شانس ها در میزنند!

نویسنده: یونس

وبلاگ من
نویسنده: یونس
متولد 66، کارشناس صنایع غذائی. عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 7,601 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شانس ها در میزنند!

تاتنهام باخت!اگه ما از اول فصل قدر شانس هایی که در باشگاهمون رو زدن می دونستیم الآن رده اول ونگر نشسته بود و برو بچه های آرسنال!


دوباره تاتی باخت و ما فرصت این رو داریم که روی این همشهری عزیز و کم کنیم. متأسفانه هر وقت تو این فصل از این شانسا سراغ ما اومد ما هم نامردی نکردیم و در خونمون رو 6 قفله کردیم. بیا و آقائی کن و این بچه شانس کوچولو رو که به دیدن ما اومده به خونه راه بده تا هم ما به آینده امیدوارتر باشیم و هم تو روی این همشهری رو کم کرده باشی.


به امید برد تو آرسنال

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 21/12/1390 | 14:24 گفت:

با دانیال موافقم ...

رضا در 21/12/1390 | 12:00 گفت:

ایشالا 3 امتیاز رو میگیریم اگه بازیکنا مثل بازی با میلان جنگنده باشن و نه سوسول

دانیال در 21/12/1390 | 11:54 گفت:

آرسنال اگه این روندش رو ادامه بده که میده میتونه منچستر رو هم اذیت کنه

شاید با این حرف خیلیا به من بخندن ولی اگه ببریم نگاه کنین ببینین چطوری

تا رده ی دوم پیش می ریم.

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 09:20 گفت:

این دفعه از دستش نمیدیم

ali jamshidi در 21/12/1390 | 08:39 گفت:

منم امیدوارم ببریم و از این فرصت نهایت استفاده رو ببریم.
ببینید دوستان ما همه عاشق تیم مون هستیم. یه چیزی بگم. واقعاً حق تیم ما نیست قهرمان لیگ بشه امسال. شما به عملکرد سیتی نگاه کنید. خیلی خودشونو با ثبات نگه داشتن. تیم ما به لحاظ روحی خیلی شکننده است البته این روحیه ظریف گاهی باعث انرژی گاهی باعث دست پاچگی میشه

Gunner در 21/12/1390 | 08:09 گفت:

امیدوارم که ببریم و مثل گذشته نشه مثلا اون بازی با ولورهمپتون تو امارات

mostafa در 21/12/1390 | 00:33 گفت:

جونم باخت ولی بچه ها حیفه که تاتنهام چهارم نشه بعد چلسی پولکی چهارم شه

(Hooman sam (Dark metal در 21/12/1390 | 00:26 گفت:

چی میشه اگه چهارم نشه اما نمیشه چون بقیه تیم ها بدجور افت و خیز دارن و مال رسیدن به این تاتی ملعون نیستن...حیف

احسان در 21/12/1390 | 00:09 گفت:

من منتظر اینم که تاتی چهارمم نشه وای چ حالی میده

سید امین هاشمی در 21/12/1390 | 00:07 گفت:

یونس جان ناراحت نباش. به امید خدا با برد نیوکاسل میایم بالا و 1امتیازی تاتنهام

hamed در 20/12/1390 | 23:57 گفت:

من که مطمئنم آرسنال این فصل سوم میشه یا حداقل بالاتر از تاتنهام قرار میگیره...

سعيد غلامي در 20/12/1390 | 23:37 گفت:

ما كه تو اوجيم تاتي هم تو افت. ميزنيم غمت نباشه دادا