انتقال شاهین 100 درصد تکمیل

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 257,383 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقال شاهین 100 درصد تکمیل

سلام  خدمت داداهای خودمخبرگذاری AS اسپانیا اعلام کرده که کار انتقال شاهین به ارسنال تکمیل شده و دو طرف به توافق دست پیدا کردن

تو روحت خوزه ما رو جون به لب کردی احتمالا اگه مسئولان مسخره بازی در نیارن فردا معرفی رسمی میشه

هنوز جزئیات قراردادش بیرون نیومده خیلی دلم می خواد بدونم بند دائمی کردن تو قراردادش هست یا نه

حالا فقط نیازمون:امویلا.یورنته.یک دفاع راست که به نظرم باید خوابشون رو ببینیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 1/6/1391 | 16:52 گفت:

چاکر دادا شهرام هم نیز هستیم

vahid در 1/6/1391 | 16:51 گفت:

شما شاهین رو ارسنالی بدونید

parsa .R در 1/6/1391 | 13:57 گفت:

شقا وحید ما اخر سر نفهمیدیم شاهین اومد یا نه الان تو سایت رسمی ارسنال توی سرخط خبر های 22 اگوست نوشته ریال میخواد نوری شاهین رو بده به لیوردوغ که جریان چیه

توپچی جنوب در 1/6/1391 | 12:18 گفت:

خوشحال سدم دستت درد نکنه وحید جون.

ehs در 1/6/1391 | 00:15 گفت:

یورنته به خر نیستیم!!
امیدوارم حداقل ام ویا رو بخریم

Keivan در 31/5/1391 | 23:39 گفت:

یووه با یورنته به بن بست خورد...منتظر پیشنهاد های دیگست...

sepehr najafian در 31/5/1391 | 23:23 گفت:

يورنته ميره يووه.احتمال خريد بازيکن ديگري هست

امین در 31/5/1391 | 23:20 گفت:

واییی بچه ها فکرشو کنید:


ژسني

گيبز کوشينلي ورمائلي سانیا

ام ويلا

ويلشر نوري شاهين

کاسورلا

پودولسکي
ژيرو

منچستر کجایییییییییییییییی کی هفته دهم برسه

vahid در 31/5/1391 | 23:05 گفت:

اره حسین تابلوئه

vahid در 31/5/1391 | 23:05 گفت:

شایعه شده که بند دائمی کردن در قراردادش وجود داره که مبلغ 14 یا 15 میلیون پوند برای دائمی کردنش اگه چرخش برامون بچرخه مثل بازیهاش تو دورتموند ارزش داره

HOSSEIN در 31/5/1391 | 23:03 گفت:

قبول دارین علامت سوال بالایی سیاه شده پولدیه؟توجه کنین متوجه میشین.

HOSSEIN در 31/5/1391 | 23:02 گفت:

با خوابشونو دیدمت خیلی موافقم.اومدن شاهین=اتمام کارمان تو نقل و انتقالات

vahid در 31/5/1391 | 23:02 گفت:

دیگه باید جای اون علامت سوال بالا عکس شاهین رو چسبوند

soroosh در 31/5/1391 | 23:01 گفت:

گویا بند دائمی وجود نداره
دهن مورینیو