خنده ملیح ونگر درباره کازورلا!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 266,010 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

خنده ملیح ونگر درباره کازورلا!

سلام عزیزانتو نشستی که ونگر با خبرنگاران داشته از ارسن ونگر درباره کازورلا سوال میشه که ارسن ونگر با لبخند خودش (این یک نکته کلیدی)میگه:من این مرد رو اصلا نمی شناسم!
خوب این لبخند و این جمله یعنی چی؟؟؟؟؟

این لبخند و این جمله یعنی اینکه ما به دنبال وی هستیم و تمام بازی های فصل پیشش رو هم دنبال کردیم اما باز این تاتنهام بی وجود گیر داده به ما و اونها هم دنبال وی هستند و می خوان سانتی رو جایگزین مودریچ کنن

 ای تو روحت تاتی

فقط ما باید سریع بازیکن های اضافی رو بدیم بره تا جا برای بازیکن های جدید وا بشه

به امید موفقیت توپچی ها
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 3/5/1391 | 21:52 گفت:

کازورلا چه اسم با حالی داره کسی فیلمی چیزی ازش نداره ما بیشتر بشناسیمش!!!!!!!!!!!!
آخه من هیچ علاقه ای به لیگ اسپانیا ندارم..................

M o o r I در 2/5/1391 | 21:12 گفت:

جتمع = جامع

M o o r I در 2/5/1391 | 21:11 گفت:

دمت گرم داداش

تفسیر جتمعو کاملی بود

hamid saadi در 2/5/1391 | 21:05 گفت:

مگه مودریچ کجا رفته؟
لطفا اگه کسی میدونه رو دیوارم بنویسه.
ممنون بچه ها

سید محمد رضا در 2/5/1391 | 20:30 گفت:

يعني اين همه تفسير داشت يه لبخند ونگر؟؟

عرفان در 2/5/1391 | 18:43 گفت:

اووووووف...کفم برید از تفسیری که از یه لبخند و یه جمله کردی!راست بگو تله پاتی داری باهاش؟

سينا در 2/5/1391 | 18:17 گفت:

يه فوق تفسير ار اقا وحيد!!!!!

حمید فرازی در 2/5/1391 | 17:03 گفت:

تو مصاحبه مفصلی که از ونگر روی سایت گذاشته آخرش به این موضوع هم اشاره شده بود.

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=6422&title=%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA%20%D9%85%D8%AB%D9%84%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84%20%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

مهدی افسرده در 2/5/1391 | 17:00 گفت:

از 2،3 تا کلمه چه برداشتی کردی

...* Ayda *... در 2/5/1391 | 16:29 گفت:

بــــــــلـــــــه بــــــلـــــــه!!!
اووووگــــــــی!!!

...* Ayda *... در 2/5/1391 | 16:29 گفت:

بــــــــلـــــــه بــــــلـــــــه!!!
اووووگــــــــی!!!

اميرحسين اباذري در 2/5/1391 | 16:04 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد حسین عبادی در 2/5/1391 | 15:55 گفت:

عجب تفسیریhttp://arsenal.ir/images/smile/1.gif