گاردین نوشت؟!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,595 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گاردین نوشت؟!

سلام دوستانخبرگذاری گاردین نوشته که منسیتی مطمئن به جذب رابین ونپرسی و اونها در موقعیت بهتری هستند برای امضای قرارداد با وی و این تیم حقوق 250000 هزار پوندی رو در هر هفته برای این مهاجم هلندی در نظر گرفته

از این اخبار هایی که میاد بد میترسم به هر حال اگر هم رابین رفت منسیتی ما هم باید از این تیم منفور چند تا بازیکن بگیریم من فکر میکنم گرفتن ژکو و ادام جانسون میتونه خیلی خوب باشه نظر شما چیه دوستان من ؟؟؟؟

با اینکه دوست ندارم بره اما زندگی همین ههههه به قول رایت که حرف خوبی میزد شدیم اکادمی السیتی


http://www.guardian.co.uk/football/2012/may/18/manchester-city-arsenal-robin-van-persie
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

abolfazl در 30/2/1391 | 10:00 گفت:

بابا چرا جو میدید.رابین هیییییییییییچ جا ن م ی ر ه

parsa در 30/2/1391 | 09:22 گفت:

ژکو و ادام جانسون را بارابین معاوضه کنیم و10میلیون پاند هم ازشون بگیریم

یونس در 30/2/1391 | 08:53 گفت:

به نظر من نباید به رابین دل بست. اگه بتونیم رابین رو با ایگواین معاوضه کنیم بهترین کار ممکن رو انجام دادیم. چون هم گلزن هست و هم جون تر.
رابین تو این چند سالی که تو آرسنال بوده فقط امسال رو خوب کار کرده فصل فصل های قبلی تو زمانی که واقعا بهش نیاز داشتیم و تو کورس قهرمانی بودیم مصدوم شده و دهن تیم سرویس شده.

توپچی جنوب در 30/2/1391 | 08:43 گفت:

نه فکر نکنم اینقدر که شما میگین اوضاع خراب باشه...

رابین ونپرسی تمدید میکنه و هیج جا نخواهد رفت این رو مطمئنم بچه ها
میگین نه بعد یورو میبینیم..

رضا در 30/2/1391 | 07:50 گفت:

فقط ون پرسی یادت باشه
مرد نکونام نمیرد هرگز
کرده انست که نامش به نکویی نبرند!

رضا در 30/2/1391 | 07:46 گفت:

این ون پرسی چقدر ناز میکنه میخوای بری زودتر برو خیال ما را راحت کن تو هم خودت به پول بفروش راه باز جاده دراز!

مجتبی هانری در 30/2/1391 | 07:05 گفت:

او گفته به تیم های رقیب نمیره.

حمید فرازی در 30/2/1391 | 02:05 گفت:

باید تا بعد از پایان یورو صبر کرد تا دید چی پیش میاد.

سعيد توپچي در 30/2/1391 | 01:55 گفت:

رفتن به من سيتي حماقتيه که از رابين برنمياد!!!

محمد در 30/2/1391 | 00:42 گفت:

اگه میخواد بره هرجا بره غیر از السیتی
اگه بره اونجا واقعا نمیتونم ببخشمش

sepehr najafian در 30/2/1391 | 00:30 گفت:

آره.سجاد حرف جالبي زد.با اين حساب انگليس نميمونه.

سید سجاد حسینی در 30/2/1391 | 00:28 گفت:

فکرشو بکنین فصل بعد رابین مقابل ما بازی کنه!!

sepehr najafian در 30/2/1391 | 00:10 گفت:

مطمئن باش هرجا بره السيتي نميره.