شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام1:موریل بازیکن تیم اودینزه اعلام کرده که قصد جدایی از این تیم رو نداره و در این تیم میمونه
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2132535/Luis-Muriel-stay-Udinese.html?ITO=1490

2:یوونتوس نیز خودش رو اماده میکنه برای امضا قرارداد با کاپیتان ارسنال رابین ونپرسی در این تابستان

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/04/20/3048472/juventus-set-sights-on-van-persie

3:ارسنال و چلسی در حال رقابت برای به خدمت گرفتن مارون فلینی هافبک بلژیکی تبم اورتون هستن

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/04/20/3048102/arsenal-chelsea-on-alert-as-fellaini-weighs-up-his-everton
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 2/2/1391 | 10:49 گفت:

بازم سوال:))))فلینی چند ساله دست به موهاش نزده:))چطوری میتونه با این همه وزن مو تعادل خودشو حفظ کنه که اگه باد اومد یهو پرواز نکنه :)))
ولی خداییش بازیکن خیلی خوبیه من هروقت با اورتون بازی داریم نگران نفوذای فلینیم.

Vishka در 2/2/1391 | 10:43 گفت:

یه سوال دارم کسی نخنده ها :))))))))))))فلینی همون مو قشنگه نیس:))
اگه همونه که بازیکن خوبیه بیادش
آخه یووه هم تیم شد واسه رابین؟:)))

ali jamshidi در 2/2/1391 | 07:55 گفت:

ممنون

دانیال در 2/2/1391 | 07:26 گفت:

فلینی بازیکن خوبیه من بازی هاش رو دیدم به درد تیم می خوره

(Hooman sam (Dark metal در 1/2/1391 | 22:27 گفت:

ممنون...
LIKE \\M// LIKE

محمد على(اباى) در 1/2/1391 | 21:51 گفت:

faghat sheye'e.........tnx

محمد در 1/2/1391 | 21:15 گفت:

فلینی بازیکن خوبیه ولی فکر نکنم به کارمون بیاد
چون بازیکن تو سبک بازی اون داریم

hamed در 1/2/1391 | 19:48 گفت:

باز هم اینا فقط شایعست...

ولی باز هم دستت درد نکنه...

سید امین هاشمی در 1/2/1391 | 19:04 گفت:

مرسی وحید جان. یووه خیلی ... میکنه!

ehs در 1/2/1391 | 18:07 گفت:

يووه خيلي وقته دنبال رابينه!حتي همون موقع كه مصدوم بود!اگر پيشنهادي داده باشند بايد جدي گرفتش!
فليني رو هم همه با موهاش ميشناسن دو سال پيش فوق العاده بود پيشنهاد از چلسي يونايتد هم داشت ولي خيلي وقت بود ازش خبري نبود!(بازيكن خوبيه!)
مرسي وحيد جان

ehs در 1/2/1391 | 18:07 گفت:

مصطفی کاظمی در 1/2/1391 | 17:59 گفت:

کنایه از مسئلان یوونتوسه!!!!
با کلمات بازی نکن برادر!!
راستی سعی نکن منو پیش طرفدارام تخریب کنی تا خودت به محبوبیت برسی. O_._o
=-))

مجتبی هانری در 1/2/1391 | 17:48 گفت:

تشکر....
یونتوس هم شده تاتنهام ول کن نیست

علی ارشدی در 1/2/1391 | 17:47 گفت:

مرسی وحید جان دمت گرم به خاطر فاصله ها

2. می تونن برن بمیرن!!!!! رابین!!!! یووه!!!!! =))

3. نچ

مصطفی کاظمی در 1/2/1391 | 17:32 گفت:

1)به قول علی میتونه بره بمیره! =)
2)اینا هم میتونن برن بمیرن.
3)فلاینی؟؟؟؟هییی بدک نیست.
4)دمت گرم.

soroosh در 1/2/1391 | 17:30 گفت:

این یارو مارون فلینی کیه؟
کسی بازیشو دیده؟