بازم شایعه

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,611 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازم شایعه

سلام دوستان خوبم1:مثل اینکه ونگر گیر داده به جوانان المانی و اینبار باشگاه ارسنال در نظر داره هافبک تهاجمی باشگاه شالکه به نام لویس هولتبی(lewhs holtby) رو به خدمت بگیره قیمت این بازیکن چیزی در حدود 8 میلیون پوند
http://arsenal-news.com/arsenal-set-to-continue-with-their-bundesliga-shopping-list/3631
2:سان گزارش داده که استفان سسگنون هافبک ساندر لند نزدیک به جدایی از این تیم و با توجه به علاقه ونگر به این بازیکن شاید در تابستان تلاش کنه که این بازیکن رو به خدمت بگیره
3:خبر دیگه شایعه نیست و اینکه هری ردنپ مربی تیم تاتنهام به ووچسسنی(اخر تلفظ این رو یاد نگرفتم) دربازبان ارسنال گفته که به جای حرف زدن در مورد تیمهای دیگه رو ارسنال تمرکز کنه
http://www1.skysports.com/football/news/11670/7603091/
فعلا در بازار شایعات خبری نیست اگه بود این صفحه اپدیت میشه به امید دیدار
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 27/12/1390 | 18:20 گفت:

خوب دیگه نسل طلایی جوانان جهان فعلا المانی ها هستند و ونگر هم هیچ وقت الکی کاری رو انجا نمیده
.........
مرسی وید جان از اخبار های خوب و مفیدت

توپچی جنوب در 27/12/1390 | 17:56 گفت:

خوب دیگه نسل طلایی جوانان جهان فعلا المانی ها هستند و ونگر هم هیچ وقت الکی کاری رو انجا نمیده
.........
مرسی وید جان از اخبار های خوب و مفیدت

علی ارشدی در 27/12/1390 | 16:11 گفت:

چی بگم؟ هالتبی بد نیست اگه بیاد می تونه پیشرفت کنه

saeed nouri در 27/12/1390 | 15:38 گفت:

مرسی...شایعاتو بیخیال

احسان در 27/12/1390 | 15:06 گفت:

سسگنون بازیکن یلی خوبیه اگه بیاد میتونه به تیم کمک کنه

در ضمن بچه ها امروز تو اخبار خوندم که پودولسکی گفته میخواد بره لاتزیو تا کنار کلوزه بازی کنه

من که گیج شدم سر قضیه این بازیکن

ehs در 27/12/1390 | 15:05 گفت:

ونگر هميشه اينده رو ميديده اون زمان كه دنبال فرانسويها بود بعد جند سال ديديد كه جه تيمي شد كه بعد هم كه ساحل عاج كه بهترين تيم حال حاضر افريقاست الان هم كه المان كه همه از اينده اين تيم ميگند !

سید امین هاشمی در 27/12/1390 | 14:51 گفت:

من عاشق شایعاتم.مرسی وحید جان

(Hooman sam (Dark metal در 27/12/1390 | 14:45 گفت:

مرسی رفیق...
با هولتبی موافقم...
like like

HAMED toopchi در 27/12/1390 | 14:41 گفت:

استفان نون سنگك!!!!!!

مرتضی در 27/12/1390 | 14:21 گفت:

یه زمان فرانسوی ها یه زمان ساحل عاجی ها حالا هم آلمانیها ..............

JUGGLER 98 در 27/12/1390 | 14:14 گفت:

عیب نداره حالا به حرف معین رسیدم راست میگفت میگفت یک عده ای طرفدار ارسنال نیستن باورم نمیشد
هرکی که بلاگ منو حذف کرد...
بارسایی هایی که ادعاتون میشه ارسنالید خیلی مدیریت سایت مسخرست وبلاگی که از بارسا انتقاد میکنه حذف میشه
عیب نداره فهمیدم مدیریت سایت چیه!!!!!!!!!!!!!!!!11

محمد حسینی در 27/12/1390 | 13:51 گفت:

Like

JUGGLER 98 در 27/12/1390 | 13:17 گفت:

مرسی ولی وحید جان خوب کی میاد تو ارسنال ها؟؟؟؟؟
همش مال از ما بهترونه

mostafa در 27/12/1390 | 13:16 گفت:

ممنون هولتبی خیلی بازیکن خوبیه