خرید ها در راه؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,554 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خرید ها در راه؟

سلام دوستانیکی از اعضای ast و سهامدار بخش کوچکی از ارسنال به نام Darren گفته که ارسنال در حال مذاکره برای حداقل دو خرید دیگست؟؟؟؟ به غیر از کازورلا!

یکیش که معلوم شاهین دومی کیه؟؟؟؟؟

نظر شخصی:

1_اون یکی می تونه یک دفاع راست باشه چون سانیا ابتدای فصل رو به دلیل مصدومیت از دست داده و ونگر هم نمی خواد رو جنکینسون ریسک کنه به خاطر کم تجربگیش پس با عقل جور در میاد که بره سراغ ون در ویل از اژاکس که یکسال دیگه تا پایان قراردادش مونده و طبق گفته میرور ارسنال 7 میلیون پوند براش کنار گذاشته اما من دبوشی رو دوست دارم تو یورو عالی بود

2_می تونه دربازبان باشه اگه فابیانسکی بره (گفته بود که قصد ترک ارسنال رو داره) خوب این میتونه ارسنال رو مجاب کنه که به دنبال جایگزین باشه و سزار اینتر میتونه دربازبان شماره 2 ارسنال باشه

3_می تونه یک دفاع باشه با رفتن اسکیلاچی و خدا کنه استاد ژورو ارسنال می تونه یک دفاع خوب مثل ساخو رو به خدمت بگیره


حالا شما چی فکر می کنید دوستان عزیز نظر یادتون نره؟؟؟ ممنون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 16/5/1391 | 21:41 گفت:

اگه سانگ رو بفروشن احتمالا ام ویلا وگرنه ساخو محتمل ترین گزینه است!!

nima در 15/5/1391 | 20:42 گفت:

شاهین و ون در ویل هستن 100 درصد...

محسن در 15/5/1391 | 20:25 گفت:

تا سانگ هست ام ویلا بیاد بگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهران کاظمی در 15/5/1391 | 19:54 گفت:

احتمالاً همون ون در ویله، یه 2 3 سالی هست هر سال اسمش اطراف آرسناله

شاهين در 15/5/1391 | 19:36 گفت:

ممنون
اگه شاهین بند دائمی کردن در قرار دادش بیاد ، خوبه ، در غیراینصورت ام ویلا گزینه مناسب تریه ...

میثم در 15/5/1391 | 19:30 گفت:

سلام وحید این چنتا خبر هم از سایت معتبر فرانس فوتباله که میشه گفت فقط اخبار قطعی رو رو سایتش میزاره
1- ام بایه نیانگ به میلان پیوست (چه حیف ولی تازه میلان افتاده تو راه 6سال پیش ما)
2- تایید پیشنهاد آرسنال به نوری شاهین
3- سانتی کازورلا بر روی توئیترش خودش رو بازیکن آرسنال اعلام کرده
اما من آرزومه ام ویلا و گریگوری ون در ویل باشه

میثم در 15/5/1391 | 19:30 گفت:

سلام وحید این چنتا خبر هم از سایت معتبر فرانس فوتباله که میشه گفت فقط اخبار قطعی رو رو سایتش میزاره
1- ام بایه نیانگ به میلان پیوست (چه حیف ولی تازه میلان افتاده تو راه 6سال پیش ما)
2- تایید پیشنهاد آرسنال به نوری شاهین
3- سانتی کازورلا بر روی توئیترش خودش رو بازیکن آرسنال اعلام کرده
اما من آرزومه ام ویلا و گریگوری ون در ویل باشه

عرفان در 15/5/1391 | 19:26 گفت:

لوریس غلط میکنه بره تاتنهام،باباشم میتونه بره گمشه...

شایان در 15/5/1391 | 19:04 گفت:

در نهایت موندن رابین رو مثل یک خرید 50 میلیون پاندی میدونم و بس!!

شایان در 15/5/1391 | 19:03 گفت:

چزنی خیلی خوبه...و اگه یکم شعورش رو ببره بالا خیلی بزرگ خواهد شد...شماره1 انگیزشو دوبرابر خواهد کرد...

شایان در 15/5/1391 | 19:02 گفت:

نه!نه ون درویل نه دبوشی! یک دفاع آخر تمام عیار 20میلیون پوندی!! تیمم رو میبنده!!!

farshad khadem در 15/5/1391 | 18:42 گفت:

با درود بچه ها شما ها که دست اندر کارید با پستهای باحالتون مارو خوشحال میکنید . یه تماس با رییس بگیرید بره تو کاره خرید یه دروازه بان با کلاس جهانی که ما خیالمون همه جوره جم باشه برای فتح همه جامها ؟؟؟البته بی شوخی امسال بوی جام می میاد . پس به افتخار توپچیها . دور نیست دیر نیست روز پیروزی ارسنال

مصطفی کاظمی در 15/5/1391 | 18:29 گفت:

بابا چه زود یادتون رفته،اون یکیم نیانگه دیگه!

vahid در 15/5/1391 | 18:13 گفت:

لوریس به گفته پدرش داره میره تاتنهام

عرفان در 15/5/1391 | 17:36 گفت:

اون یکی خرید یا ویکتور وانایاماست که جایگزین سانگه یا ون در ویل.اما به شخصه معتقدم در صورت رفتن سانگ،ام ویلا میتونه بهترین جانشین باشه براش با توجه به سن و قیمتش و خرید بعدی دبوشی باشه بهتره(هرچند آرزومه لوریس بیاد آرسنال)

soroosh در 15/5/1391 | 17:13 گفت:

خوب دیگه وحید
آخه فک کنم سانگ رفتنی باشه. اگه قرار باشه تمدید نکنه قراردادش رو می فروشنش. نمی خوان این بابا مثه رابین تئو شاخ بشه سرشون ساله دیگه

Morteza Bauer در 15/5/1391 | 16:31 گفت:

من میگم ساخو و فن در ویل رو باید بخرن.
ولکات هم میمونه وحید جان.

vahid در 15/5/1391 | 16:12 گفت:

بابا خدایی با داشتن سانگ.فریپونگ.کوکلین.دیابی و شاهین(که می تونه تو پوست هافبک دفایی هم بازی کنه) 80 درصد مطمئنم که هافبک دفایی نیست بابا حیف این جوونا نیست نه خدایییییییییییییییییی

محمد على(اباى) در 15/5/1391 | 16:08 گفت:

یا دفاع یا هافبک دفاعی

sepehr najafian در 15/5/1391 | 16:06 گفت:

با وجود سانگ و فزيمپانگ نيازي به ام ويلا نيس

soroosh در 15/5/1391 | 15:59 گفت:

حاظرم شرط ببندم اون یکی امویلا هست

حمید پیرنیا در 15/5/1391 | 15:58 گفت:

دفاع آخر بهتره دفاع راستم بدک نیست

♥Arsenal♥ در 15/5/1391 | 15:57 گفت:

خدا کنه دبوشی باشه.........!!

vahid در 15/5/1391 | 15:57 گفت:

چند تا شایعه

1:منسیتی به دنبال ولکات
2:ارسنال علاقه مند به جذب دیانگ و با اینتر وارد رقابت شده

مجتبی هانری در 15/5/1391 | 15:56 گفت:

هرچند سانیا بعداز اون مصدومیتش دیگه اون بازیکن قبلی نیست ولی امیدوارم یک دفاع چپ بگیریم ،آرسنال کلا تو پست مدافعان مشکل داره ومن امیدوارم بعداز امدن احتمالی نوری شاهین وشاید تمدید قرارداد بارابین به فکر این پست هم باشند.

ArSeNaL در 15/5/1391 | 15:53 گفت:

با نظرات موافقم
اما ودرویل مدافع بدی نیست ولی دبوشی بهتره

میلاد آرشام در 15/5/1391 | 15:51 گفت:

سزار هم توو فیس بوک و هم توو توویترش نوشته من از اینتر جدا نشده ام