شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,705 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام دوستان1:سایت کات افساید(حمید الان شاکی میشه) نوشته که ارسنال برنامه ریزی می کنه برای 2 بازیکن اژاکس به نامهای ورتونگن و اریکسون تا اونها رو به اشبرتون بیاره

2:فولام نیز با ارسنال در حال رقابت برای جذب یلماز مهاجم تیم ترابازون اسپرت ترکیه است
http://thearsenalblog.com/arsenal-rumour-roundup-adil-rami-hazard-vertonghen-eriksen-and-yilmaz/1477
3:برخی از سایتها مدعیی شدند که ورتونگن با ارسنال قرارداد امضا کرده و با اغاز فصل نقل و انتقالات به ارسنال می پیونده؟
http://www.footie-online.co.uk/2012/04/arsenal-sign-vertonghen/17146/
4:سایت جاست ارسنال هم گفته که هشت بازیکن قطعا از این باشگاه جدا می شوند که اسامی بازیکنان به شرح زیر است
اسکیلاچی.ولا.بنتنر.فابیانسکی.دنیلسون.ارشاوین.شاماخ و المونیا
http://justarsenal.com/eight-deadwood-players-certain-to-leave-arsenal-this-summer/13431
5:بلهندان هافبک تیم مونتپلیه هم گفته خیلی خوشحال در این تیم و قصد جدا شدن از این تیم رو نداره
http://www.london24.com/sport/arsenal/arsenal_target_happy_to_stay_at_current_club_1_1347261
6:دیدیه دشام سر مربی تیم مارسی هم گفته که فکر نمی کنه که الیور جیرود این فصل تیمش رو ترک کنه و به تیم دیگری بپیونده چون اونها  فصل بعد در لیگ قهرمانان هستند
http://www.london24.com/sport/arsenal/arsenal_told_by_marseille_not_to_try_and_sign_olivir_giroud_from_montpellier_

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/1/1391 | 08:48 گفت:

اسکیلاچی.ولا.بنتنر.فابیانسکی.دنیلسون.ارشاوین.شاماخ و المونیا امید وارم همشون از دم برن که دیگه برنگردن.....
ورتونگن رو من مطمئنم رئیس میارتش آخه خیلی بازیکن خوب و با کیفیتیه و بدبر بخوریه....

شایان در 26/1/1391 | 00:59 گفت:

وحید... اواتارت تو حلقم

mohammad ali در 25/1/1391 | 22:36 گفت:

مرسیییییییییی

ehs در 25/1/1391 | 21:00 گفت:

البته منظورم از رفتن فابيانسكي اينكه به نفع خودشه و داره عمرش و استعدادش رو تو ارسنال هدر ميده!

ehs در 25/1/1391 | 20:45 گفت:

از رفتن هيچ كس مثل فابيانسكي استقبال نمي كنم!
دنيلسون رو مثل اينكه دست كم گرفتين !اتفاقا خيلي تو برزيل خوب بازي مي كنه و كلا تو اين فصل پيشرفت كرده!ولي متاسفانه برزيل رو ترجيح ميده!
ايلماز هم مثل اينكه خيلي اين فصل گل زده و بازيكن به شدت اميدوار كننده اي هست!

reza در 25/1/1391 | 20:14 گفت:

4 like البته بدون ولا و بنتنر

vahid در 25/1/1391 | 18:52 گفت:

سلام بر دوستان اره خدایی چی کشیده حالا نمی دونم می تونین جزئیاتش رو ببینین متن نوشته: ارسن داره چک می کنه بچه رو که در اینده باهش قرارداد امضا کنه

محمد حسینی در 25/1/1391 | 17:44 گفت:

آخ آخ این آواتارت از زمانی که اومد صفحه اول سایت تا حالا بهش می خندم
دمش گرم چی کشیده
ولا و دنیلسون :s

آرمان الهیاری در 25/1/1391 | 17:36 گفت:

با توجه به فشردگی و فیزیکی بودن لیگ انگلیس دارم اینو میگم:
اریکسن بازیکن بسیار بسیار ظریف و با قدرت بدنی پایینی هست؛کارایی اریکسن از دقیقه 65به بعد به شدت کاهش پیدا میکنه؛
احتمال مصدومیتش هم شدیدا بالا هست

شاهين در 25/1/1391 | 16:35 گفت:

با 1 و 4 شدیداً موافقم . ممنون

مجتبی عابدی در 25/1/1391 | 16:32 گفت:

اخه همه اینا خیلی جوونن . البته مانونه بهترین بازیکنه باشگاهش بوده تا الان مث شزنیه 2009 2010 . شزنی محشره تا 15 سال دروازمون بیمست .

مصطفی کاظمی در 25/1/1391 | 16:27 گفت:

به نظر من میخوره که مانونه از فابیانسکی بهتر باشه،راستی مارتینز رو هم داریما.

مجتبی عابدی در 25/1/1391 | 16:19 گفت:

منم از بوراک خوشم اومده انقد مصطفی تعریف کرد . بولدوزریه واسه خودش . اما فروارد ریز و سریع بیشتر به سبکمون میاد . ولا بدجور رو فرم اومده . مکزیکیا کلان تنبلن . یا به اصطلاح ...شادن ! من هنوز حسرت ره یس رو میخورم عجب استعدادی بود خودش خودشو بدبخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت کرد حقشه .

مجتبی عابدی در 25/1/1391 | 16:15 گفت:

ممنون وحید جان . فابی بره کی ذخیره واسه ؟؟ ویتو ؟؟ جیمز شی ؟؟

مصطفی کاظمی در 25/1/1391 | 15:35 گفت:

این بوراکه بشه چی میشه!!
راستی آواتار جدید مبارک.

سعيد غلامي در 25/1/1391 | 15:29 گفت:

مرسي ممنون

مجتبی هانری در 25/1/1391 | 15:24 گفت:

ممنون ،شاید بافروش این بازیکن ها بشه دو بازیکن در حد ارسنالی گرفت یعنی میشه؟

فرهاد در 25/1/1391 | 14:59 گفت:

از مورد 4 بشدت استقبال میکنم البته بدون ولا.مرسی

HAMED toopchi در 25/1/1391 | 14:45 گفت:

ممنون پسر، 4 عالي بود، كاش اين ملعون هم تو ليست بود

حمید فرازی در 25/1/1391 | 14:37 گفت:

مرسی وحید جان زحمت کشیدی.راستش امروز صبح اکثر این خبرا رو خوندم و تنها خبری که ندیدم همین اولی بود.آقا جان من از این کات آفساید چیزی نذارید.تا حالا یه خبرش درست نبوده.با اعصاب ما بازی میکنه

اون بازیکن ترک ایلماز هست وحید جان اون یکی هم بلهاندا ولی به نظر من ایلماز به باشگاه نزدیک تره و با خروج احتمالی شاماک و پارک به یه مهاجم تموم کننده نیاز داریم.

ولا هم که فقط داغ دل منو تازه میکنه :(

abolfazl در 25/1/1391 | 14:21 گفت:

اره ولا بدرد بخوره.ولی یکم نامرده.ولی بقیه باید برن.

محسن آزاده در 25/1/1391 | 14:04 گفت:

1-like
2-like
3-like
4- همش like به جز ولاش ، ولا باید برگرده :((
5- . . .
6- dislike

سید امین هاشمی در 25/1/1391 | 13:59 گفت:

مرسی وحید جان