بارسلونا تیمی کثیف

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 265,793 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بارسلونا تیمی کثیف

سلام داداشای گلمبعد از گفته های بوسکتس بازیکن تیم بارسا که تیمش رو واسه در نظر داشتن سانگ تحسین کرده حالا اینبار نوبت هافبک این تیم یعنی اینیستا شده وی گفته:با سانگ اشنایی دارم و در مقابلش بازی کردم وی بازیکن خوبی و قدرت بدنی بالایی داره از اومدنش استقبال میکنم

این کثافتا دارن زیر پای بازیکن می شینن و اون رو ترغیب می کنن که به این تیم بره سیاست کثیفی درست مثل جریان رونالدینیو و هانری که ارزو داشت با هانری تو یک تیم بازی کنن و از هانری دعوت کرد تا به بارسا بره که..... ایا سانگ هم گول می خوره؟؟؟؟؟
باید دید که چی پیش میاد

 گاردین هم امروز یک چیزایی زده که سانگ دوست داره که به پیشنهاد بارسا فکر کنه امیدوارم که شایعه باشه

ممنون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 18/5/1391 | 15:41 گفت:

بابا سانگ اگه بخواد بره هم از تانک(فریمپونگ)میتر3 و نمیره!

? در 18/5/1391 | 02:04 گفت:

درود.
حمید پیرنیا: محض اطلاع میگم که من 12 ساله طرفدار پروپا قرص آرسنالم.فقط تفاوتم اینه ک کمی هم منطق رو چاشنی حسم میکنم که ی وقت تعصب کورم نکنه.
پس آقای "بزرگ"! نمیخاد بزرگی خودتو اینطر نشون بدی. رفتارای تو و امثال تو اصلن ب چشم من نمیاد که داری تهدید میکنی ک جور دیگه باهام رفتار میشه! من به هیچکس توهینی نکردمو نخاهم کرد.چرا ما عادت کردیم تا ی نظری مخالف با نظر خودمون رو میبینیم شروع ب پرخاشگری میکنیم؟؟؟! صرف اینکه حرفی به مذاق ما خوش نیومد که نمیشه راحت همه چیزو زیر پا گذاشت که!

vahid جان خدایی اون حرکتی که تو جشن لباس تیمشون رو به زور کردن تن فابرگاس من رو هم خیلی عصبی کرد و ب نظرم اصلن ی رفتار حرفه ای نبود.
پایدار باشید....

آرمان الهیاری در 18/5/1391 | 00:45 گفت:

دلم میخواست 1بازی دوستانه با شانسلونا داشتیم؛فریمپونگ هم تو زمین بود
بعد میزد مسی و سوسک و اینیستا و بوسکتس و رنو(پیکه) رو از وسط نصف میکرد؛
حال اساسیش اونجایی بود که انگشت قشنگه ش رو به هوادارهای شانسا نشون میداد

vahid در 17/5/1391 | 22:34 گفت:

ما والا یادمون نمی یاد که تو جشن لباس تیممون رو به زور بکنیم تن بازیکن(یادتون هستش که پیکه و پویول به زور لباس کثیف بارسا رو به تن فابرگاس کردن) به هر حال این تیم برای من و بسیاری از طرفدارای ارسنال تیم منفوری

vahid در 17/5/1391 | 22:33 گفت:

ما والا یادمون نمی یاد که تو جشن لباس تیممون رو به زور بکنیم تن بازیکن(یادتون هستش که پیکه و پویول به زور لباس کثیف بارسا رو به تن فابرگاس کردن) به هر حال این تیم برای من و بسیاری از طرفدارای ارسنال تیم منفوری

vahid در 17/5/1391 | 22:30 گفت:

ما والا یادمون نمی یاد که تو جشن لباس تیممون رو به زور بکنیم تن بازیکن(یادتون هستش که پیکه و پویول به زور لباس کثیف بارسا رو به تن فابرگاس کردن) کرده باشیم به هر حال این تیم برای من و بسیاری از طرفدارای ارسنال تیم منفوری

saeed در 17/5/1391 | 22:24 گفت:

ونگر سانگ رو نمی فروشه سانگ نقش کلیدی تو تیم داره

(Hooman sam (Dark metal در 17/5/1391 | 22:11 گفت:

فقط یه نکته ای شدیدا رو مخ منه ...
اونم اینه که چرا حسین تا حالا پیداش نشده طرفداری کنه از این آب اناری ها ؟؟؟
اما انگار جاش رو یه بنده خدایی پر کرده ...
فک کن حرفای آرتتا رو با شکر خوردنای بوسکتس و اینیستا مقایسه میکنه !!!!
مثل این می مونه استاد ژورو رو با مالدینی مقایسه کنی !!!!

مرسی وحید جوون

التماس دعا از همتون ...

like like

♥Arsenal♥ در 17/5/1391 | 21:45 گفت:

میدم فریمپونگ جیگرشو در بیاره بزاره جلو سگه محل اگه بخواد فکر کنه به پیشنهاد چه برسه تایید کنه....!!

مجتبی هانری در 17/5/1391 | 21:16 گفت:

انگار این تیم منفور شده هر چند سال یک بار باید یه بازیکنمون ببره حالا هم بدجوری دنبال سانگ راه افتاده خاک تو سر خودش با هافبک هاش ، سانگ را میخواد برای چی؟؟؟
سانگ بازیکن آرسناله ،فروشش اشتباه بزرگیه هر چند میدونم نمی فروشیمش وبه این پیشنهاد هم فکر نمیکنه!!
بارسلونا" تیمی کثیف" کیف کردم با این جمله ت وحید

masoud mahmudpur در 17/5/1391 | 21:16 گفت:

این بارسلونایی که به فابرگاس 40 میلیون بیشتر نداد فکر نکنم به سانگ هم بیشتر از 10 میلیون بده

HAMED toopchi در 17/5/1391 | 21:00 گفت:

بابا سانك هيچي ني. خيلي هم بدرد نخور و بنجله. فصل گذشته كم سوتي نداد. 40 تا سوتي كمر شكن داد. 4 تا پاس گل!

رضاشاماخ چوک بندر در 17/5/1391 | 20:24 گفت:

به حرف رضاشرافتیان گوش ندیدچرت میگه این بچه.هه هه هه

شایان در 17/5/1391 | 20:18 گفت:

اگه 30 میلیون پاند میدن بسم الله! اما اگه میخوان با 10 تا12میلیون پاند بخرن .....

ما به سانگ نیاز داریم!

بارسایی ها می تونن برن بمیرن!

مهران کاظمی در 17/5/1391 | 20:06 گفت:

بارسا و منچستر دشمنان همیشگی آرسنال

soroosh در 17/5/1391 | 20:05 گفت:

چی میگی حمید پیرنیا؟؟؟
زشته این طور حرف زدن به خدا

vahid در 17/5/1391 | 19:55 گفت:

بله شهرداد حرفهات منطقی اما ارسنال اینطور سیاستی رو تو جذب بازیکن نداره اما نگاه کنی میبینی که بارسا تا حالا با همین ترفند ها بازیکنان ارسنال رو گرفته
حمید عزیز ناراحت نشو اینجا همه می تونن نظرات خودشون رو ازادانه بگن پس بهتره که به نظرات هم احترام بزاریم نمی خوام تو پست ها ناراحتیی از هم دیگه پیش بیاد خیلی نوکرتم

مازیار در 17/5/1391 | 19:54 گفت:

سانگ 25 میلیون پونده مگه خَریم 20 میلیون بدیمش بره

حمید پیرنیا در 17/5/1391 | 19:26 گفت:

shahrdad: بچه جون اگه هوادار آرسنال نیستی بهتره اینجا نیای وگرنه یه جور دیگه باهات رفتار میشه .

soroosh در 17/5/1391 | 19:25 گفت:

20 تا بدن واسه سانگ میفروشنش بدون شک
هدف فروختنه سانگه چرا که سانگ هافبک دفاعی 6 دونگی نیست و میشه جاش یه شاخ رو آورد با 20 میلیون
ولی اگه قراره کسی خریده نشه نفروشیمش بهتره

? در 17/5/1391 | 18:54 گفت:

درود.
ب نظرم کاری ک بازیکنای بارسا میکنن "سیاست کثیفی" نیست. مگه آرتتا واسه کازورلا همچین کاری نکرد؟
این وظیفه ی آرسناله ک بازیکناشو نگه داره و بستری رو فراهم کنه ک کسی ب رفتن فکر نکنه....

محسن در 17/5/1391 | 18:47 گفت:

شک نکنید سانگ نمیره

رضاشاماخ چوک بندر در 17/5/1391 | 18:38 گفت:

اگه میخوادبره نره اگه نره هم بره بره شایدنره والی اگه نره بذاربره اگه نذاریم بره نره میره امیدوارم نره چون بره نره فرق نداره که بره یانره ولی نره بهتره که بره شایدم نره اصلابره یانره بالاخره بره یانره

reza در 17/5/1391 | 18:26 گفت:

انصافا نمی شه از فعل گول خوردن استفاده کرد . بارسا تو این پست بازیکن در حد سانگ نداره و سانگ هم قیمت بالای نداره که خارج از توان بارسسا باشه . به هرحال امید وارم نره

vahid در 17/5/1391 | 17:38 گفت:

این طور که معلوم بارسا قصد داره پیشنهاد 15 میلیون پوندی بده اگه بره فقط فقط باید بریم سراغ امویلا و تمام

محمد جویبار در 17/5/1391 | 17:32 گفت:

واقعا که بارسونا تیمی منفور در ذهن منه.
نکته جالب اینه که همه بازیکنان باشگاه رو در جذب بازیکن کمک میکنن وبا اظهار نظر هاشون خیلی تاثیر گذارن.
من خیلی مطمئن نیستم سانگ پیشنهاد بارسلونا رو رد کنه.
اگر سانگ بره واقعا ما در پست افبک دفاعی مشکل پیدا میکنه.

مصطفی کاظمی در 17/5/1391 | 17:30 گفت:

به نظر من خیلی خوب شد،اینجوری الان ثابت میشه که سونگ به آرسنال وفاداره یا نه

hamid saadi در 17/5/1391 | 17:30 گفت:

فکر نکنم همچین اتفاقی بیوفته.
اگه بازیکنهای ما بدونن اینجا جام میارن نمیرن. و حالا هم با خریدهای انجام شده روحیه تیمی بالا رفته.
البته اگه لیگ قهرمانان 2006 رو میبردیم هانری میرفت؟
اگه یک جام میگرفتیم فابرگاس و سمیر میرفتن؟
هلب و فلامینی میرفتن؟
نه هیچ کدوم نمیرفتن.
حالا هم همینه تا وقتی سانگ به تیم امیدوار باشه نمیره. ولی امان از آرسن ونگر. با بعضی تصمیم هاش کارایی میکنه که نباید بکنه

علی ارشدی در 17/5/1391 | 17:30 گفت:

می تونن برن بمیرن!

البته اگه سانگو گرون بفروشیم بهشون و بعدش یه هافبک دفاعی بهتر بخریم من که راضیم! سانگ هافبک دفاعی نیست تیم رو هم به باد میده! یا باید جاش عوض بشه یا بی خایل حمله بشه بچسبه به دفاع یا یه هافبک دفاعی شش دنگ بخریم

مهدی افسرده در 17/5/1391 | 17:29 گفت:

پس این لاماسیاشون داره غورباقه پرورش میده

vahid در 17/5/1391 | 17:25 گفت:

میرور هم گفته بارسا قصد داره تا اخر هفته پیشنهادش رو برای سانگ ارائه بده