اولی راسته دومی شایعه

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 266,017 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اولی راسته دومی شایعه

سلام برادرانکانال+:ارسنال دوشنبه انتقال شاهین رو اعلام میکنه   (این یکی به نظر من شایعه نیست پس به همه تبریک میگم)

شایعاتی هست که ارسنال مبلغ 15 میلیون پوند برای یورنته به بیلبائو پیشنهاد داده که خدا کنه راست باشه


با اومدن این دو نفر فکر نمی کنم بریم سراغ امویلا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Novin در 29/5/1391 | 11:07 گفت:

vala man ye jaee khoondam llorente ba juve ba 20m be tavafogh reside .heeeeeey

حاکم 26 در 29/5/1391 | 10:09 گفت:

ام ویلا اول و بعد شاهین و لورنته

hamed در 29/5/1391 | 09:40 گفت:

خدا کنه این طوری باشه

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 07:13 گفت:

ما باید ام ویلا رو بیاریم شاهین جواب نمیده..........!!

دبوشی و امو یلا به شدت میتونن کمک کنن...!!

ehs در 29/5/1391 | 02:37 گفت:

نوری شاهین می تونه هافبک دفاعی هم بازی کنه ولی ما نیاز به یه هاقبک دفاعیه تخصیصی داریم!

سمک! در 29/5/1391 | 01:37 گفت:

هافبک دفاعی که ناراحتی نداره .... فوقش فوقش فوقش میریم نکونامو میاریم :دی

محمدرضا در 29/5/1391 | 01:35 گفت:

منم فکر کنم شاهین بیاد چون ونگر گفت اگه شاهین نیاد سانگ رو نمیفروشیم !! ولی سانگ رفت پس احتمالا شاهین بیاد . البته این نظر منه !! در مورد یورنته هم بگم که خیلی خوب میشه بیاد چون ما یه مهاجم راست پا نیاز داریم !! پودولسکی و ژیرو که چپ پا هستن !! اگه یه مهاجم راست پا داشتیم احتمالا این موقعیتی که ژیرو زد تو اوت رو اون گل میکرد !!

mohsen abbasi در 29/5/1391 | 01:01 گفت:

اقا فصل پیش تو ساعت اخر ترکوندیم این فصل نمیدونم ونگر چه جوری می خواد غافلگیرمون کنه

حمید pires در 29/5/1391 | 00:42 گفت:

hamid sadi : کاش بشه بری لندن شاید سرمربی شدی خیلی اطلاعات داری

hamid saadi در 29/5/1391 | 00:32 گفت:

آقا اگه سانگ بره ما هافک دفاعی نداریم به کی بگم من. یکی به ونگر بگه. هافک دفاعی.
دو کلمه هم بیشتر نیست

aso در 29/5/1391 | 00:20 گفت:

یورنته خیلی ضروریه که بیاد، ولی ونگر چند روزه پیش گفت که مهاجم نمیخره!
تو این مورد میشه مطمئن بود که ونگر دروغ نمیگه!!

HOSSEIN در 29/5/1391 | 00:13 گفت:

یعنی الآن نیاز ما به ام ویلا بیشتر از نیازمون به یورنته هست.با این پیشنهاد مسخره 15 میلیون پوند عملا انتقال یورنته غیر ممکنه مگه اینکه خود یورنته بخواد بیاد آرسنال.