ونگر:سانگ می تواند برود!!!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,825 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر:سانگ می تواند برود!!!

سلام دوستانونگر امروز طی کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی با ساندرلند گفته که سانگ هم می تونه ارسنال رو ترک کنه
 بارسا داره تلاشش رو میکنه اما پیشنهاد اونها 12 میلیون پوند اگه پیشنهادشون رو ببرن بالا تا 15 یا 18 میلیون سانگ رفتنیه خوب اگه جاش امویلا بیاد ضرر نکردیم

وی همچنین گفته که ارسنال به دنبال شاهین هست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 27/5/1391 | 15:47 گفت:

نباید بره.............

فرزین سلامي در 27/5/1391 | 14:54 گفت:

خب شما كه ميخواين بفروشينش اول با يكي تمام كنين بعد هر جهنمي ميخواد بره ،ديابي كه فعلا به درد نميخوره

soroosh در 27/5/1391 | 14:46 گفت:

دروسی که خیلی گرونه پیروز
تازه پیر هم شده و کلا از رُم هم نمیشه بازیکن خرید. لامصبا خیلی غیرت دارن به تیمشون

عرفان در 27/5/1391 | 14:44 گفت:

@پیروز: رابین هم از نظر اخلاقی کم از ام ویلا نداشت.تو تیم ملی فرانسه همش جنگ و دعواست.اما باشگاه فرق داره.تو شرایطی که گزینه ای بهتر از ام ویلا نیست شما گیر دادی به فرانسوی بودنش؟

پیروز در 27/5/1391 | 14:32 گفت:

هرچه آفریقایی های تیم کمتر بشن بهتره! تیمی که به بازیکن آفریقایی متکی بشه، سالی که جام ملت های آفریقا برگذار بشه بدبخت می شه! ببینید یونایتد اصلا آفریقایی نداره!!!!!!! خیلی کم! من سیتی فصل پیش یه جا کم آورد وقتی توره ها رفتن! به نظرم باید یکم روح انگلیسی تیم رو بیشتر کنیم! با ولکات، چمبرلین و گیبس (گیبس هنوز ضعیفه از نظر بدنی و یه بازیکن قوی رو نمیتونه مهار کنه) و ویلشر، یکم تیم تعصبش بیشتر شده!
من شخصا با امویا مخالفم، بازیکن خوش اخلاقی نیست و فکر کنم دیگه بسه بازیکن فرانسوی!! چند تا فرانسوی آخه!!!! به نظرم یکی مثل دروسی رو اگه میشد خرید عالییییی میشد! ما به خاطر ماهیت حجومیمون، تو ضد حمله ضعف داریم، واسه همین یه دفاعی عالی می خوایم
در مورد دفاع راست هم ونگر نباید از ژورو دیگه استفاده کنه، روبرو نانی و فولام گند زد! یا یه دفاع راست با قدرت سرزنی بگیره واسه ذخیره سانیا یا از جنکینگسون و یناریس استفاده کنه! یناریس نفوذش خوبه و دوندگیش، اما ما دفاع وسطامون قدشون یکم کوتاس با اینکه خوب سر می زنن، یکی رو باید دفاع راست بذاریم که بتونه رو کرنر و سانتر حریف سر بزنه!

علی ارشدی در 27/5/1391 | 14:25 گفت:

اگه سانگ بره و یه جانشین سطح بالا بخریم(ام ویلا کاپوئه) کاملا به نفعه تیمه

HOSSEIN در 27/5/1391 | 14:18 گفت:

بره بمیره.کم کم دارم به جاه طلب بودن رئیس شک میکنم.من میگم رئیس فقط هدفش درآمدزایی برای باشگاهه ولی میگه من دنبال جامم که دل ماهارو خوش کنه

soroosh در 27/5/1391 | 14:12 گفت:

جالبه این خبر رو خبر گزاری های معتبری مثه اسکای و بی بی سی گفتن
بی خیال سانگ هم مثه بقیه ... یه فصل خوب بازی کرد (که البته من اعتقاد ندارم. خیلی هم خوب نبود) حالا واسه تیم دُم در آورده
این ایجنتش گویا سرویس کرده مارو

حمید pires در 27/5/1391 | 14:01 گفت:

از بازیکنایی که جدا شدن و دوباره مقابلمون بازی کردن میشه ویرا پیرس هانری آنلکا نصری کول آدبایور و نوانکو کانو رو نام برد . توی این بازیکنا پیرس هانری ویرا و مخصوصا کانو به شکل عجیبی مقابل تیم سابقشون خوب بازی نکردن.باید دید فابرگاس و اسمشو نبر و احیانا سانگ چه خواهند کرد.

یه آرسنالی در 27/5/1391 | 13:51 گفت:

از دست اين رئيس

علی رشیدایی در 27/5/1391 | 13:51 گفت:

اگر امویلا بیاد ضرر نکردیم... اگه بیاد