شناسایی شد

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 13,996 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شناسایی شد


با سلام خدمت دوستان . امروز به معرفی فردی میپردازم که شاید دل خوشی ازش نداشته باشید .

دکتر gary o driscoll  پزشک تیم که خیلی از شما ها این فرد رو  مقصر میدونید .

حالا واقعا به نظر شما این فرد مقصر هست در مصدومیت  طولانی مدت یا  بدنساز تیم ، فشار مسابقات  یا غیر.............

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 9/12/1390 | 20:42 گفت:

مقصر اصلی مربی بدنسازی تیم هست...

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:59 گفت:

بله بله

توپچی جنوب در 9/12/1390 | 02:07 گفت:

مرتضی بابا با این تیتری که تو زدی :شناسایی شد

فکر کردم تو دادگاه هست و متهم شماره یک 3هزار میلیاردی رو شناسایی کردیہ(علامت خنده)

این بنده خدا چه چهره خندون و مظلومی هم داره به قیافه اش نمیاد اینکاره باشه!!!!!!!!!!!!!

مرتضی در 9/12/1390 | 01:11 گفت:

آواتار جدیدم از گروه اسلیپنات

محسن آزاده در 8/12/1390 | 23:58 گفت:

راست میگه این علی ارشدی ، بنده خدا دیگه !!! :) آخه یه جوری گفتی امروز به معرفی . . . میپردازیم ، که گفتم الان باید چه وقتی بزارم تا این توضیحاتو بخونم !!! یه حرفی ؟! یه چیزی؟! یه سابقه ای ؟! . . . 2تا عکس و یه اسم !! :))
ممنون میشم کامل ترش کنی

Saeed Milani در 8/12/1390 | 23:12 گفت:

این بابا چیکاره است آخه! در ضمن آواتر جدید مبارک :-) نکنه اینم داستان داشته باشه مثل اونیکی :-)

hesam در 8/12/1390 | 21:50 گفت:

اقا با اون طرز زدن پاركر تو بازي ديروز هركسي بايد مصدوم شه!وحححححشي!

شایان در 8/12/1390 | 21:38 گفت:

تقصیر اون نیست تیم باید تو هر پست 2 تا بازیکن خوب داشته باشه

T.Vermaelen در 8/12/1390 | 21:35 گفت:

بازیکن جوان چرا مصدوم میشه؟ خب اول اینکه نمیدونه چطوری موقعی درگیری پاش یا بدنشو در وضعیت قرار بده که کمتر مصدوم بشه و خودشو میزنه به بازیکن قوی هیکل تیم مقابل و با تجربه تر
بعدش اینکه بدنش تازه با شرایط سخت درگیر شده و کامل به استقامت بدنی نرسیده...
درضمن بازیکنان آرسنال همه ریز و تکنیکی هستن بخاطر همین سخت تیم مقابل میتونه کنترلشون کنه (مخصوصا بازیکن های لیگ انگلیس که همه با قدرت بدنی بالا و کمتر تکنیکی محض هستن ) و همچنین سبک خاص بازی آرسنال که با پاسهای کوتاه و سریع حمله میکنه... پس بازیکنای قوی هیکل لیگ انگلیس بناچار روسون خطا میکنن و با خشونت بالا مقابل آرسنال بازی میکنن... این جزء برنامه های اکثر مربیاست که مقابل آرسنال بازی کنن..
اگه تیمی در بازی با آرسنال واقعا مثه آرسنال جوانمردانه باز کنه و کم خطا کنه آرسنال به راحتی با تاکتیک و تکنیک شکسنش میده....
**** راستی بچه ها حال مبکنید که آرسنال همیشه تو بازی کم کارت زرد داره ؟ ****
خوشم میاد از ونگر و آرسنال که اینقد جوانمردانه بازی میکنن

علی ارشدی در 8/12/1390 | 21:09 گفت:

فقط اسمش؟ از رو اسم که نمیشه فهمید :)
لااقل یه رزومه ای چیزی ازش در میاوردی :)

حبیب در 8/12/1390 | 19:06 گفت:

ربطی نداره... بازیکنا جوونند...فشار بازیا زیاد

Vishka در 8/12/1390 | 18:57 گفت:

تا حدود زیادی بازیکنای جوون تیم نمیتونن با شرایط سخت لیگ و کل مسابقات کنار بیان ولی در کل جزو مقصرا هست