ورتونگن:تاتنهام تنها گزینه من نیست

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 265,983 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ورتونگن:تاتنهام تنها گزینه من نیست

سلام عزیزان دلورتونگن مدافع اژاکس هم گفته که تاتنهام تنها گزینه من نیست و یکی از گزینه های من هست و وجود داره پیشنهاد های دیگری از سایر تیمها گفته میشه ارسنال.نیوکاسل.منسیتی به شدت خواهان وی هستن


اگه ما سوم شیم شک ندارم میاد به ارسنال فقط باید دعا کنیم که سوم شیم به امید یزدان پاک و اگه بره تاتنهام من یکی که بد داغون میشم واقعا سوز داره مثل جریان ون در فارت میشه چقدر دوست داشتم بیاد ارسنال اما مفت رفت تاتنهامhttp://www.goal.com/en/news/462/netherlands/2012/05/06/3084952/vertonghen-tottenham-are-not-my-only-option
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 18/2/1391 | 19:08 گفت:

اگه پرمرته بره خوبه اینو بگیریم اگه نه که نیازی نیست.

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 18:53 گفت:

اي خدااااااااااا اين سوميو از ما نگير!!!

parsa در 18/2/1391 | 15:38 گفت:

مرسی وحید
مال خودمونه شک نکن

علی ارشدی در 18/2/1391 | 14:49 گفت:

مال خودمونه انشالله

محمد على(اباى) در 18/2/1391 | 13:49 گفت:

kheyli defaye khoobie chanta az baziasho didam ba fekro khoon sarde...fogholadas : x

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 13:24 گفت:

وحید ما یه امتیاز داریم اونم داشتن ورمایلن که به راحتی میتونه مجابش کنه بیاد آرسنال مثل لمن و مرتساکر تازه هم پودولسکی.....

خیالت راحت خرید های خوب در راهن............

سید سجاد حسینی در 18/2/1391 | 12:35 گفت:

ورتونگن منتظره ببینا چه تیمی سوم میشه تا بره به همون تیم

شایان در 18/2/1391 | 12:27 گفت:

از 3ماه پیش وقتی دیدم،بازی آخرمون باوسبروم هست وحشت کردم!وسبروم همیشه دردسره!امیدوارم جیمزموریسون،و آنتونی فورچونه،وکریس برانت و اودموینگی رو خوب مهار کنیم!!‏اگه سوم ای رو از کف بدیم واقعا واقعا واقعا واقعا سوزش داره!‏

ehs در 18/2/1391 | 12:07 گفت:

ورتونگن مال ارسناله!!شك نكنيد!!
ارسنال خودش هم نخواد مثل اينكه بقيه تيمها دست به يكي كردن ما حتما سوم شيم!!!ايشالاه همين اكيپ فصل بعد واسه قهرماني!!
مرسي وحيد جان

(Hooman sam (Dark metal در 18/2/1391 | 09:53 گفت:

مرسی...
ایشالا که سومی واسه خودمونه... و اونم میاد... اوضاع دفاع افتضااااااااااحه...

like \\m// like