رابین همراه تیم به آلمان سفر خواهد کرد

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 257,254 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رابین همراه تیم به آلمان سفر خواهد کرد

سلام دوستانطبق اخبار واصله از میرور رابین که تور آسیایی را به دلیل عدم آمادگی از دست داده بود ، در  سفر المان همراه تیم
خواهد بود و می تواند در بازی با کولن در ترکیب تیم قرار بگیرد تا اولین دیدار خود
را در پیش فصل انجام دهد.


خوب این نشون میده که رابین داره امیدوار میشه به تیم با اومدن شاهین دیگه قراردادش رو امضا میکنه حالا هی دوستان فحشش بدن بابا رابین یک توپچی این بازیکنایی رو هم که داریم به نظر من از بیانیه همین رابین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 13/5/1391 | 19:52 گفت:

خیلی جالبه پست هارو که از پایین نگا میکنی،یکی میگیه رابین موند،یکی میگه رابین رفت!!!بعد نظرای اون پستا هم فرق میکنن اون پستی که راجب رفتن رابین فحشش میدن،اونجا که راجب موندنش ازش حمایت میکمنن!!!

? در 13/5/1391 | 14:38 گفت:

کمک کردن و خدمت که همیشه ی شکل نیست دادا. ی وقتی پدری واسه تربیت بچش بش سیلی میزنه...!!
نیت مهمه.
ب ریش نیس ک ب ریشس!!!!!!! دیییی

soroosh در 13/5/1391 | 14:28 گفت:

من قبول دارم رابین نمادِ تیمه
به خاطر همین به خاطر اون بیانیه دارم بهش گیر میدم

M o o r I در 13/5/1391 | 14:14 گفت:

همشهری جون دم توهم گرم

M o o r I در 13/5/1391 | 14:14 گفت:

مصطفی اکرامی @ این چی بود گذاشتی داداش ؟؟؟ خیلی باحـــــــــــــــــــــال بود

1 سفر عظیم کردم به اون موقع . وای که چه روزایی بود

جیگرمونو سوزوندی

دمت گرم داداش . خیلی خیلی قشنگ بود

? در 13/5/1391 | 13:53 گفت:

soroosh حالا چون تو میگی چشششم دیگه رابین اخه!! دیی
ولی جدی باید قبول کنی یه اعتباریه واسه تیم تو دنیا.
درود بر رابین......

soroosh در 13/5/1391 | 11:40 گفت:

نمی خوام سنگ دل باشم ولی زیاد واسم مهم نیس دیگه
رابین اگه بمونه مونده ولی واسم اون رابینِ قبلی نیست
دیگف اسطوره بشو نیس واسم
ترجیح می دم بازوبند رو هم ازش بگیرن

sepehr najafian در 13/5/1391 | 11:07 گفت:

عجب بحثي شده بحث رابين

مصطفي اكرامي در 13/5/1391 | 06:09 گفت:

من هنوزم امیدوارم ک بمونه خیلی امیدوارم خیلیا بعد از اون نامه هر چی ناگفته بود بهش گفتن ولی من بازم دوسش دارم رابین درسته ک همش مصدوم بود ولی از همون سال اولش ک برامون ب میدون میرفت ، با تموم وجودش بازی میکرد .
اگه اشتباه نکنم هفت یا هشت سال .از سال 2004 . ما آخرین جامی ک گرفتیم ۲۱ / می / ۲۰۰۵ بودش . بهش حق میدم ولی نه اینکه بره .حق میدم اعتراض کنه

اینم آخر حرفم ک ته دلمو بدونید ک به چی اعتقاد دارم The Arsenal Way

http://www.youtube.com/watch?v=p6NPzZlVxjo&feature=share


آرمان الهیاری در 13/5/1391 | 04:51 گفت:

نمیدونم آخرش چی میشه