شایعه یا واقعیت

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,605 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعه یا واقعیت

اخبار تلخ و شیرینسلام به دوستان
1.به گفته سایت سان دی تایمز روبین فانپرسی با دستمزد 2100 هزار پوند در هفته می خواد بره من سیتی؟
2.ارسنال در نظر داره که ماریو گوتزه رو با پیشنهاد 25 میلیون پوندی به خدمت بگیره(میل ان ساندی)
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Manchester-City-agree-mega-bucks-deal-with-Arsenal-star-Robin-van-Persie-Chelsea-enter-race-for-Real-Madrid-ace-Higuain-and-Alex-Ferguson-is-hot-for-Eden-Hazard-Transfer-news-rumours-and-gossip-from-Sunday-s-papers-article876828.html
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 21:56 گفت:

مرسی وحید خبر های جالبی بود

ولی ونپرسی جایی نمیره این رو من و ونگر مطمئنیم!!!!!!!!!!!

vahid در 21/12/1390 | 21:46 گفت:

سلام عزیزان اقا شهرام جان حرفات کاملا درسته کجا از ارسنال بهتر دستمزدش رو هم در جواب دوست عزیزم محسن ازاده باید بگم 210 هزار پوند در هفته یک صفر اضافه گذاشتم

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 21:39 گفت:

مرسی وحید خبر های جالبی بود

ولی ونپرسی جایی نمیره این رو من و ونگر مطمئنیم!!!!!!!!!!!

محسن آزاده در 21/12/1390 | 21:04 گفت:

دستمزد 2100 هزار پوند
=================
آخرش چند ؟! من که از این عدد سر در نمیارم !!!

masoud mahmudpur در 21/12/1390 | 19:54 گفت:

خود ونگر گفته دیگه هیچکی به من سیتی نمیفروشیم

(Hooman sam (Dark metal در 21/12/1390 | 18:25 گفت:

گوتزه رو با این قیمت کم نمی فروشن...

دانیال در 21/12/1390 | 18:10 گفت:

این خبر جدایی رابین از آرسنال دیگه داره حالم خراب میکنه . اگه آرسنالی واقعی باشه(که هست) میمونه

ولی اگه نباشه (که بعید می دونم) میره.

داریم اخبار راینم مثل اخبار پودلسکی می کنیما!!!در هر حال ممنون از خبرت (شایعه ی رسانه ها).

سعيد غلامي در 21/12/1390 | 15:04 گفت:

عمرا بره

یونس در 21/12/1390 | 14:31 گفت:

اگه قراره رابین بره ما باید بیشترین استفاده رو از رفتنش بکنیم. من فکر میکنم رئال مکان مناسبی برای رابین و ما باشه. میتونیم در عوض رابین ایگواین یا بنزما گرانرو رو بگیریم.

Gunner در 21/12/1390 | 14:23 گفت:

شايعه در حد تيم ملي

حمید فرازی در 21/12/1390 | 14:20 گفت:

خیلی بعیده در صورت فروش به رقیبامون بدیمش.فروش نصری به سیتی هم فرق داشت و در اون مقطع خواهان جدی نداشت.ونگر هم اعلام کرده بود به هیچ وجه به سیتی نمیدیمش

عليرضا عمراني در 21/12/1390 | 14:06 گفت:

رابين هر جا بره من سيتي نميره

علی قاسمی در 21/12/1390 | 14:04 گفت:

دوست دارم ون براموندنش شرط بذاره تا مسئولین خرج کنند

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 13:40 گفت:

من که مطمئنم رابین نمک نشناس نیست هر جا بره من سیتی نمیره مثل نصری نیست که فقط عقده مقام بود حالا هیچ وقتم بازیش نمیدن

vahid در 21/12/1390 | 13:39 گفت:

قربان شما هدف من اگاه کردن دوستان هستش

مجتبی عابدی در 21/12/1390 | 13:32 گفت:

ممنون وحید واسه خبرهات .

مجتبی عابدی در 21/12/1390 | 13:31 گفت:

رابین اگه بره حق داره . فقط امیدوارم بمونه . سیتی این همه پول و از کجا میاره ؟؟؟؟؟!!!!!!