وقتی پیش بینی رئیس اشتباه ازآب درآمد(نقل انتقالات)

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,045 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وقتی پیش بینی رئیس اشتباه ازآب درآمد(نقل انتقالات)

تیتر مصاحبه رئیس تقریبا یه هفته پیش
ونگر: انتقالات زودهنگام در سال جام جهانی نادر هستند 
کاری با متن این مصاحبه ندارم ولی مهم اصل مصاحبه و مفهوم اونه که توی تیترش کاملا مشخصه که رئیس اعتقاد داره انتقال خاصی تا قبل از جام جهانی اتفاق نمیفته.
اما...
بعد از گذشت یه هفته از این مصاحبه.
ترانسفر هایی که تقریبا 99 درصد کاراشون انجام شده و در حال اتفاق افتاد هستن در چند روز آینده رو با هم مرور میکنیم:
درمیچ مهاجمه نورنبرگ با قراردادی 5 ساله به لورکوزن پیوست
چلسی و اتلتیکو سر مبلغ 32 میلیون پوند برای کوستا به توافق رسیدن.(این همون مهاجمی بود که تو ژانویه ونگر میگفت بند آزادسازیش145 میلون پونده!!!!!!!!!!)
بارسا با چلسی بر سر داوید لوئیز با مبلغ 40 میلیون یورو  به توافق نهایی رسیده و میگن قرارداد هم امضا کرده  ولی خبرش بعد از جام جهانی اعلام میشه(بخاطر مسائل تجاری)
منچستر یونایتد موفق شده با لوک شاو به توافق کامل برسه با قراداد 5 ساله
اینایی که بالا گفتم قطعیه و شایعه نیستن و ترانسفر هایی هستن که تقریبا کاراشون تموم شده ولی....
با این حال ونگر معتقده تا قبل از جام جهانی اتفاق خاصی در بازار نمیفته ...شایدم راست میگه و این بازیکنا ، بازیکنای بزرگی نیستن!!!!!!!
و در حال حاضر مهم ترین خبر باشگاه ما احتمال توافق با ریو فردیناند 35 ساله (که منچستر محترمانه پرتش کرد بیرون) و سیبیل گذاشتن جناب اوزیل هست!!!!!!

اینم عکسش(شبیه جوونی های جواد زرینچه شده)


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 24/2/1393 | 22:31 گفت:

طرفداری- دیگو کوستا، بازیکن تیم اتلتیکو مادرید شایعات مبنی بر توافق وی برای انتقال به چلسی را احمقانه توصیف کرد
زود قضاوت نکنید

آرین در 24/2/1393 | 17:51 گفت:

شوهر عمه ی ابو دیابی مصدوم شد.(monday metro)

آرین در 24/2/1393 | 17:48 گفت:

تازه موسی جبرئیل گوسانو پسر خاله ی یحیی سانوگو پدیده ی لیگ گل کوچیک محلات مارسی تا قبل جام جهانی میاد ارسنال.منبع : sunday metro!! دروازه بان سوم استراسبورگ (دسته 3 فرانسه) هم به شدت لینک میشه ولی احتمالا میوفته برا بعد جام جهانی!
فقط میمونه یه هافبک دفاعی که ونگر از بین شوهر خاله و شوهر عمه ی ابو دیابی یکیو میاره !

Vishka در 24/2/1393 | 17:40 گفت:

لطفا منبع خبرات رو هم معرفی کن . مرسی
البته مصاحبه ونگر که منبعش معتبره دات کام هستش ولی اخبار نقل و انتقالات تیم های دیگه باید منبع بخورن .

حالا یه چیز دیگه مسعود محمودپور@ کی گفته که سردار میره لیورپول؟

آرین در 24/2/1393 | 17:25 گفت:

دیگو کوستا، بازیکن تیم اتلتیکو مادرید شایعات مبنی بر توافق وی برای انتقال به چلسی را احمقانه توصیف کرد.
صبح امروز وقتی خبرنگار Marca بعد از خروج کوستا از زمین تمرین و در هنگام عکس گرفتن با هواداران، در مورد شایعات انتقال به چلسی از او سؤال کرد، وی گفت: "مردم چیزهای احمقانه زیادی می گویند!"
طرفداری
خداییش خیلی مسخرست 32 تا برای کاستا! 32 تارو ونگر هم خجالت میکشه پیشنهاد بده.دیگه نهایت بزخر کردنه!

توپچی جنوب در 24/2/1393 | 00:42 گفت:

میشه ب جای توهین و تهمت الکی لینک رسمی بدین؟؟؟
کجا نوشته رسما کاستا به چلسی پیوسته یا لوییز به بارسا؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی ک میدونه و لینک رو داره ما رم در جریان قرار بده تا منم با خیال راحت دو تا فحش بدم ونگر!!!!!

MHMD در 23/2/1393 | 19:23 گفت:

ونگر خداس الکی حرف..... نزنید

محسن عاشوری در 23/2/1393 | 18:00 گفت:

Arsenal open talks with Toulouse over Aurier move

آرسنال و تولوز دارن بر سر آوریر مذاکره میکنن ........... احتمال داره خبرایی باشه

masoud mahmudpur در 23/2/1393 | 17:13 گفت:

سردار آزمونم رفت لیورپول

tofigh در 23/2/1393 | 16:20 گفت:

تا ونگر نره بیرون آرسنال تیم نمیشه..
پدر مارو دراورد ..
خاک بر سرش..

محسن عاشوری در 23/2/1393 | 16:08 گفت:

ونگر همیشه بی تدبیری و بی فکری هاش کار دست تیم داده

چیز تازه ای نیست

ناصر در 23/2/1393 | 16:05 گفت:

شبیه سربازای عراقی شده
ولی عجب تی شرت نازی تنشه

در مورد اون انتقالاتی که میگید قطعیه باید بگم تا تایید نشه از هر سه طرف (باشگاه فروشنده-باشگاه خریدار-بازیکن) شایعه ایی بیش نیست!!!
هر جند که درست میگید ونگر کلا خیلی دست رو دست میذاره،سال پیش که جام جهانی نبود به راحتی هر چه تمام تر کاوانی،فالکائو،هیگواین،اریکسن و کلی بازیکن دیگه رو از دست داد(
خدا امسال به دادمون برسه

Alireza در 23/2/1393 | 15:26 گفت:

سیبیل اصن بهش نمیاد

reza در 23/2/1393 | 15:15 گفت:

اصلا بحث قبل و بعد جام جهانی مطرح نیست . همه تیمها به اندازه پول و احتیاجی که تو پستهای مختلف دارن به موقعش خریداشونو میکنن ما همش منتظریم یا یه باشگاهی ورشکست بشه بازیکناشو مفت بخریم یا قرارداد یکی تموم بشه بریم باهاش قرارداد ببندیم یا یه تیمی یه خرید سنگین کرده باشه احتیاج به پول داشته باشه بازیکناشو بفروشه .

سید محمد رضا در 23/2/1393 | 15:02 گفت:

فقط درمیچ قطعی شده

mehdi در 23/2/1393 | 14:52 گفت:

ونگره ديگه ماكه ديگه عادت كرديم به حرفاش

alireza در 23/2/1393 | 14:34 گفت:

ونگر همیشه پیش بینی هاش اشتباهه حداقل90% اون ده درصدش هم یهو شانسی درست درمیاد همون موقع که این مصاحبه رو انجام داد خندم گرفت اینجوری

چون اکثر تیما میدونن که قیمت بازیکنا بعد از جام جهانی یهو به صورت نجومی افزایش پیدا میکنه و تیما میخان قبل جام جهانی کارو یکسره کنن تا نخوان بعد جام جهانی برای همون بازیکن دوبرابر پول و دستمزد بدن

بعد جام جهانی یه بازیکنی در حد ژورو میاد کلاس میزاره برا تیمای دیگه میگه من تو جام جهانی بازی کردم به حقوق هفتگی زیر 150000پوند راضی نمیشم

کمیل در 23/2/1393 | 14:14 گفت:

ونگر تو زمان نقل و انتقالات فقط و فقط رو اعصاب آرسنالی ها راه رفته، جون به لبمون میکنه تا ثانیه آخر، هیچ کاری نمیکنه میزاره لحظات آخر ته مونده هاشو میاره آرسنال