شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,678 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

فقط به عشق رضا که به امید یزدان پاک زودتر خوب شه و بیاد تو پستهای ما و نظر بده1:ارسنال و تاتنهام با یکدیگر رقابت می کنن برای به خدمت گرفتن بال مارسی فرانسه اندر ایوو(خیلی باهش حال میکنم بدجور)
http://www.tribalfootball.com/articles/arsenal-spurs-know-price-marseille-winger-ayew-3064231
2:ارسنال علاقه مند به  مدافع 21 ساله بازل سوئیس به نام الکساندر دراگویچ که قیمتی 5 میلیون پوندی داره
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-favourites-fc-basle-defender-aleksandar-dragovic-3064201
3:رئیس باشگاه رئال سوسیداد گفته تمام تلاشش رو می کنه تا کارلوس ولا مهاجم جوان ارستال رو در این باشگاه نگهداره
http://www.tribalfootball.com/articles/real-sociedad-president-jokin-aperribay-well-fight-sign-arsenals-vela-3065961
4:ارسنال به دنبال جذب هافبک جوان سوانسی گیلفی سیگاردسون هستش وی به صورت قرضی برای سوانسی بازی می کنه منبع(سان)
5:ارسنال.منچستر یونایتد و لیورپول به دنبال به خدمت گرفتن جوان کریستال پالاس به نام جاناتان ویلیامز منبع(سان)
6:مارون شاماخ(یاد رضا افتادم) گفته که عجله ای برای ترک ارسنال ندارم منبع(سان)
7:ارسنال قصد داره پیشنهدی رو برای جذب هافبک مارسی به نام استفان امبیا ارائه کنه
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-ponder-bid-marseille-midfielder-mbia-3064271
8:گفته می شه شاید اگرو مهاجم تیم منسیتی به بازی با ارسنال برسه(خدا نکنه)
9:ارسنال .چلسی.منسیتی جنگ خودسون رو اغاز کردن برای به خدمت گرفتن نیک پاول18 ساله جوان تیم کرو
http://www.goal.com/en/news/9/england/2012/04/04/3012808/arsenal-chelsea-manchester-city-fight-it-out-for-crewe-sensation-
به امید برگشت رضا و پیروزی تمام ارسنالی های در تمام دنیا

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 17/1/1391 | 20:20 گفت:

من با خرید نیک پاول 300% موافقم فوق العاده است این بازیکن استعدادش کم نظیره
مرسی پسر

ehs در 17/1/1391 | 17:49 گفت:

مرسي وحيد جان

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 17:46 گفت:

ونگر بعیده بازم بازیکنه جلوییه چپ پا بخره . ایوو رو زیاد نمیشناسم سروش جان همونی هست که قبلا تو ساندرلند بازی میکرد جلومون مصدوم شد ؟؟

vahid در 17/1/1391 | 17:05 گفت:

می دونی دیلی اکسپرس انگلیس خبر داده فکر کنم جدی

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 16:59 گفت:

سلام،آره منم دیدم واسه همون تعجب کردم،فکر نکنم درست باشه.

vahid در 17/1/1391 | 16:23 گفت:

سلام مصطفی همین الان تو سایتا می چرخیدم دیدم نوشته ارسنال هافبک فولام کلین دمپسی رو می خواد با 10 میلیون پوند

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 16:12 گفت:

دمپسی؟!؟!؟

mohsen abbasi در 17/1/1391 | 15:40 گفت:

ممنون

JUGGLER 98 در 17/1/1391 | 15:03 گفت:

مرسی وحید بیاد عالی شده با این حساب

vahid در 17/1/1391 | 14:28 گفت:

جیرود 2 سال دیگه با مونتپلیه قرارداد داره وضعیت تیمش هم خوب اگه بیان لیگ قرمانان فکر نکنم باشگاش رو عوض کنه رئیس باشگاه مونتپلیه قیمتش رو 50 گفته که باشگاه هایی که دنبالشن رم کنن بایرن دست از سرش برداشت خدا رو شکر

محمودرضا معینی در 17/1/1391 | 14:22 گفت:

دمت گرم
به نظر من ما الان یه مورده خور میخایم تا یکی که بازیسازی انجام بده چون با حضور ون پرسی و والکات و جروینیو و به احتمال زیاد پودولسکی مهاجم هایی که بازیسازی هم انجام بدن زیاد داریم ما یه بازیکن شبیه ماریو گومز بایرن کم داریم که به نظر من جیرود این خاصیت رو داره و می تونه گزینه خوبی باشه ولی قیمتش که اگه خود بازیکن بخاد بیاد با قیمت پایین تر میشه خریدش ولی اگه نخواد بیاد و قیمتش همون 50 تا باشه اونموقع باید رفت سراغ بقیه گزینه ها

سید امین هاشمی در 17/1/1391 | 14:09 گفت:

مرسی وحید جان

soroosh در 17/1/1391 | 14:06 گفت:

در مورد جیرود ... به نظرم الکی گرونه. یه نگاه اگه به گلایی که زده بندازی می بینی که نصف بیشترش مرده خوریه
تمام کننده قهاری هست اما فقط بلده گل بزنه
به نظر من ایلماز مهاجم ترابازون یا ماتیاس سوارز مهاجم اندرلخت شاید بهتر باشن
نظر من رو سوارز هست. علاوه بر اینکه خوب گل می زنه خوی هم پاس میده قیمتش هم خیلی ارزون تره

vahid در 17/1/1391 | 13:59 گفت:

راستی این رو یادم رفت اهل غنا هستش

vahid در 17/1/1391 | 13:57 گفت:

بله چرا که نه
نام :اندر ایوو
قد:176
وزن:72
سن:23
چپ پا
از ویژگیهای این بازیکن می تونم بگم که سرعت بالا . قدرت دریبل مناسب . پاسای داخل محوته و سانتر های خوب اگه یادتون باشه بازی ما با مارسی چقدر این مرته ساکر رو درپل زد و پیچوندش یادتون من خیلی ازش خوشم می یاد یک بار هم کلی از ونگر تعریف کرده بود

JUGGLER 98 در 17/1/1391 | 13:48 گفت:

مرسی وحیدجان میتونی یکم توضیح از بازیکن خبر اولت بدی ممنون

مجتبی هانری در 17/1/1391 | 13:45 گفت:

اره ممنون،،هرکه جای ارشا بیاد بهتره،این ارشا که چند سال پیش می دیدمش نیست خیلی افت کرده

vahid در 17/1/1391 | 13:45 گفت:

سروش جان راست می گی من اصلا حواسم به میاچی نبود پس همون جیرود خوبه

سعيد توپچي در 17/1/1391 | 13:45 گفت:

شاماخ چه بخواد چه نخواد بياد بره، يعني رئيس نمي‌خوادش

soroosh در 17/1/1391 | 13:41 گفت:

آیوو بازیکن خیلی خوبیه. منم به شخصه دوستش دارم اما اگه قراره بیاد آرسنال وینگ نمی تونه بازی کنه. به نظرم ما دیگه وینگ نیاز نداریم. همین ایان چمبو والکات و ژروینیو رو داریم. ریو میاچی هم که از فصل بعد به تیم اضافه میشه
اگه قراره آیوو بیاد باید به عنوان هافبک تهاجمی بهش نگاه کرد نه وینگ :)

vahid در 17/1/1391 | 13:26 گفت:

مجتبی جان من هم مطمئن نیستم فکر کنم از این تیمهای دسته دوم یا سوم انگلیس ولی ای کاش به جای امویلا یا جیرود می شود ایوو رو خرید بچه ها فوق العاده هستش ما میتونیم از پولدی به عنوان مهاجم نوک استفاده کنیم ایوو هم بیاد به جای ارشاوین خیلی خوب میشه شما چی می گین دوستان؟

(Hooman sam (Dark metal در 17/1/1391 | 13:12 گفت:

مرسی...
خدا کنه از این فصل نقل وانتقالات دست پر بیایم بیرون...
like like

mohammad ali در 17/1/1391 | 13:08 گفت:

خدا نکنهههه
هیچ کدوم قشنگ نیستن.

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 13:08 گفت:

مرسی وحید،منم با آیو خیلی حال میکنم.

مجتبی عابدی در 17/1/1391 | 13:04 گفت:

ممنون وحید جان . امبیا رو دو سال پیش هم میخواستیم کامرونیه و دقیقا هم پست الکس . ام ویلا خیلی بهتر و باکیفیت تره . بازم ممنون .

hamed در 17/1/1391 | 12:59 گفت:

انشاالله سیتی را شکست می دهیم...

چلسی ، نیوکاسل و تاتنهام هم امتیاز از دست می دهند...

این همه شایعه یعنی حتی یکیش هم به حقیقت می پیونده؟؟؟؟؟

عشق است آرسنال...

مجتبی هانری در 17/1/1391 | 12:47 گفت:

مرسی زحمت کشیدی!!ااخری مال چه تیمیه؟