شناسایی شد

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 14,017 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

شناسایی شد


با سلام خدمت دوستان . امروز به معرفی فردی میپردازم که شاید دل خوشی ازش نداشته باشید .

دکتر gary o driscoll  پزشک تیم که خیلی از شما ها این فرد رو  مقصر میدونید .

حالا واقعا به نظر شما این فرد مقصر هست در مصدومیت  طولانی مدت یا  بدنساز تیم ، فشار مسابقات  یا غیر.............

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 9/12/1390 | 20:42 گفت:

مقصر اصلی مربی بدنسازی تیم هست...

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:59 گفت:

بله بله

توپچی جنوب در 9/12/1390 | 02:07 گفت:

مرتضی بابا با این تیتری که تو زدی :شناسایی شد

فکر کردم تو دادگاه هست و متهم شماره یک 3هزار میلیاردی رو شناسایی کردیہ(علامت خنده)

این بنده خدا چه چهره خندون و مظلومی هم داره به قیافه اش نمیاد اینکاره باشه!!!!!!!!!!!!!

مرتضی در 9/12/1390 | 01:11 گفت:

آواتار جدیدم از گروه اسلیپنات

محسن آزاده در 8/12/1390 | 23:58 گفت:

راست میگه این علی ارشدی ، بنده خدا دیگه !!! :) آخه یه جوری گفتی امروز به معرفی . . . میپردازیم ، که گفتم الان باید چه وقتی بزارم تا این توضیحاتو بخونم !!! یه حرفی ؟! یه چیزی؟! یه سابقه ای ؟! . . . 2تا عکس و یه اسم !! :))
ممنون میشم کامل ترش کنی

Saeed Milani در 8/12/1390 | 23:12 گفت:

این بابا چیکاره است آخه! در ضمن آواتر جدید مبارک :-) نکنه اینم داستان داشته باشه مثل اونیکی :-)

hesam در 8/12/1390 | 21:50 گفت:

اقا با اون طرز زدن پاركر تو بازي ديروز هركسي بايد مصدوم شه!وحححححشي!

شایان در 8/12/1390 | 21:38 گفت:

تقصیر اون نیست تیم باید تو هر پست 2 تا بازیکن خوب داشته باشه

T.Vermaelen در 8/12/1390 | 21:35 گفت:

بازیکن جوان چرا مصدوم میشه؟ خب اول اینکه نمیدونه چطوری موقعی درگیری پاش یا بدنشو در وضعیت قرار بده که کمتر مصدوم بشه و خودشو میزنه به بازیکن قوی هیکل تیم مقابل و با تجربه تر
بعدش اینکه بدنش تازه با شرایط سخت درگیر شده و کامل به استقامت بدنی نرسیده...
درضمن بازیکنان آرسنال همه ریز و تکنیکی هستن بخاطر همین سخت تیم مقابل میتونه کنترلشون کنه (مخصوصا بازیکن های لیگ انگلیس که همه با قدرت بدنی بالا و کمتر تکنیکی محض هستن ) و همچنین سبک خاص بازی آرسنال که با پاسهای کوتاه و سریع حمله میکنه... پس بازیکنای قوی هیکل لیگ انگلیس بناچار روسون خطا میکنن و با خشونت بالا مقابل آرسنال بازی میکنن... این جزء برنامه های اکثر مربیاست که مقابل آرسنال بازی کنن..
اگه تیمی در بازی با آرسنال واقعا مثه آرسنال جوانمردانه باز کنه و کم خطا کنه آرسنال به راحتی با تاکتیک و تکنیک شکسنش میده....
**** راستی بچه ها حال مبکنید که آرسنال همیشه تو بازی کم کارت زرد داره ؟ ****
خوشم میاد از ونگر و آرسنال که اینقد جوانمردانه بازی میکنن

علی ارشدی در 8/12/1390 | 21:09 گفت:

فقط اسمش؟ از رو اسم که نمیشه فهمید :)
لااقل یه رزومه ای چیزی ازش در میاوردی :)

حبیب در 8/12/1390 | 19:06 گفت:

ربطی نداره... بازیکنا جوونند...فشار بازیا زیاد

Vishka در 8/12/1390 | 18:57 گفت:

تا حدود زیادی بازیکنای جوون تیم نمیتونن با شرایط سخت لیگ و کل مسابقات کنار بیان ولی در کل جزو مقصرا هست