ونگر

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
کل بازدید: 2,928 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر

چرا آرسنال اوایل مربیگری ونگر خوب نتیجه گرفت.بدون باخت قهرمان جزیره شده؟
چون انوقتها ونگر قانون مسخره تمدید نکردن با بازکن های 30 به بالا رو وضع کردوبعدش ریس رفت.پیرس رفت لینبرگ رفت برکم رفت هانری رفت ولی اگه حاقل قانون دو ترکیب که یکی رو فقط تو لیگ و باشگاه های اروپا بازی میداد و دیگری رو تو حذفی و اتحادیه رو ادامه میداد حالا حال و روز ما این نبود.2005 یا2006 بود که حتی ترکیب دوم به فینال رفت  و دقیقا یادم که بزرگهایی مثل هانری.لمن.....با لباس شخصی شاهد هنرنمایی جوانها مقابل منچسر بودن که متاسفانه باختن تو اون تیم جون هایی مثل فابرگاس و ولکات.آلمونیا..... سال بعد تو لیگ هنر نمایی میکردن اما یه دفعه قانون مسخره 30به بالا که گفتم توسط همین ونگر ثبت شده حالا نمیدونم چرا همه میگن ونگر مقصر نیست بابا به خدا این ونگر که میخواد با جونها کار کنه نه مدیران و مالکان..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 30/11/1390 | 00:11 گفت:

1- چون بیشتر بازیکنا انگلیسی بودن و با جونو دل بازی میکردن
2- هر وقت بازیکن میخرید میرفت سراغ بهترین نه گاگول ترین ها یا بقول ونگر با استعداد
3- گراهام ساختار دفاعی ساخته بود که وقتی ونگر اومد تا 10 سال دفاع آرسنال رو ساپورت کردن و وقتی عناصر اون دفاع رفتن دیگه ونگر نتونست همچین دفاعی بسازه

مریم ت در 29/11/1390 | 23:05 گفت:

الان ونگر ایران بود با این نتیجه ها همون چند فصل پیش بووووووووووووووووووووووقش کرده بودن .ما که از فرهنگ فوتبالی اون ها خبر نداریم .ولی اخره صبرن یا بیخیالند .ارسن ونگر اصلا کلا تو 4سال اخیر اومد تاکتیکش رو تغیر بده مثل بارسا ولی یادش رفته که اون بارسا علاوه بر بازیکن دریبل زت و دوتا رهبر وسط زمین .بازیکناش اخر تجربن نه بچه مدرسه اییییییییییییی

جواد تی تی در 29/11/1390 | 20:30 گفت:

البته سال 2006 یا 2007 بود و تو اتحادیه با چلسی بازی داشتیم که ونگر گفت همین ترکیب جوون که به فینال رسیده رو تو فینال هم بازی میده ولی اون طرف مورینیو ترکیب اصلیش رو فرستاد تو زمین و در یک بازی نزدیک چلسی 2-1 برد اون موقع ارسنال عظمتی داشت واسه خودش و چلسی مورینیو به سختی جوون های ارسنالو برد !

علی ارشدی در 29/11/1390 | 19:42 گفت:

سیاست تمدید نکردن بیش از یک سال با بالای سی ساله ها خیلی هم درسته علی می دونی چرا؟ دلیلش اینه:

بازیکنی که بالای 30 سال داره ممکنه دچار افت بشه و ونگر با اینا بالای یک سال نمیبنده تا اگر افت کردن پایان فصل باهاشون تمدید نکنه اگر مثلا قرارداد 3 ساله ببندن بعد بازیکن افت کنه یا باید نگهش دارن و حقوق مفت بش بدن یا قراردادشو یک طرفه فسخ کنن و خسارت بدن افتاد الان؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 19:32 گفت:

تیم با تجربه نداره بازیکنای خوب هم دارن در میرن.....

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 18:34 گفت:

تکراری و مفید نیست.

دانیال در 29/11/1390 | 17:57 گفت:

فکر کنم از نظر ارزش سهام و ... این جور چیزا باشه داش علی

دانیال در 29/11/1390 | 17:52 گفت:

کسی سایت می شناسه که بازی با ساندرلند رو با سرعت خیلی پایین (256) بزاره واسه دیدن من دفعه قبل اینو
http://www.p2pfun.com/2011/09/channel-1.html رفتم و خیلی خوب بود برا بازی لیگ بودبا ساندرلند.

ali در 29/11/1390 | 17:51 گفت:

چی میگن سومین تیم پول دار جهانیم 1.بارسا2.منچستر3.ارسنال طبق اعلام فیفا تو 12.11.2011

دانیال در 29/11/1390 | 17:47 گفت:

آقای ؟؟؟؟؟؟ آره تیم به با تجربه ها هم نیاز داره ولی باید قبول کنی که با بدهی که باشگاه بابت استادیوم داره قشنگ تا 4 یا 5 دیگه قرض هاش رو بده برا همینه ونگر دستش بستس و نمی تونه چیزی (ستاره) بگیره انصافا باید حق داد که با وضع مالی گند باشگاه داره می سازه و تازه استعداد هایی مثل جکی و چمبو و رمسی و ... پیدا می کنه.