بازیکن خوب

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,808 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکن خوب

سوارسسلام تو برخی از خبرگذاری ها اومده بود که سوارس مهاجم لیوردوغ از شرایطش در انفیلد ناراضی و گفته که شاید از این تیم جدا بشه و به پاریسن ژرمن بره جایی که لوگان هموطنش اونجا بازی میکنه حق داره اخه لیوردوغ تو جام قهرمانان که نیست وشرایط خوبی هم تو جدول نداره به نظر من ارسنال می تونه با یک پیشنهاد اغوا کننده اون رو جذب کنه واقعا بازیکن عالیه تو بازی قبل دیدید که چه بلایی سر دفاع ما اورد نظر شما چیه دوستان؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 03:58 گفت:

بابا ما بخوایمشم بهمون نمیدن هیچکی حاظر به اومدن تو ارسنال نیست

hamed در 23/12/1390 | 00:16 گفت:

قبلا ازش خوشم میومد ولی الان فهمیدم که اصلا بازیکن خوبی نیست...

سید امین هاشمی در 22/12/1390 | 23:52 گفت:

انگار آرسنال میخ داره که اینا نمیان آرسنال!

sina در 22/12/1390 | 22:46 گفت:

شدیدا با علی ارشدی موافقم !!!
خیلی بازیکن کثیفیه .... بعد اون کارش تو بازی با غنا که دیگه نگگوووووو !!!
بدم میاد ازش !!!!
تکروی هم زیاد داره !!!

مریم تجدد در 22/12/1390 | 22:32 گفت:

بازیکن خوبیه ولی تک روی زیاد داره .به درد ما نمیخوره

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 22:14 گفت:

اخلاق نداره ولی تکنیکش عالیه واقعا تکنیکش عالیه...

♥Arsenal♥ در 22/12/1390 | 22:09 گفت:

آدم بی تربیتیه

ولی در کل بازیکن ویرانگریه میشه روش حساب کرد خوبه.....

hesam در 22/12/1390 | 22:02 گفت:

حالم ازش بهم ميخوره

reza در 22/12/1390 | 21:54 گفت:

بابا من خودم تو PESسه گانه کردم با همین ارسنال بدون خرید!!. رابین 55 گلست!! نمی دونم این ونگرینا چی کار میکنم !!!. مثل اینکه باید خودم مربی بشم و ونگر بفرستیم فرانسه تو تیم مللیشون !!!! نظرتون چی بیده بچه ها!!!

reza در 22/12/1390 | 21:54 گفت:

لیورپول که وضعش از ما بهتره که باز اونا یک کاپ بردن بعدش به جنجال بعدش نمی ارزه . تازه دامبا با که خیلی بهتره و رده ی سوم گلزناست بعد از رونی تازه با اون هافبک گلابیا

حمید فرازی در 22/12/1390 | 21:32 گفت:

از نظر فنی عالی از نظر اخلاقی افتضاح.قطعا بعد از این اگه هم بمونه فشار رسانه های انگلیس روش بیشتر میشه و خودشم تمایل نداره در انگلیس بمونه.پس بی خیال

vahid در 22/12/1390 | 21:21 گفت:

اره محسن جان منظورم همونه

Gunner در 22/12/1390 | 21:18 گفت:

منظورت از لوگان همون دیگو لوگانو هست دیگه اره کاپیتان دوم اروگوئه قبلا تو فنرباقجه بود

sepehr najafian در 22/12/1390 | 21:17 گفت:

GOOD

علیرضا فراهانی در 22/12/1390 | 21:16 گفت:

همون که علی ارشدی گفت

محسن در 22/12/1390 | 21:10 گفت:

خوبه اما نه برای ترکیب آرسنال!

moeinem در 22/12/1390 | 21:04 گفت:

عالیه

morteza در 22/12/1390 | 20:56 گفت:

خیلی ازش خوشم نمیاد

milad foadiyan در 22/12/1390 | 20:53 گفت:

علی جان مگه به جز درگیری با اورا کار دیگه ایم کرده
چرا انقد عصبانیت:)

Farhad Rahbari در 22/12/1390 | 20:45 گفت:

نه

علی ارشدی در 22/12/1390 | 20:44 گفت:

از جمله کثیف ترین بازیکناییه که دیدم عمرا تو لباس مقدس آرسنال نمی تونم ببینمش