شاهین یا امویلا مسئله این است؟؟؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,823 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شاهین یا امویلا مسئله این است؟؟؟

سلامبا رفتن الکس سانگ که یکی از بهترین هافبک دفاعی های فصل پیش ارسنال به شمار میاومد حالا با رفتنش ضعف رو در هافبک های ارسنال به وجود اورده درسته که دفنسیوش زیاد قوی نبود اما بازیسازی و پاس گلهای عالی می داد

شاهین:

اما حالا با رفتن سونگ ونگر داره سعی می کنه که شاهین رو از رئال به خدمت بگیره وی که در دورتموند یکی از بهترین بازیکنان جوان دنیا به شمار می رفت حالا در رئال روز های سختی رو سپری می کنه و با اومدن مودریچ اون دیگه تو برنامه های جوزه جایی نداره از ویژگی های این بازیکن می تونیم به باهوش  بودنش و با قدرت پاس دهی خوب و بازیگردان خوبی وی اشاره کرد اما دفنسیو این بازیکن زیاد قوی نیست تیم لیورپول هم خیلی علاقه مند به این بازیکن اما خود بازیکن دوست داره به ارسنال بیاد جوزه هم گفته شاهین را نمی فروشیم و اون می تونه به صورت قرضی به تیم دیگه ای بره

امویلا:

این بازیکن جوان که فقط 22 سال سن داره یکی از بهترین هافبک دفاعی در لیگ فرانسه به شمار میاد که مارسل دسائی در مدح این جوان گفته:اون حتی از پاتریک ویرا نیز بهتر و تیم های منچستر و ارسنال رو تشویق کرده بود که وی رو به خدمت بگیرند از ویژگی های این بازیکن می توان به جنگندگی و سرعت خوبش و دفنسیو عالیش اشاره کرد و باشگاه رن هم اماده فروش وی هست این رو با خرید ماکون هافبک دفاعی استون ویلا نشون داده بر چسب قیمتی این بازیکن 17 میلیون پاند اما برخی از منابع مدعی شدند که رن با پیشنهاد 12 میلیون پوندی نیز حاضر به فروش این بازیکن هست


نظر شخصی :

به نظر من با داشتن ارتتا.ویلشر.سانتی.روسیچکی ما دیگه به خلاقیت در وسط میدان احتیاجی نداریم و باید دفنسیو تیم رو بالا ببریم چون تیم در وسط میدان از لحاظ دفاعی کم داره و به عقیده من امویلا بهترین جایگزین برای سانگنظر شما چیه دوستان؟؟؟ منتظر نظرات شما هستم                       ممنون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 29/5/1391 | 22:47 گفت:

هر دو عزیز
هر دو

nima در 29/5/1391 | 13:55 گفت:

bayad hardoshono jazb konim . moshkele bozorgi ke arsenal to in chandsal dare nimkate ziifeshe!yani bazikonan zakhiramun aslan dar hade bazkonaye aslimun nistan.pas ehtiaj hast be m vila va nuri!nuri ke fek mikonam ghati shode ishala m vila ham miad! ba terafik to khate hafbak tavane team behtar mishe negarane cf ham nabashid. pololski ham natune kari kone motmaenan girud jaye khali robino por mikone faghat niaz be zaman dare 1mah motmaen bashin mese robin 7 sal tol nemikeshe setare she albate age in ham nafroshim. be omide movafaghiart hip hip!!

nima در 29/5/1391 | 13:55 گفت:

bayad hardoshono jazb konim . moshkele bozorgi ke arsenal to in chandsal dare nimkate ziifeshe!yani bazikonan zakhiramun aslan dar hade bazkonaye aslimun nistan.pas ehtiaj hast be m vila va nuri!nuri ke fek mikonam ghati shode ishala m vila ham miad! ba terafik to khate hafbak tavane team behtar mishe negarane cf ham nabashid. pololski ham natune kari kone motmaenan girud jaye khali robino por mikone faghat niaz be zaman dare 1mah motmaen bashin mese robin 7 sal tol nemikeshe setare she albate age in ham nafroshim. be omide movafaghiart hip hip!!

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:49 گفت:

اونچیزی که نیاز داریم

ام ویلا

شاهین (به خاطر شما)

دبوشی ( به خاطر من)

اگه کابایه هم بتونیم بیاریم که عمــــــــــــــــــــرا خیلی توپ میشد...!

فرهاد در 29/5/1391 | 13:48 گفت:

بی کیفیت ترین لیگ دنیا فرانسه هست........ اصلا به بازیکن هاش اعتمادی نیست

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:46 گفت:

باید ویلا و شاهین رو با هم بگیریم

توپچی جنوب در 29/5/1391 | 12:31 گفت:

خوزه مورینیو با ین همه بازیکن باز هم مثل سگ از ونگر و آرسنال میترسه وو چون میدونه تو لیگ قهرمانان امکان اینکه تو مراحل بالا به رئال بخوریم میخواد که شاهین به لیورپول بره خاک تو سرت کنن مورینیو.

امویلا هم که دیگه 100% نیازش داریم و البته یه دفاع خوب.

امین در 29/5/1391 | 12:29 گفت:

نه بابا ... وقتی ونگر تو مصاحبش اسمی از یه بازیکن میاره یعنی دیگه آرسنالی بدونیدش

شاهین میاد حتما شیخ امبنگا هم میاد 1 هافبک دفاعی هم احتمال خیلی زیاد میاریم...مهاجم ولی نه نمیاریم خیالتون راحت...
دفاع راست ما احتیاج داریم که فعلا خبری نیس

ali در 29/5/1391 | 12:25 گفت:

هردو خوبن ولی به شاهین بیشتر نزدیکیم اگه مورینیو بزاره

محمد حسینی در 29/5/1391 | 12:06 گفت:

دفنسیوت تو حلقم

مجتبی هانری در 29/5/1391 | 11:53 گفت:

ولی حیف شد که سانگ رفت با این وجود حالا از امویلا استقبال میکنم!‏
‏ ‏Hossein‏@ مطئمنا ونگر بره اوضاع بد میشه

Novin در 29/5/1391 | 11:23 گفت:

be nazare manam fasle naghl o enteghalat baraye arsenal ye tarafe shode faghat mitoonim bazikon bedim.

Hossein Y در 29/5/1391 | 11:09 گفت:

نظر ن اینه که یکی ونگر رو بندازه بیرون اول!!!
بعدش سانگ رو نگه داریم احتیاج به هیچ خریدی هم نیست!!!
سانگ هم خودش دوست داره بمونه...

aso در 29/5/1391 | 11:08 گفت:

بهت قول میدم، اگه شاهین قرضی اومد که اومد، در غیر اینصورت دیگه ونگر نه هافبک میخره نه مهاجم، شاید یه دونه مدافع ناشناخته دیگه بیاره که، بعد اینکه یه سال رید به هیکل تیم و تیمو نابود کرد، سال بعدش با تجربه بشه و به یه دفاع قابل اتکا تبدیل بشه، بعدشم بگه که از آرسنال میره!!!!
این سیاست کلی ونگره!
...
خودم ونگرو دوست دارم، در حد پدر برای آرسنال، ولی از سیاستش به شدت متنفرم