بازی های آینده رقیبامون!

نویسنده: یونس

وبلاگ من
نویسنده: یونس
متولد 66، کارشناس صنایع غذائی. عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 7,224 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی های آینده رقیبامون!

جدول کامل بازیهای رقبابازی های آینده آرسنال و سایر رقیبامون بدین قراره:


1- آرسنال:

2- تاتنهام

3- چلسی

اگه یه نگاهی به برنامه بازی های آینده 2 تا رقیب اصلی مون بندازینچند تا نکته جالب متوجه می شیم:

1- آرسنال 5 تا از 9 تا بازی آینده رو باید تو خونه بازی کنه، در حالی که 2 تا رقبامون باید 4 تا بازی تو خونه دارن.

2- تاتنهام 1 بازی مهم( البته منظورم از مهم بازی با 7 تا تیم اول لیگه) آرسنال 2 و چلسی 3 بازی مهم دیگه داره. البته آرسنال هر 2 بازی مهمش توی اماراته.

3- با نظر به اینکه، اگر بتونیم بازی های مهم رو ببریم باید بگم که تقریباً 70 در صد ما تیم سوم هستیم.

4- تاتی روی نوار ناکامی قرار داره و چلسی هم سینوسی کار میکنه، پس با کمی و همچنین ادامه روند خوبی که داریم، باید بگم که ما حتماً سومیم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 5/1/1391 | 16:35 گفت:

من كلا فرقي بين اولي و دومي نمي بينم!!!! دو تيم منچستر اوضاع خوبي ندارند و در واقع تمام تيم هاي بالاي جدول اين اواخر كم اوردن بجز ارسنال! اگه همين روند طي بشه من منتظر نتايج غير منتظره در پايان فصل هستم

حمید فرازی در 5/1/1391 | 01:29 گفت:

به قول رئیس بهتره رو عملکرد خو.دمون متمکز شیم و امیدواریم بتوینم همین روندو به طور نسبی ادامه بدیم

HOSSEIN در 5/1/1391 | 00:54 گفت:

همه چیز وابسته به ثبات خودمونه.

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 00:07 گفت:

بازی با استوک هم خیلی سخته ها...
like like

دانیال در 4/1/1391 | 22:57 گفت:

من میگم با یکمی خوش شانسی دومیم!!!!

علی آقاشاهی در 4/1/1391 | 20:20 گفت:

به نظر من همه چیز بعد از بازی های این هفته معلوم میشه
دوم شدن هم یکم توقع زیادیه چون تقریبا محاله یکی از تیمای شهر منچستر از ۲۷ امتیاز ممکن ۱۵ امتیاز رو از دست بده
Good luck

مجتبی هانری در 4/1/1391 | 20:07 گفت:

سومی دیگه مال خودمانه!جنگ چهارمی بین چلسی وتاتنهامه.

hamed در 4/1/1391 | 19:59 گفت:

آقا حرف همه درست ولی خدایی نکرده جز چهار تیم نشدیم چی اون موقعست که باید.....

El Pistolero در 4/1/1391 | 19:14 گفت:

حریف اول و آخرمون خودمونیم آقا

alireza mohajer در 4/1/1391 | 18:59 گفت:

امیدوارم!

(Hooman sam (Dark metal در 4/1/1391 | 18:55 گفت:

مرسی...
like like

علی ارشدی در 4/1/1391 | 18:41 گفت:

حسین جالب گفتی اولیشو چهارمی واقعا برامون یه جور ناکامیه با این شرایطی که الان داریم

حسین در 4/1/1391 | 17:52 گفت:

چهارمی ناکامیه...سومی توقعه...دومی ایده آله...قهرمانی رویایی هست که اگر محقق هم نشه چیزی از دست نرفته.