ارسنال تیمی؟؟؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,617 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال تیمی؟؟؟

سلام دوستان ببخشید دیگه اعصابم خورد شدهتا کی باید نظاره کرد و دید ستاره های باشگاه هر فصل تیم رو ترک می کنند و باشگاه حتی برای جایگزین کردن اونها هیچ کاری رو انجام نمی ده و اگه بازیکنی رو هم میاره در حد و اندازه های اون بازیکنی که رفته نیست به عنوان مثال ونپرسی رفت جاش جیرود اومد نمی دونم چرا ونگر فکر کرده که لیگ فرانسه در حد و اندازه های لیگ انگلیس .لیگی که پر فشار ترین لیگ دنیاست لااقل برو یک بازیکن از لیگ اسپانیا یا حتی المان بیار جیرود بازیکن خوبی اما رابین  فوق العاده بود جای بازیکن فوق العاده باید یک بازیکن فوق العاده اورد یا اگه نشد عالی نه خوب حالا هم با رفتن سانگ هم اگه ما امویلا رو نگیریم باز هم باید نظاره گر ضعف خط هافبک های دفاعی مون باشیم ولکات هم داره یک جورایی از امضا قرارداد با ارسنال خودداری می کنه وضعی داره تیم ما اما ما اخر نفهمیدیم ماجرای شاهین به کجا رسید مارکا مدعی شده که ارسنال و رئال با هم به مشکل خوردن یعنی واقعا ما نمی تونیم یک بازیکن قرضی رو هم به تیم مون بیاریم واقعا باید برای تیم خودمون گریه کنیم و خواب جام رو ببینیم در کل دوستان ارسنال در حد تیمهای منچستر یونایتد و سیتی و چلسی نیست این رو باید قبول کنیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 15:05 گفت:

ببخشید، تو خط اول منظورم این بود که آرسنال تیم بی‌لیاقتی نیست!
به بزرگی خودتون ببخشید

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 15:04 گفت:

آرسنال تیم با لیاقتی نیست!
فقط مشکلش اینه که می‌خواد پاک بمونه که تو این دوره و زمونه سخته.
اما یه خواهش برادرانه، اگه کسی از این وضعیت ناراحت شد و یه چیزایی گفت که نباید بگه، دوستان نباید بهش بگن خب برو طرفدار یه تیم دیگه شو.
همه می‌دونیم اگه اینجوری بشه طرفدارای آرسنال کمتر میشه و اونوقته دیگه از نظر هواداری دست کمی از بلک‌برن نداریم.
پس باید به هم دلداری بدیم و منطقی نظر بدیم.
یه مثال کوچولو: اگه شما به استادتون بگید چرا اینجور درس می‌دین و کلی بهش اعتراض کنی و اونم بهت بگه مجبور که نیستی و از اینجا برو بیرون، چه احساسی بهت دست می‌ده.
طبیعیه که کلافه می‌شید.
پس لطفاً بیایین با هم دوست باشیم و همدیگه رو کلافه نکنیم

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 14:56 گفت:

نوری شاهین تو کارای هوجومی خیلی بهتر از سانگه اما حیف مثل اینکه داره میره لیوردوغ

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 14:54 گفت:

شرط نبند برو تحقیق کن
http://www.premierleague.com/en-gb/matchday/results.html?paramClubId=12¶mComp_100=true¶mSeason=2004-2005&view=.dateSeason
good luck

حمید فرازی در 2/6/1391 | 14:52 گفت:

در مورد نقل و انتقالات آرسنال تا اینجا دو بازیکن موثر خودش رو از دست داده....

ونپرسی نوع رفتنش برای همه مشخص بود و خائنی بیش نیست و به عشق هواداران باشگاه خیانت کرد اما چند مهاجم نوک در حد ونپرسی وجود داره که بشه خریدشون؟

چلسی با این همه خرج و مخارج هنوز دنبال یه مهاجم نوکه و فعلا موفق نبوده. باشگاه در این زمینه بهترین کار ممکن رو انجام داد. وقتی دید نمی تونه مهاجمی در اون حد پیدا کنه اومد و دو مهاجم خوب که در اوج دوران حرفه ای خودشون هستن رو جذب کرد. مطمئنا الان دیگه نگران این نیستیم " که ای وای نکنه رابین مصدوم بشه" و از این حرفا. قطعا تاثیر پودولسکی + ژیرو بیشتر از یه دونه ونپرسی هست.


حالا به این دو نفر کازورلا رو هم اضافه کنید که کیفیت بازیش برای همه مشخصه.

سانگ چندین بار تو تمرینات بی انظباتی کرده بود و اخیرا هم با استیو بولد درگیری پیدا کرده بود و میشه راحت جایگزینش رو پیدا کرد. بهتره تا پایان نقل و انقالات صبر کنیم و کمی به تیم فرصت بدیم و بعد از اون اینطور موضع بگیریم...

مهدی افسرده در 2/6/1391 | 14:38 گفت:

ارسنال تیمی؟؟؟....بدجور بالیاقت

حسین ملازینل در 2/6/1391 | 14:30 گفت:

آقا جون آرسنال بی لیاقت...بازیکناش بی لیاقت...هواداراش بی لیاقت...ونگر بی لیاقت...تیمای دیگه از هر لحاظ در حد خدا...لطفا برو طرفدار یکی از این تیمای در حد خدا بشو...

vahid در 2/6/1391 | 14:29 گفت:

ما که از خدامون مگه من بدم میاد اما بعید می دونم محسن جان

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 14:26 گفت:

وحید جون من بهت قول میدم این فصل بالاتر از منچستر بشیم.قبوله؟

Keivan در 2/6/1391 | 14:25 گفت:

وااااااای وحید...
به کلی نظرم رو به خودت عوض کردی...

علی در 2/6/1391 | 14:23 گفت:

آره داداش
دیگه میره تو اعصاب آدم
یکی نیس به این گاگول بگه ما هم هستیم داریم خون دل میخوریم "نفهم"

علی در 2/6/1391 | 14:23 گفت:

آره داداش
دیگه میره تو اعصاب آدم
یکی نیس به این گاگول بگه ما هم هستیم داریم خون دل میخوریم "نفهم"

vahid در 2/6/1391 | 14:22 گفت:

بله حمید عزیز رو چشم تو علامت سوال خودتون یک چیزی بزارید

امین در 2/6/1391 | 14:18 گفت:

@حمید فرازی:

خیلی قبولت دارم

راس میگه وحید متنت توهین توش نیست ولی عنوانتو ویرایش کن

مریم تجدد در 2/6/1391 | 14:18 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای نگوووووووووووووووووووووووووووووو.تو فیس بوک چقدر بحث کردم با طرفدار بقیه تیما سر جام نگرفتن

حمید فرازی در 2/6/1391 | 14:14 گفت:

این سایت بازدید کننده های زیادی داره که از هوادارن تیم های دیگه و سایر خبرگزاری ها هم ازش بازدید می کنند

نمی دونم اگه اونا تیتر این پست رو ببینید چی فکر می کنند! دوست من، اینجا کانون هواداری آرسناله و کسی حق نداره همچین کلماتی رو در قبال آرسنال به کار ببره و یا باشگاه رو به سخره بگیره بنابراین قبل از هر چیز خواهش میکنم تیتر پست رو اصلاح کنید تا بعد از اون در موردش بحث کنیم.

امین در 2/6/1391 | 14:10 گفت:

کی 34 تا دیس لایک زده؟؟؟؟ الان مثبتشون میکنم حال کنی وحید

علی ارشدی در 2/6/1391 | 14:10 گفت:

بی لیاقت؟

ون پرسی عالی بود ولی کی گفته ژیرو عالی نیست؟ فقط چون یک تک به تک خراب کرده؟ یادتون نره ون پرسی اگه فصل قبل 30 تا گل زده 40 تا هم نزد

♥Arsenal♥ در 2/6/1391 | 14:08 گفت:

چرا کامنت من پاک شد؟؟؟

حمید pires در 2/6/1391 | 14:04 گفت:

وحید آقا این پست رو باید آخر فصل میذاشتی تازه اگه اتفاق بدی افتاده بود نه حالا.

vahid در 2/6/1391 | 14:01 گفت:

نمی خوام ادعا کنم اما من از سال 1999 یا 2000 طرفدار این تیم هستم این تیم رو هم دوست دارم و عاشقش هستم و خواهم موند این تیم حیسیت من اما اون موقع تیم ما به فکر افتخار بود اما متاسفانه الان به فکر پول اون موقع دین بود اما الان موجودی به نام هیلوود علی من حاظرم با تو شرط بزارم که منچستر 2 فصل یا 3 فصل پیش اولین بازیش رو باخت اون موقع بازی اخر شب زنده پخش شد دقیق یادم با داییم بودم اون طرفدار منچستر بود کلی حال کردم و بهش خندیدم

حمید pires در 2/6/1391 | 14:01 گفت:

هدف دشمن سنگ افکن پیشانی ماست / کسب جمعیتش از زلف پریشانی ماست
باشه قبول تیم ما در حد ردینگ . این صحبتا و بلاگها برای دشمن شاد کردن به درد میخوره و بس.

Novin در 2/6/1391 | 13:51 گفت:

به نظر من باید به GIROUD فرصت بدیم . LASS DIARA واسه پست CDM بازیکنه فوق العاده یه .تو رعال هم عالی بازی می کنه.

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 13:50 گفت:

@ vahid
اولا که اشتباه یادته
آخرین باری که منچستر بازی اولش رو باخت سال 2005 بود که اونا سوم شدن و ما دوم

دومن ملاک من اصلا 1 بازی نیست. کافیه یه نگاه به دو تیم بندازی
ضمنا منچستر سال پیش هیچ جامی نبرد این همون اتفاقی بود که سال 2007 برای ما افتاد و اونا هم اگه دقت کنی تغییری تو نقاط ضعفشون نداشتن
ولی ما امسال حداقل بهترین تیم 4 سال اخیر رو داریم

یه ذره منسفانه به قضیه نگاه کنید

good luck

pouyan در 2/6/1391 | 13:48 گفت:

اگه آرسنال تیم بی لیاقتیه چرا طرفدارشی؟ برو طرفدار یه تیم با لیاقت شو.

امین در 2/6/1391 | 13:45 گفت:

شاهین پر

vahid در 2/6/1391 | 13:44 گفت:

مصطفی جان باور کن دفنسیوش خیلی بهتر تا سانگ من نمی دونم تو کدوم بازی هاش رو دیدی اما من بازی هایی که ازش دیدم توش عالی کار کرد تازه دوندگیش هم خوب بود جریان امویلا مثل جریان گری کیهیل مفت مفت گذاشتیم بره چلسی اون بهتر یا مرته ساکر به خدا کیهیل خیلی بهتر فردا که امویلا هم رفت منسیتی باید دو دستی بزنیم تو یرمون که چرا اون رو نخریدیم

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 13:40 گفت:

vahid جان ببخشید تو پست تو می ذارم آخه خودش جنبه نداره از پست خودش پاک می کنه

@ هادی:
واقعا برات متاسفم
صفت عقده ای به درد همین موقع ها می خوره

جالبه برام تو بلاگ خودت برای رابین آرزوی مصدومیت کردی حالا اینجا اینجوری حرف می زنی
به اندازه کافی همه شناختنت

good luck

vahid در 2/6/1391 | 13:39 گفت:

امین جان مارکا زده که دیشب وکیلش با لیورپول صحبتایی رو داشته و به لیورپول میره

vahid در 2/6/1391 | 13:39 گفت:

امین جان مارکا زده که دیشب وکیلش با لیورپول صحبتایی رو داشته و به لیورپول میره

vahid در 2/6/1391 | 13:38 گفت:

اقای Esmaeil دادش شرمندم که ناراحتت کردم اما اگه شما از پستهای من خوشت نمیاد نیا تو پستم که ناراحت بشی باز هم از شما و همه عذرخواهی می کنم

امین در 2/6/1391 | 13:37 گفت:

نوری شاهین میره لیورپول حالا ببینید من از کی دارم میگم

مصطفی کاظمی در 2/6/1391 | 13:37 گفت:

وحید جان من چند روز پیش به مرتضی داشتم میگفتم و تو هایبری هم بحث کردیم،به خدا امویلا اون چیزی نیست که ما بهش احتیاج داریم،اگه قرار بشه با دوتا کلیپ ازش بازیکن بخریم که دیگه باید بریم بمیریم.
پس چه فرقی بین ونگر و اصغر شرفیه؟
.
من خودم از امویلا زیاد بازی ندیدم شاید 10 تا،آخریشم همین دو روز پیش بود که 1-0 باختن ولی فقط نیمه اول رو دیدم،این بشر رو اگه بخوایم به خاطر پاس گل بخریم که سونگ رو داشتیم خیلی هم بهتر پاس میداد،ما یکی رو میخوایم که بتونه مارو از لحاظ دفاعی و جنگندگی بالا ببره،امویلا به هیچ وجه جنگنده نیست و دوندگیشم افتضاحه،لازم به ذکره که منم یه مقاله خوندم دربارش که تو اغلب بازیایی که میخواست بره جلو تو کار هجومی شرکت کنه تیمش باخته،نداشتن دوندگی تو لیگ انگلیس با این سرعت بدترین ضعفه،خواهشا همینجوری نگید امویلا بیاد یا فلانی،ما خط هافبکمون از لحاظ داشتن CMF الان کامله و فقط یه DMF میخوایم که تو بازار کمه وباید منتظر باشیم ونگر یه دونه ازون بازیکناش که هیچکس نمیشناسه رو تو اون پست رو کنه.
.
جاست آرسنال 99% نظرات شخصیه و کم پیش بیاد یکی بر اساس آمار و ارقام صحبت کنه،من به شخصه هایبری رو از جاست آرسنال جلوتر میبینم.
.
.
در مورد مقایسه با تیمای دیگم بگم که همه تیما ضعف دارن و منم دوست ندارم تکرار مکررات کنم و دوباره بگم که چیه،پس بیخود خودمون رو دست کم نگیریم.

vahid در 2/6/1391 | 13:32 گفت:

اگه علی جان بازی اول منچستر رو میگی یادم 2 فصل پیش هم از یک تیم دسته دومی که تازه اومده بود تو لیگ برتر باختن اما تو همون فصل قهرمان شدن اینها ملاک نیست 18 دوره لیگ برتر 12 دوره منچستر قهرمان شده این یعنی چی یعنی دارن راهشون رو اشتباه میرن در اخر من حالم از این تیم بی همه چی بهم می خوره اما باید منطقی بود

Esmaeil در 2/6/1391 | 13:29 گفت:

سلام.از بازی برگشت با من یو هیچی ننوشتم.اما دیگه اصلا نمی تونم تحمل کنم یه نیگا به پستهای بی محتوات انداختی خبر هم که میدی از هرچی شایعه، شایعه تره.چرا تا می بینی خبری نمیذارن شروع میکنی چرندیات می نویسیhttp://arsenal.ir/images/smile/16.gif
نمی خواستم ناراحتت کنم اما دست از کارات برنداشتی
حالا بیای این قدر انتقاد کنی ونگر صدات رو می شنوه، فقط اعصاب ما رو خرد میکنی
خواهشا فقط خبر بذارید نه اینکه نظر بدید
ممنون

الک دولک در 2/6/1391 | 13:24 گفت:

قبولت دارم اون دوتا پست منو که فرستادم بخون ببین کمکم همه داریم به این سمت میایم

vahid در 2/6/1391 | 13:23 گفت:

اصلا ما فرض رو میزاریم بر اینکه ما اصلا ازش بازی ای ندیدیم فقط مصطفی دلم می خواد بری تو سایت جاست ارسنال و مطالبی که درباره امویلا میزه یا هافبک های دفایی دیگه رو ببینی. ببین که چقدر لایک میدن براش و ارزوشون که اون به ارسنال بیاد
یکی میگه
i hope mvila to arsenal
i wish see him to arsenal
چیزایی مثل اینها

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 13:20 گفت:

good luck

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 13:20 گفت:

کاش پستمو پاک نمی کردم

این n امین باریه که همچین پستی رو از بچه ها خوندم

الان تو از Man Utd چی دیدی که میگی در حد اونا نیستیم؟
رابین رفت جاش ژیرود و پولدی اومدن. واقعا به نظرت لیگ اسپانیا لیگ پر فشاریه

سانگ هم رفت جاش شاهین بیاد یا نیاد "دیابی" هست. من نمی دونم شماها از امویلا چی دیدید؟ حتما تو Fifa و PES خوب ساختنش که انقدر ازش طرفداری می کنید و الا تو یورو که چیز خاصی ازش ندیدیم

vahid در 2/6/1391 | 13:16 گفت:

سلام مصطفی جان من ازش چند تا کلیپ دیدم تو اون کلیپ ها عالی بود حتی پاس گلم داد فکر کنم بتزی با تولوز بود تو لیگ شون تو یورو هم بد نبود بد شانس بود که مصدوم هم شد

مصطفی کاظمی در 2/6/1391 | 13:10 گفت:

با عض پوزش وحید جان،نمیخواستم تو این زمینه ها این جا کامنت بزارم ولی تو چند تا بازی از امویلا دیدی؟