خنده ملیح ونگر درباره کازورلا!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 257,361 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خنده ملیح ونگر درباره کازورلا!

سلام عزیزانتو نشستی که ونگر با خبرنگاران داشته از ارسن ونگر درباره کازورلا سوال میشه که ارسن ونگر با لبخند خودش (این یک نکته کلیدی)میگه:من این مرد رو اصلا نمی شناسم!
خوب این لبخند و این جمله یعنی چی؟؟؟؟؟

این لبخند و این جمله یعنی اینکه ما به دنبال وی هستیم و تمام بازی های فصل پیشش رو هم دنبال کردیم اما باز این تاتنهام بی وجود گیر داده به ما و اونها هم دنبال وی هستند و می خوان سانتی رو جایگزین مودریچ کنن

 ای تو روحت تاتی

فقط ما باید سریع بازیکن های اضافی رو بدیم بره تا جا برای بازیکن های جدید وا بشه

به امید موفقیت توپچی ها
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 3/5/1391 | 21:52 گفت:

کازورلا چه اسم با حالی داره کسی فیلمی چیزی ازش نداره ما بیشتر بشناسیمش!!!!!!!!!!!!
آخه من هیچ علاقه ای به لیگ اسپانیا ندارم..................

M o o r I در 2/5/1391 | 21:12 گفت:

جتمع = جامع

M o o r I در 2/5/1391 | 21:11 گفت:

دمت گرم داداش

تفسیر جتمعو کاملی بود

hamid saadi در 2/5/1391 | 21:05 گفت:

مگه مودریچ کجا رفته؟
لطفا اگه کسی میدونه رو دیوارم بنویسه.
ممنون بچه ها

سید محمد رضا در 2/5/1391 | 20:30 گفت:

يعني اين همه تفسير داشت يه لبخند ونگر؟؟

عرفان در 2/5/1391 | 18:43 گفت:

اووووووف...کفم برید از تفسیری که از یه لبخند و یه جمله کردی!راست بگو تله پاتی داری باهاش؟

سينا در 2/5/1391 | 18:17 گفت:

يه فوق تفسير ار اقا وحيد!!!!!

حمید فرازی در 2/5/1391 | 17:03 گفت:

تو مصاحبه مفصلی که از ونگر روی سایت گذاشته آخرش به این موضوع هم اشاره شده بود.

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=6422&title=%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA%20%D9%85%D8%AB%D9%84%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84%20%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

مهدی افسرده در 2/5/1391 | 17:00 گفت:

از 2،3 تا کلمه چه برداشتی کردی

...* Ayda *... در 2/5/1391 | 16:29 گفت:

بــــــــلـــــــه بــــــلـــــــه!!!
اووووگــــــــی!!!

...* Ayda *... در 2/5/1391 | 16:29 گفت:

بــــــــلـــــــه بــــــلـــــــه!!!
اووووگــــــــی!!!

اميرحسين اباذري در 2/5/1391 | 16:04 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد حسین عبادی در 2/5/1391 | 15:55 گفت:

عجب تفسیریhttp://arsenal.ir/images/smile/1.gif