آیا جانشین آرشاوین هم روسی است؟؟

نویسنده: میر حسین

وبلاگ من
نویسنده: میر حسین
مهندس برق هستم ... از بازی آرسنال و بایرن که 2-2 شد طرفدار آرسنال شدم صرفدار دو آتیشه آرسنال ام..
کل بازدید: 12,639 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آیا جانشین آرشاوین هم روسی است؟؟

رقابت آرسنال و چلسی بر سر هافبک روسی
به نقل از Metro آرسنال آماده ی به خدمت گرفتن آلن زاگوئف هافبک تیم زسکا
مسکو به عنوان جانشین هم وطنش آندری آرشاوین هستند اما در این راه رقابتی
از جانب چلسی دارند.
آرشاوین بعد از نمایش ضعیفش در این فصل لیگ برتر در فوریه به طور قرضی به
تیم سابقش زنست بازگشت. آرسن ونگر آماده است بازیکن 31 ساله ی خود را به
زنیت سنت پترزبرگ بفروشد.
Metro گزارش داده آرسن ونگر به دنبال این است که جای خالی
آرشاوین را با آلن زاگوئف هافبک تهاجمی روسی پر کند بازیکنی که در بازی دور
اول گروهی رقابت های یورو 2012 دو گل مقابل جمهوری چک به ثمر رساند.
این بازیکن 21 ساله بیش از 100 بازی برای باشگاهش انجام داده و در 8 بازی ملی 5 گل به ثمر رسانده و در روسیه بسیار مورد توجه است.
فقط یک سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده و او می تواند در تابستان با
قیمتی پایینی خریداری شود اما آرسنال رقابت سختی با همشهری آبی خود که گفته
می شود این بازیکن را تحت نظر دارند خواهد داشت.
مالک چلسی رومن آبروموویچ به بازسازی ترکیب تیمش با اضافه کردن بازیکنان
جوان و خلاق ادامه خواهد داشت و این بازیکن می تواند خرید مناسبی برای
اجرای برنامه های چلسی در تابستان باشد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 25/3/1391 | 18:21 گفت:

چرا همه unlikeمیکنید؟

reza در 25/3/1391 | 11:15 گفت:

هم ارشا و هم بنتنر باید بمونن ولی بقیه نه .
یه تبریک هم به خاطر جیروود

reza در 25/3/1391 | 11:15 گفت:

هم ارشا و هم بنتنر باید بمونن ولی بقیه نه .
یه تبریک هم به خاطر جیروود

احسان در 25/3/1391 | 01:29 گفت:

واااااااااای زاگائف من عاشقشم خیلی بازیکن خوبیه البته الان بگما آرشا هم به دوران اوجش برشگته

اگه نتونستیم بخرمیش حداقل آرشا رو برگردونیم

حمیدرضا در 24/3/1391 | 23:48 گفت:

نخیرم آرشاوین اصلانم ضعیف نبود تو لیگ امسال 2تا گل زد 3تا پاس گل داد اونم نه تو 10بازی بلکه تو 5 6 تا بازی. برای همینم یه دیسلایک میخوری برای پریشون کردن اوقات آرشاوین

♥Arsenal♥ در 24/3/1391 | 00:40 گفت:

آخـــــــــتخ همین بعدی داشتم فکر میکردم چی میشه ژاگوئف بیاد آرسنال

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 18:59 گفت:

چه خبر از جک ویلشیر آرسنال زاده؟
کی از مصدومیت برمیگرده؟

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 18:55 گفت:

یارمولنکو باب آرسناله
1بازیکنی که همه ش دلش میخواد به سمت جلو حرکت کنه؛برعکس والکات 1بازیکن که دید سریع خوف میکنه به عقب پاس میده

حمید فرازی در 23/3/1391 | 18:11 گفت:

سروش به اختلاف سنشون دقت کن

soroosh در 23/3/1391 | 17:53 گفت:

این یارمولنکو بهتر از کونوپلیانکا بودااااااااااااااا

حمید فرازی در 23/3/1391 | 17:48 گفت:

البته تا ژانویه قرارداد داره و همین موضوع احتمال خروجش رو خیلی زیاد کرده که منچستر هم خواهان جذبشه اما کونوپلیانکا شماره 19 اوکراین هم از گزینه های جدی جانشینی آرشاوینه.

میر حسین در 23/3/1391 | 17:36 گفت:

ویرایش شد ...
آرمان باهات موافقم ... به امید خدا جیرود رو من توی یه سایت مرتبط به مونپولیه خوندم که گفته توافق شده و داره میاد ... اینم بگیریم عالی میشه
هافبک خلاق کم داریم

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 17:31 گفت:

یه کم

آرمان الهیاری در 23/3/1391 | 17:29 گفت:

أه
تف به قبر آبراموویچ
خداکنه بیاد آرسنال
هیلوود خسیس گوساله یه از بقیه یاد بگیر