امویلا در راه تاتنهام

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امویلا در راه تاتنهام

سلام دوستانرئیس باشگاه رن فرانسه مدعی شده که یک باشگاه لیگ برتری پیشنهاد رسمیش رو برای امویلا ارائه کرده و ما به زودی درباره این بازیکن تصمیم گیری خواهیم کرد وی حرفی از باشگاه علاقه مند به این بازیکن رو نیاورده اما برخی از خبرگذاری ها اسم تاتنهام رو فاش کردن گفته می شه تاتنهام قصد داره وی رو جایگزین مودریچ کنه (من نمی دونم چه ربطی بین این دو بازیکن هستش این هافبک دفایی و اون هافبک خلاق و مهاجم) و پیشنهاد حدود 10 میلیون پوند رو نیز براش در نظر دارن

 اما من می دونم که تاتنهام این کار رو برای اینکه ارسنال دنبالش بوده کرده که مثلا تیم ما رو بسوزونه مثل جریان ورتونگن اما تاتنهام مال این حرفا نیستش که بخواد برای تیم ما شاخ بشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 19:09 گفت:

السیتی 3بر2 و قهرمان شد.

ArSeNaL در 22/5/1391 | 17:29 گفت:

شما سونگو با امویلا مقایسه میکنید
سونگ 100000000000 برابر امویلا بهتره بابا

رضا توپچی در 22/5/1391 | 16:21 گفت:

ناراحت نباشید دو حالت داره
یا رئیس تشخیص میده بازیکن خوب و کارآمدیه وما بهش نیاز داریم و به آرسنال میارش
یا تشخیص میده بازیکن خوبی نیست و به درد تیم نمیخوره و به آرسنال نمیارش
__________________________________________
جدای از شوخی به نظر من اومدنش به آرسنال50-50 و این موضوع به آرسنال بستگی داره که این بازیکن رو بخواد یا نه چون اگه بخواد به نظر من هیچ مانعی برای این کار وجود نداره

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 16:13 گفت:

یه خبر:


ميلان مکسز را با بندتنر معاوضه مي‌کند

ممکن است باشگاه ميلان مدافع فرانسوي خود را با مهاجم آرسنال معاوضه کند.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، فيليپ مکسز در طول فصل گذشته همواره با آسيب ديدگي‌هاي زيادي روبه‌رو بود و بازي‌هاي درخشاني نيز در ترکيب روسونري انجام نداد. به نظر نمي‌رسد او پس از خروج الساندرو نستا و تياگو سيلوا از ميلان، مدافع مورد اعتماد سرمربي اين تيم باشد.

ديديه دشان سرمربي تيم‌ ملي فرانسه نيز چندي پيش گفته‌ بود: فيليپه را مي‌شناسم. او جزيي از تيم فوتبال فرانسه در سال‌هاي پيش رو خواهد بود. شايد او ميلان را ترک کند زيرا نتوانسته نمايش خوبي در اين تيم داشته باشد.

مکسز از اردوي ميلان که در آمريکا برگزار مي‌شد جدا و به ايتاليا بازگشت تا هنگام تولد دخترش در کنار همسرش باشد. او از آن پس به تنهايي در کمپ ميلان تمرين مي‌کند.

با توجه به اينکه ميلان به بازيکن تهاجمي نياز دارد، به دنبال جذب نيکلاس بندتنر مهاجم آرسنال رفته است. بر اساس اعلام نشريه کوريره دلو اسپورت ممکن است براي جذب اين مهاجم دانمارکي، سران ميلان مکسز را به آرسنال پيشنهاد کنند.

اگر اين اتفاق نيز نيفتد، با توجه به مشکلات مالي ميلان ممکن است سران اين تيم قرارداد مکسز را فسخ کنند زيرا او ساليانه 4.5 ميليون يورو دستمزد مي‌گيرد.

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 15:42 گفت:

خداکنه ام ویلا بیاد آرسنال.
اه به تاتنهام که هرکس رو خواستیم بخریم اومد سراغش.

محسن شعبانی در 22/5/1391 | 15:12 گفت:

میره تاتنهام 100%

عرفان در 22/5/1391 | 13:55 گفت:

در ضمن فکر کنم امسال سانگ برای بازیهای جام ملتهای آفریقا هم قراره تیم رو ترک میکنه و جاش خالی میمونه.واسه همین کار درست اینه که بدیمش بارسا و با پولش بازیکن بهتر و ارزونتر و همیشه در دست رس با سن ایده آل(ام ویلا) رو بخریم.ببخشید اینو یادم رفت بگم مجبور شدم دوباره کامنت بذارم.

عرفان در 22/5/1391 | 13:49 گفت:

بره تاتنهام خیلی بد میشه برامون.با اینکه دوست ندارم سانگ بره اما اگه ام ویلا بیاد آرسنال ما تو پست هافبک دفاعی یه متخصص خواهیم داشت که توپ لو نمیده و خیلی قلدره و قابلیت بازی تو دفاع رو هم داره.بر عکس سانگ عشق جلوی که تو اون پست بازیکن زیاد داریم و به عنوان هافبک دفاعی هم توپ زیاد لو میده!دو حالت داره : یا سانگ داره میره بارسا و ونگر زود به فکر جانشین افتاده(همونطور که قبلا گفته بود خرید ام ویلا رو رد نمیکنم امابستگی به شرایط آسیب دیدگی بازیکنا داره) یا شاهینو بیخیال شدن میخوان اینو بخرن که اولی محتمل تره.ولی شانس اومدن ام ویلا به آرسنال رو زیر 10% میدونم!90% احتمال میدم تاتنهامیای آشغال قراره بخرنش از لج ما...

soroosh در 22/5/1391 | 13:06 گفت:

مترو و دیلی میل گفتن قبول ولی همین مترو و دیلی میل قبلا هم گفته بودن میاد آرسنال
هر وقت اسکای این خبر رو گفت میشه کم کم نگران شد

آرمان الهیاری در 22/5/1391 | 13:00 گفت:

به نظر من میاد آرسنال
چون خودش فرانسوی هست میدونه که ونگر به فرانسوی ها بیشتر توجه میکنه
و پیشرفتش زیر دست ونگر خفن تره
خدا کنه بیاد آرسنال
بچه ها فصل نقل و انتقالات کی تموم میشه؟

moeinem در 22/5/1391 | 12:59 گفت:

وحید جان من احتمال میدم ک ام ویا یا بره ب یونایتد یا بیاد آرسنال!یونایتد ب همچین بازیکنی احتیاج داره و آرسنال هم میخواد ک سانگو ب شانسا بفروشه !!!

فک نکنم بره تاتی ولی اگه بره هم ما بازم میبریمشون!

ArSeNaL در 22/5/1391 | 12:55 گفت:

مسته مسته

vahid در 22/5/1391 | 12:54 گفت:

سروش خبرگذاری le 10 sport و مترو این خبررو گفتند

http://justarsenal.com/are-tottenham-set-to-hijack-arsenals-move-for-mvila/15273

vahid در 22/5/1391 | 12:53 گفت:

ههههههههه مسی چرا اینجوری میگی چیزی خورده

soroosh در 22/5/1391 | 12:47 گفت:

اینکه قراره بره تاتی هنوز توسطِ هیچ خبرگزاری معتبری تایید نشده پس هنوز جای شکرش باقیه
نمی دونم چرا ولی حدس من هنوز هم آرسناله !!!

ArSeNaL در 22/5/1391 | 12:46 گفت:

ممنون از پستت
یه عکس جالب بهترین بازیکن جهان رو ببینید

http://www.defensacentral.com/userfiles/2012/Aug_11/messi_borracho.jpg