شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,739 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام دوستان 


1:ارسنال به شدت به دنبال خرید یان امویلا هستش از اونجایی که این بازیکن گفته می خواد زیر نظر ونگر کار کنه منبع:سان
2:خبرگذاری پیپل انگلیس هم مدعی شده که ارسن ونگر می خواد جیرود مهاجم تیم مونتپولیه رو تا قبل از یورو به خدمت بگیره
3:ارسنال به هافبک تیم میلان استفان الشراوی علاقه منده روزنامه ایتالیایی گازتتا دلو اسپورت گفته که ونگر می خواد اون رو به اشبرتون بیاره
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-monitoring-ac-milan-tyro-stephan-el-shaarawy-3057501
موفق و پیروز باشید دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 15/1/1391 | 22:29 گفت:

مثل اينكه خريد ام ويا داره جدي مي شه !!از ونگر يكم بعيده ولي در كل بازيكن خوبي و قطعا مي تونه به تيم كمك كنه
اما الشرابي بازيكن محبوب من تو ميلان هست هميشه مي گفتم چرا ونگر دنبالش نيست ؟!كه مثل اينكه حرف ما رو گوش كرده!از همه چيزش خوشم مياد از استايلش از شوت زني هاش از قيافش!!!در كل بازيكن جوان و با استعدادي و به نظرم ارسنال مدتهاست چنين بازيكني رو جذب نكرده!!
مرسي وحيد جان ما هم دلمون به شايعاتت خوشه!!!

حمید فرازی در 14/1/1391 | 23:46 گفت:

هیچی دیگه گفتیم یه چیزی بذاریم تا تو هم بیای نظر بدی :D

من که نمیگم اینو بخریم و بعدش ویلشر و ام ویلا و سانگ رو با هم بذاریم.اتفاقا نظر منم اینه که به هافبک تهاجمی نیاز داریم ولی همینطور که خودت اشاره کردی با توجه به وجود رمسی و روسیچکی این بعیده تازه پودولسکی هم به این جمع اضافه کن که احتمال استفاده از اون در پست هافبک تهاجمی بیشتر از وینگه.خرید ام ویلا رو نمیگم شایعه هست یا نیست ولی مطمئن باش علاقه بهش وجود داره و اگه دوتا خبرگزاری مثل کات آفساید اینو زده بودن میگفتم شایعه هست اما از دیروز تا حالا اسکای و سان و میرور و هرچه روزنامه معتبره اینو زدن.

در پست هافبک دفاعی با گذاشتن آرتتا موافق نیستم چون آرتتا یه بازیکن فانتزی هست که اون قابلیت دفاعی لازم رو نداره و سانگ هم با این ضعفش در کارای دفاعی نمیتونه زیاد قابل اعتماد باشه اما ام ویلا همینطور که گفتم چیزی شبیه پتی و ویرا هست که میتونه در هر دو کار خوب باشه و اینم در نظر بگیریم که در پست هافبک دفاعی حتی اگه سانگ هم بذاریم جایگزین مناسبی واسش نداریم.البته از نظر منم خرید ام ویلا یه کم عجیبه و در صورت خریدش خیلی سخته که بخوایم حدس بزنیم با چه سیستم و یا تاکتیکی در فصل آینده بازی خواهیم کرد.

hamid در 14/1/1391 | 23:15 گفت:

حمید جون ترفند برا چی ؟!
به نظر من یه هافبک هجومی خوب که بتونه کار ترکیبی بکنه (یه چیزی شبیه هلب .. بازیکنی که تو محوطه ی جریمه حریف هم زیاد دیده بشه) بگیریم بذاریم کنار جک و از بین آرتتا و سونگ هم یکی رو بذاریم جلوی دفاع های مرکزی بهترین خط هافبک رو خواهیم داشت ..
ولی با وجود روسیچکی و رمزی و ... تقریباً محاله (خدا کنه رمزی سال بعد فیکس نباشه)
به نظر من خرید امویلا هم شایعه هست با توجه به اینکه ما هافبک دفاعی زیاد داریم ... ما وقتی دستمون تو یه پست خالی باشه هم به زور خرید می کنیم چه برسه به الان که این هافبکارو داریم

حمید فرازی در 14/1/1391 | 23:00 گفت:

آره احسان بهتره.البته سانگ مزیت هایی داره از جمله همین پاس های پشت دفاعش که بی نظیره ولی به طور کلی ام ویلا بهتره و برای لیگ جزیره ساخته شده

alireza 9 در 14/1/1391 | 22:27 گفت:

از ونگر بعیده با این وضع دروازبانا فکر خرید مهاجم و هافبکه

احسان در 14/1/1391 | 22:26 گفت:

حمید فرازی واقعا از سانگ بهتره این بازیکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهران کاظمی در 14/1/1391 | 21:04 گفت:

مثل اینکه قضیه ام ویلا یا کلاً هافبک دفاعی جدیه، فکر کنم همون طور که قبلاً هم گفتم دلیل خریدن هافبک دفاعی فقط آزاد گذاشتن سانگ هست، چون آرسنال همین الانشم کلی هافبک دفاعی داره.

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 19:01 گفت:

با لیستت موافقم فقط چندتا مشکل هست(البته از نظر من):
1)مانونه از لوکاژبهتره.
2)بوراک از ژیرود بیشتر به کارمون میاد.
3)هازارد داره ناز میکنه و اگه بیاد بعد از 2 سال میشه عین نصری.

vahid در 14/1/1391 | 18:04 گفت:

تمام خبرگزاری های معروف انگلیس خبر از علاقه امویلا به ارسنال رو تو خبراشون گذاشتن مثل اینکه این شایعه یکم جدی هستش

hamed در 14/1/1391 | 17:45 گفت:

عشق است آرسنال...

vahid در 14/1/1391 | 17:42 گفت:

خیلی می خوامت دادا شهرام دلم برات تنگ شده بود

توپچی جنوب در 14/1/1391 | 17:39 گفت:

مرسی وحید جان تو کارت درسته باهات موافقم هم ورودی و هم خروجی هایی که گفتی.......

vahid در 14/1/1391 | 17:16 گفت:

سلام عزیزان من هم خرید امویلا رو زیاد خوب نمی دونم به قول دوستان ما سانگ.فریپونگ.دیابی.کوکلینو لنسبوری رو داریم ما یک هافبک خلاق و پا به توپ می خوایم مثل هازارد
خروجیها:شاماخ.پارک.اسکیلاچی.ژورو.دنیلسون.بنتنر.ولا.مانونه.المونیا.دیابی
ورودیها:جیرود.هازارد.ورتونگن.پودولسکی.مونتولیوو

حمید فرازی در 14/1/1391 | 17:03 گفت:

حمید بالاخره تو روهم با یه ترفند کشوندیم اینجا :دی

نقطه قوت ام ویلا این هستش که قابلیت بازی در چند پست رو داره و در کل از سانگ بهتره هم بازیازش خوبه و هم در کارای دفاعی.بازیاش در لیگ فرانسه رو ندیدم ولی در تیم ملی کم و بیش دیدم و به راحتی میشه به سبک بازیش پی برد.یه جورایی ویرا و پتی جدید میتونه باشه.

فریمپونگ هم که وضعیت مصدومیتش یه کم بحرانیه و بازی های ابتدایی فصل آینده رو هم از دست میده و نظرم اینه که ونگر قصد نداره از ویلشر و ام ویلا و سانگ هم زمان استفاده کنه و احتمالا هدفش از خرید پودولسکی همین هست که به عنوان هافبک تهاجمی یا همون مهاجم سایه استفاده بشه و عقب تر از اون شاید به طور چرخشی از سانگ و ام ویلا و ویلشر استفاده کنه.این رو باید در نظر بگیریم آرتتا و روسیچکی هم داریم و در کل خرید ام ویلا یه کم معادلات رو پیچیده میکنه

abolfazl در 14/1/1391 | 17:02 گفت:

الشراوی به درده.......میخوره

hamid در 14/1/1391 | 16:33 گفت:

سلام .. با Mostafa کاملاً موافقم همین الانشم مهره های هجومی کمی داریم و اصلاً از تعداد گل زدمون راضی نیستم چه برسه به اینکه بخواییم بازم هافبک دفاعی تو ترکیب اضافه کنیم ...
درسته سونگ پاسای پشت دفاع خوبی داده ولی سنگینه و دریبل ریز بلد نیست بزنه و کارای ترکیبی و سرعتی رو نمی تونه انجام بده
به نظر من باید بازیکنای تکنیکی و سرعتی و البته باهوش بگیریم

مجتبی عابدی در 14/1/1391 | 14:31 گفت:

من عذر میخوام گفتم سانگ و ام ویلا و جکی همزمان .

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 14:03 گفت:

اگه امویلا بیاد بازیکنایی مثل فریمپونگ و لنزبوری و... پشت خط میمونن تو اون پست،در ضمن امویلا،سونگ،ویلشر؟اونم همزمان؟کاپلو رو هم مربی کنن تمومه دیگه،تو کل فصل 6 تا گل میزنیم 3تاشم پنالتیه.

ali jamshidi در 14/1/1391 | 13:54 گفت:

سلام. سال نو همه شادباش. به نظر من ام ویلا به دردمون می خوره

احسان در 14/1/1391 | 13:52 گفت:

خدا کنه اخری دروغ باشه اصلا از میلانی ها خوشم نمیاد !!!

سید امین هاشمی در 14/1/1391 | 13:43 گفت:

مرسی وحید جان

مجتبی عابدی در 14/1/1391 | 13:41 گفت:

اگه سانگ توپ لو دادناشو اصلاح کنه کنار ام ویلا مث بوتون میشن !! دو تا هافبک تدافعیه تکنیکیه پاسور کنار هم مهمترین نیاز تیمه . دفاع گوش ها راحت تر نفوذ میکنن و سخت تر گل میخوریم . سانگ هم باخیال راحت تری میتونه پاسهای فضایی بده . امسال خیلی راحت گل میخوریم . نه ارتتا فیزیک مناسب بازی تو انگلیسو داره نه رمسی .

مجتبی عابدی در 14/1/1391 | 13:36 گفت:

ام ویلا امسال پستشو از هافبک دفاعی به هافبک بازیساز تغییر داد و یه خط اومد جلو و عالـــــــــــــی هم جواب داده کامل شده و سرعتی تر دیابیه خودمونه منتها مصدوم بشو نیست خوشبختانه . جکی هم جلوی سانگ و ام ویلا وایسه یعنی ترکوندیم فصل بعد . مصطفی چرا از ام ویلا خوشت نمیاد ؟

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 13:34 گفت:

راستی مصطفی جان بذار خرج کنن پول بابای منو تو که نیست اگه خرج نکنن که هیچکی رو نمیخرن
بعدم اعتقاد دارم که همونم نمیاد

مجتبی عابدی در 14/1/1391 | 13:33 گفت:

ممنون وحید جان . یعنی رویای من ( ام ویلا تو ارسنال ) تبدیل به واقعیت میشه ؟؟؟ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداااااا .

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 13:33 گفت:

همش خوبه ولی خیلی میترسم دومی بشه بعد بشه عین شاماخ
راستی مرسی وحید

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 13:27 گفت:

مرسی وحید جان،اونجوری که بوش میرسه حضو امویلا داره حتمی میشه،به نظر من پولو دارن میریزن تو جوب.

علی ارشدی در 14/1/1391 | 13:27 گفت:

سان کیلو چنده؟؟؟؟ D:

مجتبی هانری در 14/1/1391 | 13:18 گفت:

تشکر...یان امویلا خیلی شایعه ش زیاد شده.؟

دانیال در 14/1/1391 | 13:11 گفت:

1,2 خیلی مشتی بود دمت گرم

(Hooman sam (Dark metal در 14/1/1391 | 12:55 گفت:

با 1 خیلی موافقم...
like like