شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,594 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام1:ارسنال به دنبال مدافع دانمارکی تیم ولفسبورگ المان ;کژائر که به صورت قرضی در تیم رم ایتالیا بازی می کنه

http://www.footylatest.com/arsenal-interested-in-signing-10-million-rated-danish-defender/27966

2:ارسنال .چلسی .منسیتی علاقه مند به مهاجم تیم دورتموند المان Robert Lewandowski  وی تمدید قراردادش رو به بعد از یورو موکول کرده

http://justarsenal.com/arsenal-linked-with-another-hotshot-bundesliga-striker/13600

3:حضور ام ویلا هنوز در ارسنال مشخص نیست

http://thearsenalblog.com/mvilas-move-to-arsenal-still-uncertain/1551

4:ام ویلا می خواد پیشنهاد منچستر رو رد و به ارسنال بپیونده؟؟؟؟؟

http://www.emirates247.com/sports/football/m-vila-to-snub-man-utd-for-arsenal-2012-04-29-1.456210

5:پیپل نیز گزارش داده ارسنال و چلسی بازیکن تیم Peterborough به نام Jaanai Gordon-Hutton زیر نظر دارنتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد غلامي در 11/2/1391 | 01:30 گفت:

به شدت از حضور ام ميلا استقبال ميكنيم......

سید امین هاشمی در 11/2/1391 | 01:19 گفت:

4خوبه.مرسی وحید

mohsen abbasi در 11/2/1391 | 01:14 گفت:

اینیکه همه به دنبال یه سری اسم تکرارین اصلا جذاب نیست

M o o r I در 11/2/1391 | 01:08 گفت:

ایشالله که امویلا بیاد ما که حسود نیستیم :)))

مهدی افسرده در 10/2/1391 | 22:55 گفت:

ام ویلا بازیکن با غیرتی ها

ناصر در 10/2/1391 | 22:09 گفت:

1-هر سال به آرسنال میچسبوننش ولی نمیاد،چراش رو خدا عالمه
2-کاگاوا رو شاید بخریم ولی نه لواندوسکی رو
3-امیدوارم انتقالش هر چه زودتر قطعی بشه(به نظر من،ظاهرا ونگر با خرید این بازیکن و عدم فروش سانگ میخواد سیستم تیم رو تغییر بده)

masoud mahmudpur در 10/2/1391 | 22:03 گفت:

ایول

محمدرضا در 10/2/1391 | 21:34 گفت:

اگه بشه ام ویلا بیاد خیلی خوب میشه !!!

parsa در 10/2/1391 | 21:28 گفت:

ممنون
سعید با وجود استاد همچین چیزی اتفاق نمی افته

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 21:00 گفت:

واي! يعني مي‌شه سال ديگه يه خط دفاع قبراق و بدون اشتباه داشته باشيم؟!

محمد حسینی در 10/2/1391 | 20:50 گفت:

4- خدا کنه

دانیال در 10/2/1391 | 20:49 گفت:

فقط ام ویلا

شاهين در 10/2/1391 | 20:47 گفت:

ممنون

محمد در 10/2/1391 | 20:34 گفت:

کیایر حرف نداره خیلی مدافع خوبیه
ام ویلا هم کاش هرچه زودتر بیاد
لواندوفسکی یه چیز تو مایه های پودولسکیه که لوکاس هم تقریبا اومده دیگه
تنکس وحید!

mohammad ali در 10/2/1391 | 20:30 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 10/2/1391 | 20:29 گفت:

1-پخي نيست.
2-خوبه ولي نيازش نداريم.
3-عالي ميشه اگه بياد.
4-شنيدم
5-نظري ندارم

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 20:26 گفت:

ممنون
آرسنال فصل نقل و انتقالات بسیار خوبی را خواهد گذراند

hamed در 10/2/1391 | 20:23 گفت:

مرسی...

کی میشه این شایعه ها تموم بشه و آرسنال بگه این بازیکن رو خریدم...

مصطفی کاظمی در 10/2/1391 | 20:18 گفت:

مرسی،کیایر؟!؟!؟!
یکی از بهترین های چند سال پیش بود تو پالرمو،نمیدونم الآن چه جوریه،قرضی؟!؟!مطمئنی؟

مجتبی هانری در 10/2/1391 | 20:13 گفت:

دستت دردنکنه!!!
vahid jan
ما بیش ازهر چیز نیاز به مدافع داریم!
دم امویلا گرم من خیلی ازش استقبال میکنم ازالان معلومه تعصبیه

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 20:10 گفت:

مرسی...
ایشالا امویلا واسه خودمونه...
like \\m// like