به لندن خوش آمدی اولیور

نویسنده: میر حسین

وبلاگ من
نویسنده: میر حسین
مهندس برق هستم ... از بازی آرسنال و بایرن که 2-2 شد طرفدار آرسنال شدم صرفدار دو آتیشه آرسنال ام..
کل بازدید: 12,529 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به لندن خوش آمدی اولیور

پایان مذاکره جابجای جیرود به قیمت 14.9 میلیون یورو


طبق آخرین اخباری که از مربی تیم مونپولیه منتشر شده این تیم علاقه بسیار زیادی به لینک این بازیکن به آرسنال داره و توافقات همه انجام شد و باید منتظر حضور جیرود در فصل آینده در ترکیب توپچی ها بود

لینک خبر به انگلیسی هم هست خودتون مطالعه و ترجمه کنید (واسه رفع شک و شبهه)

Giroud set to complete 14.9 million euros Arsenal move

The striker has been linked with the London club for a long time but after the Montpellier manager revealed they stepped up their interest the move has moved closer to completion

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی شهروز در 29/3/1391 | 16:23 گفت:

نکته امیدوار کننده اینه که بی بی سی و اسکای و ای اس پی ان و اکیپ هم این خبر رو تایید کردن!! کلن این 4 تا به اندازه کافی معتبر هستن هر کودوم !

nima در 29/3/1391 | 14:31 گفت:

مرسی،منتظر ام ویلا ییم...

فرهاد در 29/3/1391 | 14:13 گفت:

بازیکن خوبیه امیدوارم بیاد

میر حسین در 29/3/1391 | 13:36 گفت:

فدای همگی....بگردم لایک منفیییییی رووووو ))))

سعيد توپچي در 29/3/1391 | 13:26 گفت:

ايول
خوشم اومد از خبرت

حسین ملازینل در 29/3/1391 | 12:35 گفت:

damet garm...

میر حسین در 29/3/1391 | 10:22 گفت:

باهات موافقم آرمان
جیرود توی تک به تک و سانتر خییلییی موفقِ ..
بازیهاشو دیدم خیلی حال کردم باش..با اون قد بلند خیلی خوب میدوِ

soroosh در 28/3/1391 | 22:55 گفت:

دوست عزیز
ehs
مگه ما می خواییم پولش رو بدیم که میگی زیاده :دی

پويان در 28/3/1391 | 22:43 گفت:

رابين هيچ جا نبايد بره
نميتونم تصور كنم از دست بديم رابين و
ميدونم كه ميمونه

آرمان الهیاری در 28/3/1391 | 22:24 گفت:

برخلاف رابین استاد تک به تک هاس
بازیکن باهوش و فرصت طلبی هست

میر حسین در 28/3/1391 | 21:56 گفت:

15 میلیون نیس که 14.9 میلیونِ )

ام ویلا هم داره میاد ... من مطمئن بودم جیرود و ام ویلا میان

جیرود که اومد ون پرسی با 30 تا میره پول جفتشون درمیاد

ولکات گفته ون پرسی بره منم میره ...بایه یه وینگر واسه راست بیاریم (البته چمبرلین هست که خیلی بی تجربس)
یه وینگر هم بگیریم تمومه

ehs در 28/3/1391 | 21:31 گفت:

15 ميليون واسش يكم زياد نيست!
در كل از اومدنش بسيار استقبال مي كنم !خوش خبر باشي ايشالاه بازم از اين خبرا بدي!

masoud mahmudpur در 28/3/1391 | 21:28 گفت:

عشق است

میر حسین در 28/3/1391 | 21:16 گفت:

قربون همتون ...فقط قضیه این دیس لایک کردن چیه ؟؟؟

parsa در 28/3/1391 | 19:16 گفت:

ممنونم...

توپچی جنوب در 28/3/1391 | 18:50 گفت:

مرسی پسر دمت گرم......

خبر های خوش در آینده پیوستن ام ویلا به آرسنال..

تمدید ونپرسی و تئو ولکات با آرسنال......

برگشت جکی به ترکیب اصلی آرسنال با تمام قوا..........

میر حسین در 28/3/1391 | 17:56 گفت:

متن رو نوشتم که کارتون سریع تر پیش بر ..اگه دوس دارین لینک رو ببینین اینم لینکش

http://www.goal.com/en-us/news/69/transfer-zone/2012/06/13/3170831/giroud-set-to-complete-149-million-euros-arsenal-move

مهران کاظمی در 28/3/1391 | 17:35 گفت:

من که لینکی نمیبینم

مصطفی کاظمی در 28/3/1391 | 17:25 گفت:

ممنونم...

Farhad Rahbari در 28/3/1391 | 17:24 گفت:

ممنون
ولی احتیاجی به نوستراداموس نداشت این انتقال
و باز هم خبری خوش در راه است...(دیشب گازیدیس بهم اس داده بود)

sepehr najafian در 28/3/1391 | 17:04 گفت:

مشخص بود

مجتبی هانری در 28/3/1391 | 16:54 گفت:

خوش خبرتر باشی!
ممنون