هر کجا می خوای بری برو فقط یونایتد نرو!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,552 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هر کجا می خوای بری برو فقط یونایتد نرو!

سلاماین روزها بد داغونم بچه ها داغون حکایت ما شده حکات او ضرب المثلی که میگه اومدیم ابروش رو درست کنیم زدیم چشمشم کور کردیم بازیکن خریدیم اما باز هم بهترینامون دارن میرن اما یک تیم که من خیلییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییی ازش متنفر هستم این منچستر یونایتد این مردک بی همچی روباه پیر بد افتاده دنباله رابین و گفته شانس ما از همه تیمهای دیگه بیشتر من عاشق رابینم می خوام بمونه اما اگه می خواد بره بره مشکلی با این قضیه ندارم اما منچستر هرگز اگه بخواد به این تیم بره برای من و کلی از هوادارای دیگه منفورترین چهره در ارسنال میشه ...
حالا مشکل ما سر جانشینش هم هست واقعا پیدا کردن یک مهاجم در حد رابین سخت و من از همین میترسم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

...* Ayda *... در 1/5/1391 | 15:42 گفت:

إ إ إ !!!!
آخه یعنی چی؟؟؟!!!!

مجتبی هانری در 1/5/1391 | 11:42 گفت:

نباید بره یونایتد!!

چه طور بازیکنی که کاپیتان یک تیم بوده بعد مستقیم بره تیم رقیب!

کاش حداقل بره سیتی در واقع این طور من راحتترم

مصطفی کاظمی در 1/5/1391 | 00:43 گفت:

علی : اتفاقا من فکر میکنم اگه بره یونایتد کمتر بهش بازی میرسه و اگرم برسه باید جایی بازی کنه که تو تیم ملی هلند بازی میکرد و مطمئنا نمیتونه مثل آرسنال موفق باشه،رابین و رونی سبک بازیشون شبیه همدیگست و بیشتر بازیشون اینجوریه که میان عقب و به هافبکم کمک میکنن این در حالیه که هر تیمی فقط به یک دونه همچین مهره ای احتیاج داره که حتما تو منچستر این کار رو رونی انجام خواهد داد در کنار ولبک،اگرم رابین بخواد بره اونجا میره جای ولبک که چون تموم کنندگیه رابین تعریفی نداره مطمئنا خراب خواهد کرد.

soroosh در 31/4/1391 | 20:18 گفت:

من که یه بار گفتم
نصری بی شرف هر چی که بود نرفت من یونایتد
فقط از رابین می خوام نره یونایتد

moeinem در 31/4/1391 | 17:04 گفت:

بزارید بره!بزارید بفهمه ک تو آرسنال ب جایی رسیده!درسته ناراحت میشم ک روبین بره ولی وا3م فرقی نمیکنه ک کجا بره!حتی اگه بره تاتنهام وا3م فرقی نمیکنه!7سال بدون رابین بودیم هیچ کاری وا3مون نکرد بزارید بره!آخ خدا انقد حال میده بره هاوارد یونایتد بازی آرسنال با هاورد یونایتد رئیس بیاد فریمپونگ رو تو ترکیب بزاره آخ خداااااااااااا کاری میکنه ک روبین تا آخر عمر خونه نشین بشه!!!!بره ب درک اگه بره وا3 من مث خائن میمومنه وا3م مثه سمیر نصری میشه!پت ویرا میشه!تیری هانری!فابرگاس!اشلی کول!ریس و غیره!وا3م فرقی نمیکنه ک کجا میره!حتی بره شانسلونا ک30 ک قدر باشگاهشو نمیدونه حقشه!
من با رفتن همه کنار میام جز 1 نفر اونم رئیسه!خدا کنه تا وقتی زندس تو آرسنال بمونه!

HAMED toopchi در 31/4/1391 | 15:56 گفت:

يونايتد بره از ژورو هم منفور تر ميشه واسم. هر جاي ديگه بره هم همينطور ولي در كل يونايتد نره. اي خدا لعنتت كنه ژورو كه سر تيم رو بريدي. خدا تو رو هم خفه كنه وحيد. گند زدي به روانمون بچه

علی آقاشاهی در 31/4/1391 | 14:29 گفت:

اقا وحید شرمنده بلاگ معین رفت تو هیستوری با اجازت لینکشو اینجا میزارم تا ما بتونیم بقیه بحثمونو داشته باشیم

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=283&PostID=4627

good luck

ehs در 31/4/1391 | 14:24 گفت:

این قضیه واقعا در حد خود کشیه که بهترین بازیکن ارسنال و کاپتان تیم بره یونایتد!!!!!

علی آقاشاهی در 31/4/1391 | 14:23 گفت:

بره یونایتد ولی کنار رونی می ترکونن همه رو
آقایون دست خودش نیست فعلا اگر بره من یو یعنی باشگاه راضی شده به فروشش به اون ها که تا الان پیشنهاد یونایتد رد شده
(البته فقط سر پول :دی)

good luck

علی ارشدی در 31/4/1391 | 13:05 گفت:

اگه رابین بره منچستر منفور ترین بازیکن تاریخ آرسنال میشه باید دید تا چه اندازه .... است