بارسا ول کن ما نیست!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,779 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بارسا ول کن ما نیست!

سلام دوستانگزارش های رسیده  از اسپانیا حاکی از ان است که تیم بارسا برای تابستان اینده دوباره برای بازیکنان ارسنال دندان تیز کرده و اینبار دیابی.ورمائلن و حتی ویلشر رو در لیست خرید تابستان اینده اش قرار داده

روزنامه کاتالانی emd این خبر رو داده این بوقققققققققققق ول کن نیست سر در لاماسیاتون رو بوقققققققققققققققققق


http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/120913/reports-barcelona-targeted-diaby-vermaelen-and-wilshere-summ

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 24/6/1391 | 14:07 گفت:

ahhhh bein barca

Hossein Y در 24/6/1391 | 12:32 گفت:

بچه ها برنامه ریزی کنین مسئولین بارسا رو ترور کنیم!!!!!

سید امین هاشمی در 24/6/1391 | 10:37 گفت:

بارسای عوضی
مرسی وحید جان

حسین در 23/6/1391 | 23:59 گفت:

اینکه باراس همش دنبال بازیگن های آرسنال هست موضوع عجیبی نیست و نشون دهنده سطح بالای بازیکن های آرسنال هست.بارسا می بینه هر بازیکنی از آرسنال میگیره بکارش میاد.می بینه سونگ رو از آرسنال میگیره دو هفته نشده توی بازیش جا میفته خب طبیعیه دوباره میاد سراغ بازیکن های آرسنال.

چیزی که برای نرفتن ستاره هامون به بارسا یا هر تیم دیگه ای لازمه بی خیال شدن بارسا نیست چون تا قیام قیامت بارسا هم مثل هر تیم دیگه ای دنبال تقویت خودش هست.چیزی که لازمه تزریق انگیزه قهرمانی و موفقیت به تیم و قدرت حفظ کردن ستاره ها توسط خود مسئولین باشگاه هست.

masoud mahmudpur در 23/6/1391 | 22:49 گفت:

مگه ما اکادمی بارساییم اخه!

hamid saadi در 23/6/1391 | 20:53 گفت:

نه داداش بارسا ول کن نیست اشتباهه.
مسولهای تیم ما بی عرضه هستن و در رئسشون ونگره

HAMED toopchi در 23/6/1391 | 20:48 گفت:

بوووووووووووووووووووووووووووووق

حمید pires در 23/6/1391 | 18:38 گفت:

پست فطرت صفت بارساییاست و از اونا بعید نیست ولی سر آرسنال تو نقل و انتقالات کلاه نمیره .
این تیم ان شاالله جام بیاره انگیزه بازیکنا برای فصول بعد 100 برابر میشه.

میلاد در 23/6/1391 | 18:34 گفت:

چند روز پیش با یکی از دوستای بارسایی داشتم بحث میکردم،،رسیدیم به لاماسیا!!!!خودشم قبول داشت که بعد از ژاویستا هنوز هیچ بازکن به درد بخوری رو نکردن!! مثلا تلو(تیو) که دقیقن عین برهانی بازی میکنه. گفتم اگه همینجوری پیش بره سال دیگه میگن مادر فرگوسن تو لاماسیا فارغ شده،پله و مارادونا هم اهل کاتالانن!!
ولی به نظرم این بارسا چون داره توسط یهودیا اداره میشه اونام مث یهودیا دوس دارن مالک همه چی باشن و برای اثبات اینکه هر چیزی مال خودشونه دست به کثافت کاری میزنن،البته از بنیاد قطر هم نباید بگذریم که معلوم نیس هدف پشت پردشون از ورود به فوتبال چیه؟؟؟؟