اخبار نقل انتقالات پیرامون آرسنال

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,022 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار نقل انتقالات پیرامون آرسنال

سلام...خلاصه خبرهای نشریات و سایتای خارجی رو بررسی کردم و اونهایی که مربوز ه آرسنال بود رو تو این پست قرار دادم.

گفته میشه فابیانسکی مد نظر میلان و همچننین اتلتیکو مادرید قرار داره.

بعد از اینکه سک فابرگاس در لیست فروش بارسلونا قرار گرفته آرسنال اون رو جز اهداف خاص خودش در نقل انتقالات قرار داده.

بارسلونا اعلام کرده تمایلی به فروش دنی آلوز نداره در حال حاضر

بعد از اینکه رئال قیمت بنزما رو 40 میلیون یورو اعلام کرده عملا آرسنال از تمایل برای به خدمت گرفتنش صرفه نظر کرده.

آرسن ونگر اعلام کرده توماس فرمائلن و پودولسکی در برنامه های فصل آیندش جای دارن و قصد فروش اونها رو نداره.

جدایی سانیا از آرسنال تقریبا قطعی شده... پیش بینی میشه که جانشین سانیا از بوندسلیگا بیاد و تا قبل از جام جهانی هم مشخص بشه.

مانژوکیچ و بالوتلی جز اهداف اصلی آرسنال در نقل و انتقالات خواهند بود.

یکی از رسانه های اسپانیایی زبان هم گزارش دادن اگه آرسنال موفق به خرید مهاجم مورد نظرش نشه قطعا از بین پدرو یا الکسیس سانچز یکی رو به خدمت میگیره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 14/2/1393 | 22:20 گفت:

به نظر من بنزما 40 میلیون یورو میارزه یعنی 33 میلیون بوند و من خرید بنزما رو در حال حاضر به خرید هر مهاجم دیگه ای ترجیح میدم ... هر مهاجمی که در دسترسه ... با خروج سانیا هم خیلی مخالفم و این بازیکن رو یکی از بهترین های دنیا میدونم و اون داره مفت به یه تیم دیکه میره


مرسی ازیست خوبت

محسن عاشوری در 14/2/1393 | 20:56 گفت:

امروز 16 مین کلین شیت ژسنی بوده و با پیتر چک در عدد 16 مساوی شده

اگه بازی بعدی گل نخوره جایزه دستکش طلایی به ژسنی خواهد رسید ..

rouham در 14/2/1393 | 15:05 گفت:

نقل قول : مانژوکیچ و بالوتلی اصلا به دردمون نمیخورن.نه تکنیک دارن نه سرعت.مخصوصا بالوتلی که فقط حاشیه هست.بهترین مهاجم برامون بنزما یا جکسون مارتینزه.تا رو سرعت و تکنیکشون هم بشه حساب کرد.
باز فصل نقل وانتقالات شروع شد و عادت بد "بز خر" کردن ونگر هم شروع شد!


پاسخ شما : این بز خرو خوب اومدی دادا

سلام

امسالم فقط چند نفر میرن و رییسم چند تا بازیکن درب و داغون میخره چون همیشه میگه الکی واسه هیچ بازیکنی پول نمیده

هیچ اتفاق خاصی هم نمی افته مطمئن باشین

Arian در 14/2/1393 | 14:24 گفت:

Arsenal ba 20m be donbale Wilfried Bony

Arian در 14/2/1393 | 14:20 گفت:

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-transfer-news-diego-costa-3492158

neveshte donbale Ferdinand ham hast ke fekr konam chert mige shadidan

محمد زاهدی در 14/2/1393 | 14:15 گفت:

نقل قول : Sunday Mirror neveshte Arsenal donbale Costa ba 31m
bayad ye dafa rast ye defa vasat ye hafbak defaee ba ye mohajem begirim


پاسخ شما : man jaye dg khondam neveshte bood 37 milioon fek konam guardian bood

Arian در 14/2/1393 | 14:14 گفت:

Sunday Mirror neveshte Arsenal donbale Costa ba 31m
bayad ye dafa rast ye defa vasat ye hafbak defaee ba ye mohajem begirim

علی در 14/2/1393 | 12:32 گفت:

وااااای بازهم ونگر شروع کرد آخه موراتا چی داره که دنبالشه اگه موراتارو بگیره پس دیگه مهاجم نمیخره درنتیجه فصل بعدهم همین آش وهمین کاسه.

میثم محمودی در 14/2/1393 | 00:44 گفت:

فقط سسک و بندر و الکسیس بیاد بسه فکر کنم

آرین در 14/2/1393 | 00:02 گفت:

مانژوکیچ و بالوتلی اصلا به دردمون نمیخورن.نه تکنیک دارن نه سرعت.مخصوصا بالوتلی که فقط حاشیه هست.بهترین مهاجم برامون بنزما یا جکسون مارتینزه.تا رو سرعت و تکنیکشون هم بشه حساب کرد.
باز فصل نقل وانتقالات شروع شد و عادت بد "بز خر" کردن ونگر هم شروع شد!

محسن عاشوری در 13/2/1393 | 18:53 گفت:

نقل قول : نقل قول : عالی بود مریس آقای گزارشگر

پاسخ شما : خجالتم نده


پاسخ شما : حامد واقعا تو مسابقه آقای گزارشگر شرکت کردی ؟؟

یه کلیپی فیلمی از خودت بذار ...

mohsen abbasi در 13/2/1393 | 18:03 گفت:

ژسنی خوبه (چک و کاسیاس نیست ولی میشه بهش اعتماد کرد) امیدوارم 18 تایه اصلیه تیم حفظ بشن فقط ارتتا با فابرگاس عوض شه یه مهاجم نوک درست درمون بگیرم کاش psg اینقد پولدار نبود می شد کاوانیو اورد یه مدافع جوون که با توجه به خبرها احتمالا اولین خریدمون یه مدافست
و یه بندنساز خوب که اینقد مصدوم ندیم

Alireza در 13/2/1393 | 18:01 گفت:

نقل قول : دلم هوای آرشاوینو کرده.... دلم براش تنگ شده!! T:

پاسخ شما : Me too

علی محمد میرزایی در 13/2/1393 | 17:51 گفت:

اگه آرسنال کسی رو از دست نده بجز سانیا و فابینسکی که رفتنشون حدودا قطعیه و کولمن، مانژوکیش و فابرگاس بگیره ایجور میشه به فصل بعد امیدوار بود ولی رویام اینه ژولیو سزار 2سال بیاد با تیم و ژسنی آب دیده تر بشه
اگه این ها رو بگیرن تجربه تیم بیشتر میشه و یک بزرگی توی زمین هست که بتونه تیم رو در بازی های سخت هدایت کنه

amirsenal در 13/2/1393 | 17:35 گفت:

دلم هوای آرشاوینو کرده.... دلم براش تنگ شده!! T:

محمد زاهدی در 13/2/1393 | 17:12 گفت:

بهترین خریدی که واسه دفاع راست میشه کرد سباستین یونگ از فرانکفورت یا ماتیا دشیلیو از میلان دنی آلوز آخه اصن آدمه که حالا بارسام واسش ناز میکنه؟نوشته بود 15 میلیون پوند میخوان واسش ((=
15 هزار تومانم نمی ارزه روانی

Vishka در 13/2/1393 | 17:05 گفت:

مرسی حامد . ای خدا چی میشه سسک برگرده

masoud mahmudpur در 13/2/1393 | 16:59 گفت:

مرسى.

Hossein در 13/2/1393 | 16:43 گفت:

مرسی از پستت.

اما من هیچکدوم این اخبار رو باور ندارم اکثرش شایعه هست. لطفا شما دوستان هم بشنوید ولی باور نکنید.

فقط امیدوارم خریدای خوبی داشته باشیم.

میعاد در 13/2/1393 | 16:41 گفت:

نقل قول : عالی بود مریس آقای گزارشگر

پاسخ شما : خجالتم نده

توپچی جنوب در 13/2/1393 | 15:59 گفت:

عالی بود مریس آقای گزارشگر

محسن عاشوری در 13/2/1393 | 15:24 گفت:

مرسی ..
برا دفاع راست کلمن رو بگیریم بهتره .. حرکاتش انفجاریه ؛ آدمو یاد بیل میندازه زمانی که دفاع چپ تاتنهام بود ..