شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,791 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام دوستان به قول دادماست تو خنده بازار (من عاشق شایعاتم)1:خوب ارسنال قصد داره هافبک تیم فیورنتینا ایتالیا مونتولیو رو به خدمت بگیره قرارداد وی تا همین تابستان
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-chasing-fiorentina-bosman-montolivo-3046221
2:ارسنال و چلسی با هم رقابت میکنن برای به خدمت گرفتن فارفان بال تیم شالکه مثل اینکه شالکه علاقه نداره وی رو نگهداره
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-chelsea-target-farfan-prepares-leave-رschalke-30464913
3:باز هم ارسنال وچلسی در تلاش هستند تا هافبک تیم اودینزه به نام اساموا رو به خدمت بگیرند
http://tribalfootball.com/articles/chelsea-arsenal-target-kwadwo-asamoah-leaves-options-open-3046531
4:ارسنال و نیوکاسل هم  خواهان به خدمت گیری ماپو یانگا امبیوا دفاع تیم مونتپولیه هستند قرارداد وی نیز تا همین تایستان
http://tribalfootball.com/articles/newcastle-arsenal-target-mapou-yanga-mbiwa-refuses-commit-montpellier-3046561
5:ارسنال به امضای قرارداد با ورتونگن با رقم 7میلیون پوند نزدیک
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Transfer-gossip-Arsenal-want-Jan-Vertonghen-Ajax-and-Belgium-defender-in-early-summer-will-make-7m-move-article883779.html
6:ارسنال اگر در به خدمت گیری امویلا شکست بخوره می خواد هافبک دفاعی تیم اندرلخت بلژیک به نام بیگلیا رو به اشبرتون بیاره
http://tribalfootball.com/articles/anderlecht-skipper-biglia-arsenal-radar-3046691
7:مدیر برنامه های هرناندز مهاجم تیم پالرمو مدعی شده که ارسنال به دنبال این بازیکن
http://tribalfootball.com/articles/agent-admits-arsenal-want-palermo-striker-abel-hernandez-3046761
8:دیلی میل مدعی شده که ارسنال به دنبال دنی استوریچ مهاجم تیم چلسی
http://tribalfootball.com/articles/chelsea-attacker-sturridge-arsenal-radar-3048201
9:دیلی میل باز نوشته که کارلوس ولا مهاجم تیم ارسنال به تیم رئال سوسیداد خیلی نزدیک
http://tribalfootball.com/articles/real-sociedad-eager-close-deal-arsenals-vela-rivals-circle-3048211
10:خبر اخر که خدا کنه شایعه نباشه اینکه یوونتوس بازیکن خط دفایی ارسنال یعنی ژورو رو می خواد بیا ببر مال مفت این خبر رو دیلی اکسپرس گزارش داده
http://tribalfootball.com/articles/juventus-plan-bid-arsenal-defender-djourou-3048761


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 10/1/1391 | 15:25 گفت:

ایشالا ژورو بره ولی نه به یوونتوس!! چون من طرفدار یووه هم هستم و دوست ندارم اون یکی تیمم هم نابود بشه

علی ارشدی در 10/1/1391 | 13:43 گفت:

نه جامدخان اسمال آقا دلاک محله بالاییه =))

سعيد توپچي در 10/1/1391 | 13:30 گفت:

با قضيه ((اسمال))، همين پائينيه خيلي حال کردم;))
البته منظور حميدآقا امسال بوده.

HAMED toopchi در 10/1/1391 | 09:58 گفت:

حميد اسمال كيه؟؟؟؟ اسمال آقا بقالي سر كوچتونه؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 9/1/1391 | 22:42 گفت:

مهران همه حرفا رو زد دیگه...
وحید دستت طلا...
LIKE LIKE

حمید فرازی در 9/1/1391 | 22:37 گفت:

مرسی به نظرم منم اسمال شرایط یه کم فرق میکنه چون هم المیپک وهم یورو رو در پش و رو و فرصت خرید کمه و از دیروز بیشتر خبرگزاری ها رو ورتونگن مانور میدادن و ممکنه با خروج اسکیلاچی و ژورو بخریمش.

مونتولیوو به نظرم میتونه خرید نسبتا خوبی باشه.بازیکنی هست که اون تاکیک پذیری و تجربه کافی رو برای میانه میدان داره و قطعا خریدش هم هزینه زیادی برامون نخواهد داشت اما در این بین یه رقیب سرسخت به نا میلان رو داریم.

در کل نظر من رو این سه بازیکن هست که هر سه میتونن در چندپست مختلف بازی کنن و اسم سه نفر هم خیلی اطراف باشگاه پیچیده شده:
پودولسکی - ورتونگن - ام ویلا

مهران کاظمی در 9/1/1391 | 22:06 گفت:

اول اینکه به شدت از شما آقا وحید تشکر می کنم، چون مطمئناً خیلی از وقتت رو پای این کار میذاری، درباره شایعات هم دلیل نداره که همه اینا واقعاً مد نظر ونگر باشن ولی میشه کاملاً فهمید که امسال با هر سال خیلی فرق می کنه، حداقل یه ستاره فصل بعد تو تیم داریم.
ونگر خودش می گه اگه بخواد تو یه پست بازیکن بخره همزمان بدون اینکه دربارش با خبرنگارا صحبت کنه با چندین بازیکن مذاکره می کنه، اگه توجه کرده باشین همیشه بازیکنی به تیم میاد که ونگر هیچ وقت در اون مقطع زمانی دربارش حرفی نمی زنه، یعنی اگه ونگر بیاد از کسی کلی تعریف کنه مطمئن باشید قصد خرید اون رو نداره، چون اصلاً این کارو خلاف اخلاق می دونه، بر عکس مربی های دیگه مثل مانچینی که راحت درباره خریدن بازیکنای دیگه صحبت می کنه.
حالا هم اگه توجه کنید بیشتر شایعات درباره خرید هافبک دفاعی و مهاجمه، پس به احتمال زیاد مهاجم جدید فصل بعد داریم، هافبک دفاعی هم احتمالش زیاده، تو دفاع هم که به نظر میرسه ورتونگن اومدنیه، خلاصه سال دیگه سال خیلی خوبیه، هم بازیکنای خوبی داریم هم من مطمئنم 100% یه جام میاریم، ایشالا

vahid در 9/1/1391 | 20:44 گفت:

احسان جان شک نکن یکی از هزارتاش به واقعیت می رسه امید داشته باش پسر

احسان در 9/1/1391 | 18:39 گفت:

وحید جون تا حالا هیچ کدوم از شایعتت به واقعیت پیوسته ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

محتشم تمیزی در 9/1/1391 | 18:31 گفت:

دمت گرم

hamed در 9/1/1391 | 17:21 گفت:

خدا کنه هر اتفاقی که می افته به نفع باشگاه باشه...

مصطفی کاظمی در 9/1/1391 | 16:50 گفت:

ممنون بابت شایعاتت.
1)مونتولیوو اگه مجانی باشه خرید خوبیه.
2)واسه نیمکت خوبه البته اگه زیر 5 میلیون بخرن.
3)اینم هافبک دفاعیه،من فکر میکنم اگه اینو بگیریم شاید بهتر باشه تا امویلا،چون اگه اون بیاد باید سونگ بشینه نیمکت یا شایدم خودش،ولی با حضور آساموا،سونگ ثابته،یه نیمکت نشین خوبم داریم،ارزونم هست.
4)ماپو هم امسال جزو بهترین دفاع های لیگ فرانسه بوده ولی اگه ورتونگن رو بگیریم دیگه احتیاجی نیست،در ضمن دفاع جوون تیم تولوز کیه؟یه بازی ازش دیدم واقعا کف کردم،قد بلند و خوش استیله،تولوز امسال کمترین گل خورده رو داشته و مطمئنا این طرفم توش دخیل بوده،اگه ازش چیزی میدونی بگو ببینیم چند مرده حلاجه.
5)به این قیمت عالیه.
6)این کیه دیگه؟از کجا پیداش کردی؟این مورد رو فکر کنم خود ونگرم در جریان نباشه!!!!!
7,8)هرناندز بهتره،کلا با بازیکنای چلسی حال نمیکنم هر چند استاریج بازیکن خیلی خوبیه.
9)هیچوقت گل چیپش یادم نمیره،فکر کنم به شفیلد بود،اگه کسی داره بزاره ما هم دانلود کنیم.
10)بهترین حرف رو حامد زد دربارش.

دانیال در 9/1/1391 | 16:15 گفت:

دلم واسه گیج بازیاش تنگ میشه.

یادت همیشه پیش ما زندس ژورو

JUGGLER 98 در 9/1/1391 | 15:57 گفت:

دمت گرم وحید آقا خیلی باحات تو این مدت حال کردم اخبارت عالیه
ولی فکر میکنید یووه اینقدر پولش زیادی کرده که ژورو رو بخره میخواد چیکارش کنه ها؟

HAMED toopchi در 9/1/1391 | 15:29 گفت:

جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان،
عاشقتم يونتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس!
بلاخره اين ملعون هم رفت تو شايعات!
بيان ببرن، گيبس و رمزي رو هم اشانتيوم ميديم روش اسكيلاچي رو هم به عنوان هديه!

مجتبی هانری در 9/1/1391 | 15:07 گفت:

بازم ممنون.خداحافظ ژوره ! بدترین خبر بود کاش خبر اخری نمی گفتی.