تمرینات سخت و عجیب ارسنال

نویسنده: mansour

وبلاگ من
نویسنده: mansour
من افتخار ميكنم ارسنالي هستم
کل بازدید: 18,543 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تمرینات سخت و عجیب ارسنال

بدون توپچی زندگی یعنی هیچی


بچه ها در لینک زیر میتونید تمرینات عجیب ارسنال رو ببینید
خیلی جالبه javascript:nicTemp();
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Fateme در 7/9/1391 | 10:12 گفت:

این که تمرین نیست برادر من ...! تبلیغ لباس اول این فصلمونه . اگه تمرینا این جوری بود که الان 18 ام هم نبودیم !!

T.Vermaelen در 6/9/1391 | 21:01 گفت:

خواهش نه بابا میدونم شوخیه D:
من منظورم اینه که ونگر با وجود اینا نمیخره هافبک غیره اینکه یکی دیگه جاش بیاد

محمد مهدی در 6/9/1391 | 14:34 گفت:

hamid sadi:
ما هافک میخوایم چکار ما دیابی .. کوکلئن، رمزی، چمبرلن، هندرسون،ایسفیلد، نبری، رو داریم.
خیلی باحالی T.Vermaelen:
******************************************
اره خیلی باحال بود


کوروش جون ناراحت نشیا. بالاخره اینم نظره توئه. شوخی میکنیم داداش

محمد مهدی در 6/9/1391 | 14:33 گفت:

ما به هافبک دفاع نیاز داریم اما به هافبک نه و مطمئن باشید با این ترافیکی که تو خط میانی هست ونگر اصلن هافبک نمیخره و به نظر من هم کار معقولی هست.. نگاه اگه آرتتا و ویلشر مرکز بازی کنن تو یه خط و سانتی جلوشون ما هافبک دفاع میخایم چیکار؟
روسیچکی هم هست، دیابی .. کوکلئن، رمزی، چمبرلن، هندرسون،ایسفیلد، نبری،
ما اگه ولکات رو حفظ کنیم فقط یه تموم کننده بهتر از ژیرود میخایم تا ژیرود کم کم راه بیوفته...
تو لیگ برتر تموم کننده خیلی مهمه چون همه تیما دفاعی بازی میکنن وگرنه آرسنال کنترل بازی و دفاع کردنو خوب بلده... با همین هافبکا هم کارش پیش میره... گیبس هم که برگشته پس دفاع هم نمیخایم تا تابستون.
***********************************************
به جونه خودت اگه مربی ارسنال بودی من سکته میکردم. بابا حالا بده عمری گفتن 35 میلیون میخوایم خرید کنیم. بخدا من دوس دارم تمام 35 میلیون رو بدن یه ستاره بگیرن که مصدوم نشه حال اگه دفاع باشه که چه بهتر اگه هوملز باشه که عااااااااااااالیه.

hamid saadi در 6/9/1391 | 14:00 گفت:

ما هافک میخوایم چکار ما دیابی .. کوکلئن، رمزی، چمبرلن، هندرسون،ایسفیلد، نبری، رو داریم.
خیلی باحالی T.Vermaelen:

T.Vermaelen در 6/9/1391 | 12:54 گفت:

ما به هافبک دفاع نیاز داریم اما به هافبک نه و مطمئن باشید با این ترافیکی که تو خط میانی هست ونگر اصلن هافبک نمیخره و به نظر من هم کار معقولی هست.. نگاه اگه آرتتا و ویلشر مرکز بازی کنن تو یه خط و سانتی جلوشون ما هافبک دفاع میخایم چیکار؟
روسیچکی هم هست، دیابی .. کوکلئن، رمزی، چمبرلن، هندرسون،ایسفیلد، نبری،
ما اگه ولکات رو حفظ کنیم فقط یه تموم کننده بهتر از ژیرود میخایم تا ژیرود کم کم راه بیوفته...
تو لیگ برتر تموم کننده خیلی مهمه چون همه تیما دفاعی بازی میکنن وگرنه آرسنال کنترل بازی و دفاع کردنو خوب بلده... با همین هافبکا هم کارش پیش میره... گیبس هم که برگشته پس دفاع هم نمیخایم تا تابستون.

توپچی جنوب در 6/9/1391 | 12:42 گفت:

مرسی پسر لذت بردیم

رضاشاماخ چوک بندر در 6/9/1391 | 11:37 گفت:

این که چیزی نیست آرسنال تی وی روببین که بازیکناچکارمیکنن.حتی بازی پلی استیشن که دونفرازآرسنال بازی میکنن روپخش میکنه

علی قاسمی در 6/9/1391 | 09:40 گفت:

جالب بود مرسی داداش

jafar در 5/9/1391 | 22:03 گفت:

اون تیکه ای که ِسنی به ماشین ونگر میزنه خیلی باحاله قدیمی بود ولی دستت درد نکنه

T.Vermaelen در 5/9/1391 | 21:52 گفت:

وای قطری ها هم دیونن یا زیاد پول دارن؟
"
"" مالکان قطري تيم پاريسي اکنون حاضر شده اند براي خريد کريستيانو رونالدو 125 ميليون يورو پرداخت و پیشنهاد خود را شاید افزایش هم دهند """

اونوقت بقیه تیم های فوتبال چه کنن با این وضعی که اعراب بوجود آوردن تو فوتبال

ali در 5/9/1391 | 21:34 گفت:

تاتنهام برد 3بر 1 چلسی هم که میدونید 0بر0 ساتهمتون هم 2-0 برد نتیجه عجیب

ehsan zoola در 5/9/1391 | 20:36 گفت:

قدیمی بود ولی مرسی


nima در 5/9/1391 | 18:27 گفت:

این که خیلی تکراری بود تازه این تمرین نبود که،این برای رونمایی از پیراهن آرسنال بود!!!

ali در 5/9/1391 | 18:23 گفت:

دیونه ها این تبلیغات لباس آرسنال بود

sepehr najafian در 5/9/1391 | 18:21 گفت:

البته واقعا با مهارت عمل ميکردن.خصوصا تئو

sepehr najafian در 5/9/1391 | 18:21 گفت:

فکر کنم تبليغات بود.ولي تمرينات واقعيشونم دست کمي از اين نداره

mansour در 5/9/1391 | 18:13 گفت:

خیلی گلی ارمان جان

آرمان امیراحمدی در 5/9/1391 | 18:05 گفت:

تمرین نیست ! تیلبغات پیراهن های 2013 است

T.Vermaelen در 5/9/1391 | 17:45 گفت:

D:
عالی بود کلیپه ......
جالب بودن تمرینا و پیشرفته واقعا که تیم فوتبال مال ایناست..بازیکنا تیم ملی ایران هم نمی تونن یه پاس بدن یا یه توپ رو کنترل کنن.

حمید pires در 5/9/1391 | 17:35 گفت:

باید همین طور باشه اونا مثلا حرفه و شغلشون همینه .
حیف از این همه تدارک و تمرینات و حیف از نونی که به نمک نشناس دادیم.
ممنون آقا منصور.