اخبار نقل انتقالات/یه پیشنهاد جالب

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 108,043 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار نقل انتقالات/یه پیشنهاد جالب

انتقال بالوتلی به لیورپول تا چند ساعت دیگه رسمی میشه

یه خبرنگار انگلیسی هم در توییترش گفته شانس چلسی برای خرید خدیرا بیشتر از آرسناله
رویس احتمال داره در آخرین ساعات نقل انتقالات به بارسلونا بره

مانولاس در دسترس ترین گرینه برای ونگره ولی هنوز آرسنال به خرید اون نزدیک نشده

ونگر برنامه ای برای خرید مهاجم نوک نداره

ولکات تا 10 روز دیگه به شرایط آرمانی برمیگرده

آرسنال هنوز به خرید مت هوملز نیم نگاهی داره هرچند میدونه متقاعد کردن دورتموند کار آسونی نیست.

یه پیشنهاد جالب

دوستانی که نرم افزار واتساپ (whats app) رو دارن
قصد دارم یه گروه ترتیب بدم که همه دوستانی توپچی بتونن توی اون به بحث و تبادل نظر بپردازن و چت کردن + عکس و والپیپر هایی که توی گروه قرار میگیره
دوستانی که این نرم افزار رو دارن برای عضویت تو گروه کلمه " آرسنال " رو به 09373142383 ارسال کنن. مرسی

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیروان رحیمیان در 31/5/1393 | 16:03 گفت:

آخرین اخبار باشگاه رو این جا دنبال کنید:

arsenalnewsnow.blogfa.com

منتظر نظراتتان هستیم.

سیروان رحیمیان در 31/5/1393 | 16:02 گفت:

آخرین اخبار باشگاه رو این جا دنبال کنید:

arsenalnewsnow.blogfa.com

منتظر نظراتتان هستیم.

behnam در 31/5/1393 | 12:20 گفت:

كانال بين اسپورت ٤ يه مصاحبه با يان رايت داره ميكنه الان
پل مرسون و سيمن هم هستن
در مورد بركمپ و ونگر حرف ميزنن
يان رايت ميگه تا الان بازيكني به زيركي دنيس نديدم
و حالا جلسه معرفي ونگر و اولين روز روي نيمكت
انلكا ........
عينك ونگر رو .......

behnam در 31/5/1393 | 10:48 گفت:

كانال بين اسپورت ٤ يه مصاحبه با يان رايت داره ميكنه الان
پل مرسون و سيمن هم هستن
در مورد بركمپ و ونگر حرف ميزنن
يان رايت ميگه تا الان بازيكني به زيركي دنيس نديدم
و حالا جلسه معرفي ونگر و اولين روز روي نيمكت
انلكا ........
عينك ونگر رو .......

Arian در 31/5/1393 | 07:38 گفت:

@آرین

رضاشاماخ چوک بندر در 31/5/1393 | 00:38 گفت:

رویس وبارسلون.بارسلون که ۲تانقل وانتقالات محرومه

آرین در 30/5/1393 | 22:11 گفت:

داشتم یه پست درمورد مهاجم های موجود در بازار مینوشتم...
تو همین بین دوتاشون پریدن...
بالوتلی رفت لیورپول
وارگاس هم که ما میخواستیمش رفت QPR

محمد طایفی در 30/5/1393 | 20:06 گفت:

بعید به نظر می رسه تا از قبل از تععن تکلیف صعود آرسنال به لیگ قهرمانان ما خرید دیگه ای داشته باشیم ، ممنون بابت پستت

arsenalfc در 30/5/1393 | 19:59 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااااای
صحبت رئیس درمورد فابرگاس رو خوندین ؟
واااااااااااااااااای که چقدر قشنگ فرموده .................... اییییییول .

------------------- بعد از اینکه او به خاطر یک باشگاه ما را ترک کرد، شما میپذیرید که او میتواند به باشگاهای دیگری نیز برود....درکل من از این بابت که او را جذب نکردیم پشیمان نیستم بلکه افسوس من از این است که او ما را ترک کرد.--------------------------

یعنی ایول داره رئیس .
مشخصه وقتی داشت میرفت اون بنده خدا ، رئیس هم ناراحت بوده .
حالا واقعا متوجهم چرا رئیس اونو نخرید (بازنگردوند)
ایول رئیس .

سید محمد رضا در 30/5/1393 | 19:46 گفت:

گروه یه دونه هست داداش , شما پیام بذار رو دیوار میثم محمودی تا دعوتت کنه.

علی ارشدی در 30/5/1393 | 19:15 گفت:

ظاهرا میثم محمودی داره گروه میسازه داداش

با اون هماهنگ کن