بازیکن مصدوم یکی مثل یوهان کابای رو از نیوکاسل بگیره به جای پارسن ژرمن یا اینکه یه مهاجم تاپ بگیره جای ژِیرود که تو زمین راه میره تا موهاش خرابه نشه....ولی همه چیز دست ونگر نیست

آرین در 2/1/1393 | 18:39 گفت:

نقل قول : خواهشا کسی به ونگر توهین نکنه......... وقتی روگل دوم مرتساکر آفسایدو پر میکنه رو گل سوم چمبو دروازبان میشه . رو گل چهارم آرتتا بجای دویدن یورتمه میره مشکل ونگر چیه؟؟؟؟

پاسخ شما : حامد جان.منم موافقم که نباید بهش توهین کرد ولی ونگر مقصره.وقتی مرتساکر تو 30 سالگی و اوج پختگی تو چندین بازی همچین سوتی هایی رو میده باید از ترکیب کنار گذاشتش نه اینکه باهاش تمدید کرد.وقتی ژانویه بعد از کلی حرف و حدیث یه بازیکن مصدوم برای تقویت تیمت میخری مقصری.وقتی 4-0 عقبی جنکینسونو جای چمبرلن میاری تو زمین مقصری! وقتی هر سال این همه مصدوم میدیم و سال بعدش هم نه تنها مصدوما کم نمیشن و زیاد هم میشن و مشکل بدنسازی حل نمیشه مقصری وقتی خوش تیپ پیاده روی میکنه ولی تعویض نمیشه اما پودولسکی در اوج امادگی انقدر به نیمکت میخکوب میشه که الان در حد فریدون فضلی هم بازی نمیکنه مقصری

Nima در 2/1/1393 | 18:27 گفت:

وقتی یه همچین نتیجه ای به دست میاد....
مطمئن باشید تک تک اعضا تیم، چه بازیکنان و چه کادر فنی مقصر عستند... فقط درصد مقصر بودنشون فرق میکنه....
امروز چمبرلین، آرتتا و نگر از همه بیشتر مقصر بودن.... به نظرشخصیم
نکته قابل تامل اینه که چرا اینجور نتایج تو اینجور بازی ها رقم منیخورهع؟؟!
کادر فنی باید پاسخگوووووو باشه....
منتظر منصاحبه ونکر و بازیکنا هستم

میعاد در 2/1/1393 | 18:19 گفت:

خواهشا کسی به ونگر توهین نکنه......... وقتی روگل دوم مرتساکر آفسایدو پر میکنه رو گل سوم چمبو دروازبان میشه . رو گل چهارم آرتتا بجای دویدن یورتمه میره مشکل ونگر چیه؟؟؟؟

رضا در 2/1/1393 | 18:12 گفت:

مصاحبه ونگر بعد بازی: مهم اینه که ما بعد از این باخت واکنش خوبی نشون بدیم

رضا در 2/1/1393 | 18:08 گفت:

صلوات...

آرین در 2/1/1393 | 18:03 گفت:

دقیقه 90
6-0

آرین در 2/1/1393 | 18:01 گفت:

جدا به تعویضا دقت کنین! چمبرلنو کشیده بیرون جنکینسونو اورده تو زمین.واقعا هدفش چی بود از این کار؟!! من سرمو کجا بکویم؟!!!به جای اینکه سرعتی بیاره تو زمین بتونه ضد حمله بزنه هرچی کند بود و اورده تو زمین!

majid در 2/1/1393 | 17:58 گفت:

الان دوس دارم بلند بلند به ونگر فوش بدم هرچی مورینیو میگه راست میگه حق داره خداییش فقط ونگر گم شه بره بیرون

majid در 2/1/1393 | 17:58 گفت:

الان دوس دارم بلند بلند به ونگر فوش بدم هرچی مورینیو میگه راست میگه حق داره خداییش فقط ونگر گم شه بره بیرون

آرین در 2/1/1393 | 17:57 گفت:

هنوز شانس داریم.بچه ها حمله کنیــــــــــــــن.جنکینسون گل بزن ما قهرمانیم .....

amirreza در 2/1/1393 | 17:48 گفت:

واقعا واسم عادي شده اين باختا

Nima در 2/1/1393 | 17:47 گفت:

تیم ما تپ بازی های بزرگ مثل تیم های دسته پایین تر هم نیست....
تیم های دسته پایین تر انگیزه دارن، تلاششون چند برابره، دوندگیشون.... مال ما کاملا برعکسه....
مسلما تو تابستون نیاز به تغییرات داریم در دفاع و هافبک دفایی و خط حمله....
ای کاش ونگر و مدیریت اینها رو بفهمن....

رضا در 2/1/1393 | 17:46 گفت:

قلبم اومد تو دهنم
یعنی ممکنه 8تایی بشیم؟
نه...............

Nima در 2/1/1393 | 17:44 گفت:

گل ششم....
دلم برای خیلی چیزها و کسا میسوزه....

Mahdi Gunner در 2/1/1393 | 17:43 گفت:

دیگه عادی شده واسمون!!

Mahdi Gunner در 2/1/1393 | 17:42 گفت:

ما که تلوزیونو خاموش کردیم . همون اش و همون کاسه هست همیشه .

Nima در 2/1/1393 | 17:40 گفت:

گل پنجم....
والسلام....
نامه شد تمام....
فکر کنم سنگین ترین شکستای ممکنه رو تو این چند سال در برابر تیمهلی بزرگ دادیم....
متاسفم...

رضا در 2/1/1393 | 17:32 گفت:

اگه الآن ترک میدان کنیم نتیجه چی میشه؟

Nima در 2/1/1393 | 17:29 گفت:

تو کل بازی فکر نکنم آرتتا ۳‌ تا پاس رو به جلو داده باشه...

Nima در 2/1/1393 | 17:26 گفت:

تیم با خوردن گل زودهنگام شیرازش از هم میپاشه...

Hossein در 2/1/1393 | 17:24 گفت:

اینم از هزارمین بازی ونگر ... تبریک میگم

محمد مهدي نوروزي در 2/1/1393 | 17:23 گفت:

ونگر بدرد شموشک می خوره

Hossein در 2/1/1393 | 17:22 گفت:

نقل قول : نقل قول : به نظرتون میشه با شکایت و اعتراض به داور بازی تکرار بشه؟ آخه تو این سطح فوتبال این اشتباه از داور بعیده!!!

پاسخ شما : به قول علی دایی آخه کژای دنیا همچین کاری میکنن؟
اخراج که درست بود فقط باید چمبرلن اخراج میشد.اگر هم 1 در هزار اتفاق بیوفته و بازی تکرار شه باید بدون چمبرلن 3-0 بازی کنیم!


پاسخ شما : در کل ریدیم آبم قطعه... نمیخواستم از این واژه استفاده کنم اما دیگه به اینجام رسیده بخدا

میعاد در 2/1/1393 | 17:22 گفت:

نقل قول : فلسفه تعویض ها رو نمیفهمم....
به خصوص جنکینسون....


پاسخ شما : شاید کوش مصدوم شده

رضا در 2/1/1393 | 17:21 گفت:

من که دیگه باید پرونده مو بگیرم برم یه مدرسه دیگه

Hossein در 2/1/1393 | 17:21 گفت:

چرا کوشیلنی تعویض شده؟

آرین در 2/1/1393 | 17:20 گفت:

نقل قول : به نظرتون میشه با شکایت و اعتراض به داور بازی تکرار بشه؟ آخه تو این سطح فوتبال این اشتباه از داور بعیده!!!

پاسخ شما : به قول علی دایی آخه کژای دنیا همچین کاری میکنن؟
اخراج که درست بود فقط باید چمبرلن اخراج میشد.اگر هم 1 در هزار اتفاق بیوفته و بازی تکرار شه باید بدون چمبرلن 3-0 بازی کنیم!

Hossein در 2/1/1393 | 17:19 گفت:

ربطی به ونگر نداره داش میثم این بازیکنای احمق رو چنتا صحنه جا موندن

Nima در 2/1/1393 | 17:18 گفت:

فلسفه تعویض ها رو نمیفهمم....
به خصوص جنکینسون....

میثم محمودی در 2/1/1393 | 17:17 گفت:

نقل قول : برا نیمه دوم به نظر من باید نبری رو بیاره جای ژیرو اشغال,4-3-1-1 کنه.دفاع کنیم ضد حمله سریع بزنیم.لوئیز و ماتیچ رو ضد حمله جا میمونن.به شرطی که سرعت داشته باشیم نه قدم زنان حمله کنیم!

پاسخ شما : تو نیمه دوم فقط باید اتوبوسی دفاع کنه تا بیشتر نخوره

Hossein در 2/1/1393 | 17:16 گفت:

به نظرتون میشه با شکایت و اعتراض به داور بازی تکرار بشه؟ آخه تو این سطح فوتبال این اشتباه از داور بعیده!!!

Hossein در 2/1/1393 | 17:16 گفت:

به نظرتون میشه با شکایت و اعتراض به داور بازی تکرار بشه؟ آخه تو این سطح فوتبال این اشتباه از داور بعیده!!!

میعاد در 2/1/1393 | 17:16 گفت:

داور : "گیبز اخراجی !" اوکس:"ولی، من بودم" داور:" ولکات خفه، به بازیت ادامه بده

میثم محمودی در 2/1/1393 | 17:16 گفت:

نقل قول : بچه ها کسی نیست که به من بگه چرا اینجوری میشه همش؟ :'(

پاسخ شما : چون یه مربی ترسوی مثل ونگر داره که ریده به تیم

میثم محمودی در 2/1/1393 | 17:15 گفت:

ونگر دیگه دورانش تموم شده بی صبرانه منتظر رفتش هستم در اخر فصل
اندازه فولهامم نیستیم

arash در 2/1/1393 | 17:14 گفت:

چقد این بازی تکراریه!!!!!
لیگ واقعا از دست رفت
هیچ عقل سلیمی باور نمیکنه ما با 10 نفر، اونم با این انگیزه و طرز بازی به چلسی..تری و کیهیل و لویز و ماتیچ و ایوانوویچ حتی یه گل بزنیم!!
امیدوارم یه مساوی حداقل از سیتی بگیریم چهارم بمونیم جام حذفی رو بگیریم!!!

چه بازی ایه جان من؟؟!!!!!

آرین در 2/1/1393 | 17:14 گفت:

برا نیمه دوم به نظر من باید نبری رو بیاره جای ژیرو اشغال,4-3-1-1 کنه.دفاع کنیم ضد حمله سریع بزنیم.لوئیز و ماتیچ رو ضد حمله جا میمونن.به شرطی که سرعت داشته باشیم نه قدم زنان حمله کنیم!

Nima در 2/1/1393 | 17:14 گفت:

نقل قول : نقل قول : گل چهارم رو خوردیم...
قابل پیش بینی بود...
داره مثل بازی لیورپول میشه....
چرا ما تو بازی های بزذگ انقدر بد شروع میکنیم!!!
این یه سواله برام....
انگار بقیه تیمهام ضعفمون رو ‌میدونن...


پاسخ شما : گیبس اخراج شده فکر کنم اشتباهی بجای چو اخراج شد


پاسخ شما : بله به اشتباه گیبز اخراج شد...
خیلی جالبه توپ داشت به بیرون میرفت و اصلا لزومی برای همچین حرکتی نبود....
نمیدونم چی بگم....
کاش نیمه دوم وضعیتمون بدتر نشه.... افتضاح تر....
دلم واسه اون مشهدی ها هم میسوزه که دور هم جمع شدن بازی رو ببینن....
باید قبول کنیم که تیممون تو بازی های مهم مشکل داره...

ابوالفضل توانگر در 2/1/1393 | 17:12 گفت:

امسال عمرا قهرمان نشیم، با بردن کاردیف و فولام که نمیشه قهرمان شد!

arash در 2/1/1393 | 17:12 گفت:

چقد این بازی تکراریه!!!!!
لیگ واقعا از دست رفت
امیدوارم یه مساوی حداقل از سیتی بگیریم چهارم بمونیم جام حذفی رو بگیریم!!!

چه بازی ایه جان من؟؟!!!!!

رضا در 2/1/1393 | 17:12 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : اینم چمبو که ازش تعریف میکردین

پاسخ شما : شما مث که فراموش کردی مقابل لیورپول یه گل زد یه پاس گل داد حالا باقیش هیچ یه اشتباه هم کرد اونم زمانی که ریده بودیم


پاسخ شما : آها یعنی چون چند بازی عالی بود الان میتونه اینجوری برینه به تیم ؟ اصلا پنالتی اخراج به درک. وسط زمینو تقدیم چلسی کرده


پاسخ شما : اگه چمبو پنالتی اخراج داده پس چجوری وسط زمینو تقدیم چلسی کرده؟
یعنی چی؟


پاسخ شما : پنالتی اخراج داد . داور ندید... مورینیو انقد اعتراض کرد داور با کمکش مشورت کرد و بجای چمبو . گیبس رو ب اشتباه اخراج کرد...


پاسخ شما : خاکبرسر داوری که واسه اعتراض یه مربی پنالتی میگیره و بازیکنی رو به اشتباه اخراج میکنه

Hossein در 2/1/1393 | 17:11 گفت:

بچه ها کسی نیست که به من بگه چرا اینجوری میشه همش؟ :'(

Mahdi Gunner در 2/1/1393 | 17:09 گفت:

نقل قول : اقا من نمیدونستم خوش تیپ ما پسر شایسته فرانسه هم هست پس برا همین همیشه تو زمین قدم میزنه.دویدن برا کلفت نوکراست.جنتلمنا فقط پیاده روی میکنن

پاسخ شما : دقیقا !!

Mahdi Gunner در 2/1/1393 | 17:09 گفت:

2 تا گل رو رو از دست دادن توپ تو میانه زمین در حال حمله به حریف تقدیم کردیم . شاهکار چمبرلین و کارزولا ! . گل سوم که مسخره بود . گل چهارم هم روی مجسمه بودن استاد ارتتا!

میعاد در 2/1/1393 | 17:08 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : اینم چمبو که ازش تعریف میکردین

پاسخ شما : شما مث که فراموش کردی مقابل لیورپول یه گل زد یه پاس گل داد حالا باقیش هیچ یه اشتباه هم کرد اونم زمانی که ریده بودیم


پاسخ شما : آها یعنی چون چند بازی عالی بود الان میتونه اینجوری برینه به تیم ؟ اصلا پنالتی اخراج به درک. وسط زمینو تقدیم چلسی کرده


پاسخ شما : اگه چمبو پنالتی اخراج داده پس چجوری وسط زمینو تقدیم چلسی کرده؟
یعنی چی؟


پاسخ شما : پنالتی اخراج داد . داور ندید... مورینیو انقد اعتراض کرد داور با کمکش مشورت کرد و بجای چمبو . گیبس رو ب اشتباه اخراج کرد...

آرین در 2/1/1393 | 17:08 گفت:

اقا من نمیدونستم خوش تیپ ما پسر شایسته فرانسه هم هست پس برا همین همیشه تو زمین قدم میزنه.دویدن برا کلفت نوکراست.جنتلمنا فقط پیاده روی میکنن

رضا در 2/1/1393 | 17:08 گفت:

نقل قول : نقل قول : گل چهارم رو خوردیم...
قابل پیش بینی بود...
داره مثل بازی لیورپول میشه....
چرا ما تو بازی های بزذگ انقدر بد شروع میکنیم!!!
این یه سواله برام....
انگار بقیه تیمهام ضعفمون رو ‌میدونن...


پاسخ شما : گیبس اخراج شده فکر کنم اشتباهی بجای چو اخراج شد


پاسخ شما : اشتباهی؟؟؟؟
این دیگه چه وضعشه؟
کجای دنیا بازیکن رو اشتباهی اخراج میکنن؟

ابوالفضل توانگر در 2/1/1393 | 17:07 گفت:

اینم عیدی آرسنال به ما ! آقا میشه یکی خصوصیته آرتتا رو به من بگه؟ نه تو حمله تاثیر داره نه تو دفاع!

Mahdi Gunner در 2/1/1393 | 17:06 گفت:

همون داستان همیشگی !!

mohsen abbasi در 2/1/1393 | 17:05 گفت:

بازیکنا تقصیر ندارن بازیکنا دستوراته مربیو اجرا می کنن ونگر اساسا اعتقادی به انالیزه حریفان نداره مثه یا ادم کور میره تو اتوبان بازیکنایه ارسنال اصلا نمیدونن تیمه روبه رو کیه این حماقتو جلو سیتی لیورپول بایرن و حالا چلسی ........................

Reza در 2/1/1393 | 17:01 گفت:

نقل قول : گل چهارم رو خوردیم...
قابل پیش بینی بود...
داره مثل بازی لیورپول میشه....
چرا ما تو بازی های بزذگ انقدر بد شروع میکنیم!!!
این یه سواله برام....
انگار بقیه تیمهام ضعفمون رو ‌میدونن...


پاسخ شما : گیبس اخراج شده فکر کنم اشتباهی بجای چو اخراج شد

Nima در 2/1/1393 | 16:59 گفت:

گل چهارم رو خوردیم...
قابل پیش بینی بود...
داره مثل بازی لیورپول میشه....
چرا ما تو بازی های بزذگ انقدر بد شروع میکنیم!!!
این یه سواله برام....
انگار بقیه تیمهام ضعفمون رو ‌میدونن...

رضا در 2/1/1393 | 16:57 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : اینم چمبو که ازش تعریف میکردین

پاسخ شما : شما مث که فراموش کردی مقابل لیورپول یه گل زد یه پاس گل داد حالا باقیش هیچ یه اشتباه هم کرد اونم زمانی که ریده بودیم


پاسخ شما : آها یعنی چون چند بازی عالی بود الان میتونه اینجوری برینه به تیم ؟ اصلا پنالتی اخراج به درک. وسط زمینو تقدیم چلسی کرده


پاسخ شما : اگه چمبو پنالتی اخراج داده پس چجوری وسط زمینو تقدیم چلسی کرده؟
یعنی چی؟

علیرضا در 2/1/1393 | 16:55 گفت:

بابا این دیگه چه وضعشهگندشو درآوردن دیگه

میعاد در 2/1/1393 | 16:53 گفت:

نقل قول : نقل قول : اینم چمبو که ازش تعریف میکردین

پاسخ شما : شما مث که فراموش کردی مقابل لیورپول یه گل زد یه پاس گل داد حالا باقیش هیچ یه اشتباه هم کرد اونم زمانی که ریده بودیم


پاسخ شما : آها یعنی چون چند بازی عالی بود الان میتونه اینجوری برینه به تیم ؟ اصلا پنالتی اخراج به درک. وسط زمینو تقدیم چلسی کرده

رضا در 2/1/1393 | 16:47 گفت:

دوستان آرسنال اخراجی داده؟
کی؟

amir mohebbi در 2/1/1393 | 16:46 گفت:

http://dazsports.org/daz1.html
لینک پخش زتده

hamid saadi در 2/1/1393 | 16:43 گفت:

چرا نباید فلامینی تو بازیهای بزرگ داخل زمین باشه تا این فضاحت پیش نیاد

Reza در 2/1/1393 | 16:43 گفت:

نقل قول : اینم چمبو که ازش تعریف میکردین

پاسخ شما : شما مث که فراموش کردی مقابل لیورپول یه گل زد یه پاس گل داد حالا باقیش هیچ یه اشتباه هم کرد اونم زمانی که ریده بودیم

Reza در 2/1/1393 | 16:41 گفت:

هربار که توپ میاد پشت محوطه جریممون از استرس میمیرم

رضا در 2/1/1393 | 16:41 گفت:

نقل قول : نقل قول : چند چنده؟

پاسخ شما : 3-0 عقبیم


پاسخ شما : نههههههههههههههههههههههههههههههه
من فاتحه این آرسنال رو خوندم. شما هم بخونید

آرین در 2/1/1393 | 16:39 گفت:

نقل قول : چند چنده؟

پاسخ شما : 3-0 عقبیم

رضا در 2/1/1393 | 16:38 گفت:

چند چنده؟

آرین در 2/1/1393 | 16:37 گفت:

امیدوارم 5 تا بیشتر نخوریم

mohsen abbasi در 2/1/1393 | 16:37 گفت:

ونگر باید بمیره این ادم فقط یه سنگه قبر کم داره
رییییییییییییییییییییییییییییییییییییدددددددددددددددددددددددهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

مردیکه حمال معلوم نیست چیکار کرده با تیم
وقتی سرمربی تیم از لحاظ روحی خالی کنه معلومه چه بلایی سر تیم تو زمین میاد گیبس معلوم نیست سر دو تا گل اول کجا بود ارسنال تو بازیای بزرگ از شفیلد یونایتدم کمتره

میعاد در 2/1/1393 | 16:36 گفت:

اینم چمبو که ازش تعریف میکردین

Lotfali khan zand در 2/1/1393 | 16:36 گفت:

یعنی اگه یک درصد احتمال برنده شدن میدادم بازیو میدیدم. واضح بود که اینجوری میشه حتی اگه مصدوما بودن

Reza در 2/1/1393 | 16:35 گفت:

هر وقت از صبح اعصاب ما خورد بود آرسنالم باخت

میعاد در 2/1/1393 | 16:35 گفت:

خلاااص

میعاد در 2/1/1393 | 16:34 گفت:

حلااااص

Reza در 2/1/1393 | 16:32 گفت:

ای خداااااااا

Reza در 2/1/1393 | 16:31 گفت:

ریدیم رفت