ماجرای رابین همچنان ادامه دارد!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,721 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ماجرای رابین همچنان ادامه دارد!

سلام دوستاناین ماجرای کاپیتان هم حسابی حال ما طرفدارا رو گرفته اینبار دیلی میل گفته که فرگوسن شخصا با ارسن ونگر تلفنی درباره رابین صحبت کرده و می خواد تا 48 ساعت اینده تکلیف رابین رو باشگاه مشخص کنه(حالم از این پیر سگ بهم می خوره)سان هم مدعی شده که ارسنال با منچستر سر مبلغ 22میلیون پوند به توافق رسیدن
هی خدا تو به داد ما برس
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 25/5/1391 | 20:04 گفت:

بره منچستر مثل مایکل اوون هی مصدوم باشه،ما هم 25 میلیون بزنیم به جیب.))=

ناصر در 25/5/1391 | 20:03 گفت:

همه تون سرکارید.((=

hamed در 25/5/1391 | 09:04 گفت:

من یکی که دیگه کلافه شدم اهههههههههههههههههههههههههههه


alireza 9 در 24/5/1391 | 23:12 گفت:

من تاقبل از این از فرگوسن خوشم میومد به خاطر بازیکن سازیش
ولی الان که دست بردار رابین نیست ازش متنفرم

محمد در 24/5/1391 | 17:49 گفت:

ماندن یا رفتن رابین
الان همه چیز دست ونگره می تونه قبول کنه می تونه نکنه . به نظر من هیچ دلهره ای وجود نداره . چون ونگر با گفتن یک " نـــــــــــــــــــه " به قائله خاتمه میده .
و خود رابین هم هیچ ابراز علاقه ای نکرده

hafez در 24/5/1391 | 17:43 گفت:

rabin mire,man aslan omidvar nistam

saeed در 24/5/1391 | 17:34 گفت:

خودتون جای خالی رو پر کنید

saeed در 24/5/1391 | 17:33 گفت:

اگه ونگر موافقت کنه با فرگوسن و ون پرسی بره و امسال دوباره جامی بدست نیاریم و بازم به منچستر این دفعه با گلهای ون پرسی ببازیم اون وقته که ونگر رو باید.................

مهدی افسرده در 24/5/1391 | 16:29 گفت:

عجب شکری خوردیما

Morteza Bauer در 24/5/1391 | 16:11 گفت:

رابین نمیره
سانگ هم نمیره
فقط امیدوارم شاهین بیاد.مکسس هم خوبه برا ذخیره فرمایلن و کوشلنی خوبه.
ولکات که حتما میومنه

mohamad در 24/5/1391 | 14:38 گفت:

به نظر من فروختنش از 2 لحاظ به ضرر ما هست من یو قوی میشه
ارسنال ضعیف میشه
میرالس گیریم که خوب ولی تا چه نهایتا در حد بنتدنر هست اگه جایگزین میخوایم فقط یونته با گزینه های موجود خوبه
ولی بازم امیدوارم رابین بمونه ون پرسی 30 میلیون پولشه 22 ملیون می فروشیم
تاتی مودریچ 30 تا پولشه 40 تا میخوا بفروشه
ارزون میگیزیم ارزون میفروشیم
امیدوارم امسال تسلیم نشیم و نفروشیم
سروش بات موافقم شاهین و مکسس خرید های احتمالی هستن
و امیدوارم مثل پارسال نشه و2 بازیکن کلیدی والکات رابین نرن
سانگ که موندنی شد

nima در 24/5/1391 | 14:33 گفت:

مرسی سروش آخه این لیورپوله هم برامون داره شاخ میشه!!!
شهرام همه دارن میگن رفتنیه تو باز میگی میمونه!؟!

soroosh در 24/5/1391 | 13:49 گفت:

نیما شاهین به آرسنال خیلی نزدیکه خیالت راحت
رابن هم رفتنیه فقط منتظر خبر اسکای و بی بی سی باشید

توپچی جنوب در 24/5/1391 | 13:15 گفت:

اگر ونگر این انتقال موافقت کنه من یکی به شخصیت و عقلش شک میکنم.
این کار یعنی خود کشی
این آخر نامرد بازیه
فکر نکنم واسه هیچ هواداری این انتقال قابل هضم باشه........

رابین میمونه و اسطوره میشه..........

masoud mahmudpur در 24/5/1391 | 12:58 گفت:

چی کار می خوایم بکنیم رضا جون.فقط میتونیم بشینیم بزنیم تو سر خودمون .ای خدا

مجتبی هانری در 24/5/1391 | 12:14 گفت:

شاید قصد خروج از تیم را داشته باشه ولی فکر نکنم این قدر هم نامرد باشه بره یونایتد

شایان در 24/5/1391 | 11:49 گفت:

رابین اگه بره ببین چه بلا هایی که سرش نیاد!! این خط این هم نشون!

nima در 24/5/1391 | 11:45 گفت:

تازه اینطور که معلوم هست،شاهینم بره لیورپول!!!

nima در 24/5/1391 | 11:44 گفت:

پس ورزش3 نوشته بود که این آشغالا عوضی رفتن دنبال یورنته و دست از سر رابین برداشتن که!؟!
اه...