اولی راسته دومی شایعه

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,736 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اولی راسته دومی شایعه

سلام برادرانکانال+:ارسنال دوشنبه انتقال شاهین رو اعلام میکنه   (این یکی به نظر من شایعه نیست پس به همه تبریک میگم)

شایعاتی هست که ارسنال مبلغ 15 میلیون پوند برای یورنته به بیلبائو پیشنهاد داده که خدا کنه راست باشه


با اومدن این دو نفر فکر نمی کنم بریم سراغ امویلا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Novin در 29/5/1391 | 11:07 گفت:

vala man ye jaee khoondam llorente ba juve ba 20m be tavafogh reside .heeeeeey

حاکم 26 در 29/5/1391 | 10:09 گفت:

ام ویلا اول و بعد شاهین و لورنته

hamed در 29/5/1391 | 09:40 گفت:

خدا کنه این طوری باشه

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 07:13 گفت:

ما باید ام ویلا رو بیاریم شاهین جواب نمیده..........!!

دبوشی و امو یلا به شدت میتونن کمک کنن...!!

ehs در 29/5/1391 | 02:37 گفت:

نوری شاهین می تونه هافبک دفاعی هم بازی کنه ولی ما نیاز به یه هاقبک دفاعیه تخصیصی داریم!

سمک! در 29/5/1391 | 01:37 گفت:

هافبک دفاعی که ناراحتی نداره .... فوقش فوقش فوقش میریم نکونامو میاریم :دی

محمدرضا در 29/5/1391 | 01:35 گفت:

منم فکر کنم شاهین بیاد چون ونگر گفت اگه شاهین نیاد سانگ رو نمیفروشیم !! ولی سانگ رفت پس احتمالا شاهین بیاد . البته این نظر منه !! در مورد یورنته هم بگم که خیلی خوب میشه بیاد چون ما یه مهاجم راست پا نیاز داریم !! پودولسکی و ژیرو که چپ پا هستن !! اگه یه مهاجم راست پا داشتیم احتمالا این موقعیتی که ژیرو زد تو اوت رو اون گل میکرد !!

mohsen abbasi در 29/5/1391 | 01:01 گفت:

اقا فصل پیش تو ساعت اخر ترکوندیم این فصل نمیدونم ونگر چه جوری می خواد غافلگیرمون کنه

حمید pires در 29/5/1391 | 00:42 گفت:

hamid sadi : کاش بشه بری لندن شاید سرمربی شدی خیلی اطلاعات داری

hamid saadi در 29/5/1391 | 00:32 گفت:

آقا اگه سانگ بره ما هافک دفاعی نداریم به کی بگم من. یکی به ونگر بگه. هافک دفاعی.
دو کلمه هم بیشتر نیست

aso در 29/5/1391 | 00:20 گفت:

یورنته خیلی ضروریه که بیاد، ولی ونگر چند روزه پیش گفت که مهاجم نمیخره!
تو این مورد میشه مطمئن بود که ونگر دروغ نمیگه!!

HOSSEIN در 29/5/1391 | 00:13 گفت:

یعنی الآن نیاز ما به ام ویلا بیشتر از نیازمون به یورنته هست.با این پیشنهاد مسخره 15 میلیون پوند عملا انتقال یورنته غیر ممکنه مگه اینکه خود یورنته بخواد بیاد آرسنال.