هر کجا می خوای بری برو فقط یونایتد نرو!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 265,981 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

هر کجا می خوای بری برو فقط یونایتد نرو!

سلاماین روزها بد داغونم بچه ها داغون حکایت ما شده حکات او ضرب المثلی که میگه اومدیم ابروش رو درست کنیم زدیم چشمشم کور کردیم بازیکن خریدیم اما باز هم بهترینامون دارن میرن اما یک تیم که من خیلییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییی ازش متنفر هستم این منچستر یونایتد این مردک بی همچی روباه پیر بد افتاده دنباله رابین و گفته شانس ما از همه تیمهای دیگه بیشتر من عاشق رابینم می خوام بمونه اما اگه می خواد بره بره مشکلی با این قضیه ندارم اما منچستر هرگز اگه بخواد به این تیم بره برای من و کلی از هوادارای دیگه منفورترین چهره در ارسنال میشه ...
حالا مشکل ما سر جانشینش هم هست واقعا پیدا کردن یک مهاجم در حد رابین سخت و من از همین میترسم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

...* Ayda *... در 1/5/1391 | 15:42 گفت:

إ إ إ !!!!
آخه یعنی چی؟؟؟!!!!

مجتبی هانری در 1/5/1391 | 11:42 گفت:

نباید بره یونایتد!!

چه طور بازیکنی که کاپیتان یک تیم بوده بعد مستقیم بره تیم رقیب!

کاش حداقل بره سیتی در واقع این طور من راحتترم

مصطفی کاظمی در 1/5/1391 | 00:43 گفت:

علی : اتفاقا من فکر میکنم اگه بره یونایتد کمتر بهش بازی میرسه و اگرم برسه باید جایی بازی کنه که تو تیم ملی هلند بازی میکرد و مطمئنا نمیتونه مثل آرسنال موفق باشه،رابین و رونی سبک بازیشون شبیه همدیگست و بیشتر بازیشون اینجوریه که میان عقب و به هافبکم کمک میکنن این در حالیه که هر تیمی فقط به یک دونه همچین مهره ای احتیاج داره که حتما تو منچستر این کار رو رونی انجام خواهد داد در کنار ولبک،اگرم رابین بخواد بره اونجا میره جای ولبک که چون تموم کنندگیه رابین تعریفی نداره مطمئنا خراب خواهد کرد.

soroosh در 31/4/1391 | 20:18 گفت:

من که یه بار گفتم
نصری بی شرف هر چی که بود نرفت من یونایتد
فقط از رابین می خوام نره یونایتد

moeinem در 31/4/1391 | 17:04 گفت:

بزارید بره!بزارید بفهمه ک تو آرسنال ب جایی رسیده!درسته ناراحت میشم ک روبین بره ولی وا3م فرقی نمیکنه ک کجا بره!حتی اگه بره تاتنهام وا3م فرقی نمیکنه!7سال بدون رابین بودیم هیچ کاری وا3مون نکرد بزارید بره!آخ خدا انقد حال میده بره هاوارد یونایتد بازی آرسنال با هاورد یونایتد رئیس بیاد فریمپونگ رو تو ترکیب بزاره آخ خداااااااااااا کاری میکنه ک روبین تا آخر عمر خونه نشین بشه!!!!بره ب درک اگه بره وا3 من مث خائن میمومنه وا3م مثه سمیر نصری میشه!پت ویرا میشه!تیری هانری!فابرگاس!اشلی کول!ریس و غیره!وا3م فرقی نمیکنه ک کجا میره!حتی بره شانسلونا ک30 ک قدر باشگاهشو نمیدونه حقشه!
من با رفتن همه کنار میام جز 1 نفر اونم رئیسه!خدا کنه تا وقتی زندس تو آرسنال بمونه!

HAMED toopchi در 31/4/1391 | 15:56 گفت:

يونايتد بره از ژورو هم منفور تر ميشه واسم. هر جاي ديگه بره هم همينطور ولي در كل يونايتد نره. اي خدا لعنتت كنه ژورو كه سر تيم رو بريدي. خدا تو رو هم خفه كنه وحيد. گند زدي به روانمون بچه

علی آقاشاهی در 31/4/1391 | 14:29 گفت:

اقا وحید شرمنده بلاگ معین رفت تو هیستوری با اجازت لینکشو اینجا میزارم تا ما بتونیم بقیه بحثمونو داشته باشیم

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=283&PostID=4627

good luck

ehs در 31/4/1391 | 14:24 گفت:

این قضیه واقعا در حد خود کشیه که بهترین بازیکن ارسنال و کاپتان تیم بره یونایتد!!!!!

علی آقاشاهی در 31/4/1391 | 14:23 گفت:

بره یونایتد ولی کنار رونی می ترکونن همه رو
آقایون دست خودش نیست فعلا اگر بره من یو یعنی باشگاه راضی شده به فروشش به اون ها که تا الان پیشنهاد یونایتد رد شده
(البته فقط سر پول :دی)

good luck

علی ارشدی در 31/4/1391 | 13:05 گفت:

اگه رابین بره منچستر منفور ترین بازیکن تاریخ آرسنال میشه باید دید تا چه اندازه .... است