گالری 2

نویسنده: mansour

وبلاگ من
نویسنده: mansour
من افتخار ميكنم ارسنالي هستم
کل بازدید: 18,525 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گالری 2

سلام توپچی ها
با توچه به علاقه شما به پست های نقل و انتقالات و عکس من براتون سری دوم عکس های ارسنالی رو میزارم.
نقل و انتقالاتم که ایشالا بعد از پایان فصل.
امیدوارم لذت ببرید.خیالتون راحت اینم تمدید میکنه(هیکلو حال کنید)
http://upload.tehran98.com/img1/81d28z0zuruzr5i96o.png
ماشین ارسنالی(شما انجام بدید)
http://upload.tehran98.com/img1/oqycy638b978bxg9jgas.jpg
ماشین ارسنالی(شما انجام بدید)
http://upload.tehran98.com/img1/59b66r8ygf7mpm2u9.jpg
خال کوبی رو کمر(شما انجام ندید)
http://upload.tehran98.com/img1/9mz2f07h6rp2oyjl8x.jpg
خال کوبی رو پا(شما انجام ندید)
http://upload.tehran98.com/img1/8r362p41wlfnmwauqjeo.jpg
خال کوبی پشت گردن(شما انجام ندید)
http://upload.tehran98.com/img1/1a1i9b9b13rkmpofb0ol.jpg
خال کوبی روی دست(شما انجام ندید)
http://upload.tehran98.com/img1/kjebxiw7gxnlmj7j9pfw.jpg
خالی کوبی در کمر(شما انجام ندید)
http://upload.tehran98.com/img1/a2oso3tv17ryx2sntkkd.jpg
ماشین ارسنالی(شما هم انجام بدید)
http://upload.tehran98.com/img1/oksw8artpfa9e6tj1p8.jpg
پولدی
http://upload.tehran98.com/img1/oqbhosajwhmvdka8ybno.jpg
جکی
http://upload.tehran98.com/img1/f1fj1yo3b654gpm8cx6.png
پولدی
http://upload.tehran98.com/img1/e15nb82j08cn7z4pg.jpg
تازگی نداره که
http://upload.tehran98.com/img1/gqlpdhw04kh2vg8uvskh.jpg
طنز
http://upload.tehran98.com/img1/57c2ewbydz9xz30yct.jpg
جای من خالیه
http://upload.tehran98.com/img1/1ocom1wwt4gbm8yrf01k.jpg
خال کوبی پشت کردن(شما انجام ندید)
http://upload.tehran98.com/img1/8v3gznlvlhxtw6cfo.jpg
طنز
http://upload.tehran98.com/img1/f031reuay38di5g8txl5.jpg
عالیه
http://upload.tehran98.com/img1/b9gz5f5i503lvcz75mwf.jpg
پدری گل زن
http://upload.tehran98.com/img1/t9ln72imdjli6mghkbpd.jpg
نوش جان
http://upload.tehran98.com/img1/u0ik7tbqhzsn2ac0wgs4.jpg
ماشین ارسنالی(شما هم انجام بدید)
http://upload.tehran98.com/img1/ty45bo6uvmf0wmee6fbc.jpg
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 27/11/1391 | 19:46 گفت:

واقعا دستت درد نکنه .عالی بود

Vishka در 27/11/1391 | 19:14 گفت:

خیلی جالب بود

مخصوصا دیابی که تو راه باشگاه مصدم شده

عکسای پولدی هم جالب بودن

ممنون

رسول در 27/11/1391 | 15:44 گفت:

مرسی .... جالب بودن........

امیر صفای نیکو در 27/11/1391 | 15:41 گفت:

عالی بود....مرسی

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 15:29 گفت:

ما واقعا بیشتر از منچستر گل زدیم؟بعید میدونما

masoud mahmudpur در 27/11/1391 | 15:28 گفت:

مرسی

سید محمد رضا در 27/11/1391 | 15:23 گفت:

پست خوبی بود ، ممنون