مدیر برنامه های کاوانی مدعی شد!!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 258,111 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مدیر برنامه های کاوانی مدعی شد!!

سلام بر دوستانمدیر برنامه های ادیسون کاوانی Claudio Annellucci مدعی شده که دو تیم از لیگ انگلیس علاقه خودشون رو برای این بازیکن ابراز کردند وی به روزنامه ال تلگرافو گفته که ارسنال و لیورپول اولین باشگاهی هستند که کاوانی قبول کرده با اونها وارد صحبت بشه!
Claudio Annellucci همچنین گفته که این یک راز نیست زیرا کاوانی می خواد در لیگ انگلیس بازی کنه و این بزرگ ترین رویا وی هستشیعنی اگه بیاد اشک شوق میریزم که خوابش رو ببینیم!

http://www.tribalfootball.com/articles/agent-cavani-eager-talk-arsenal-liverpool-3651811

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Setare در 3/9/1391 | 15:57 گفت:

ما باید مدافع بخریم وضع دفاعمو ن خیلی ویرونه از گل دومی که از تاتنهام خوردیم اینو میشد فهمید ولی اگه تئو بره اونوقته که باید مهاجم بخریم .ولی کلا اگه کاوانی بیاد چی میشه!!

حمید پیرنیا در 3/9/1391 | 12:54 گفت:

به نظرم بیشتر از مهاجم به وینگر نیاز داریم یه وینگر چپ. بازیکنایی که دوست دارم بیان آرسنال در زمستان و کاملا هم شدنیه : 1. مدافع : آیمان ابدنور مدافع تولوز ( دوس داشتم اول فصل بیاد ولی الان تازگیا شنیدم ونگر میخاد بخرش ) 2. کویاته بازیکن اندرلخت ( قد و هیکلش و سبک بازیش منو یاد یحیی توره میندازه و 1 2 سال پیش هم ونگر میخاستش ) 3. ویلفرد زاها ( خیلی با استعداده ) همشون هم جوونن ( زیر 23 ) هم گرون نیستن و به نظر شدنی میان . کاوانی واسه آرسنال و ونگر نشدنیه

محمد مهدی در 3/9/1391 | 01:41 گفت:

بابا ما فورواردو میخایم چیکار؟ جیرود که خوبه.

هافبک دفاعی میخایم

farzam در 3/9/1391 | 00:40 گفت:

بیشترین نیازمون یه هافبک دفاعیه بعد یه دفاع وسط خوب که شاخ این کوشیل موشیل رو بشکونه تا آمار گل به خودیامون بیاد پایین!بعد حالا اگه اضافی اومد یه مهاجم نوک متوسط واسه دوران مصدومیت ژیرود
چیز زیادی نمیخوام!

mahdi rajaei در 3/9/1391 | 00:34 گفت:

من فک کنم ونگر به یک شرط مهاجم می خره،اونم وقتی که ولکات بره.(اونم نه در سطح کاوانی)
در مورد خریدم ونگر اونقدر باهوش هست که ببین تو دفاع چه اوضاعی داریم و حتما هم اولین خریدش تو دفاعه.

HOSSEIN در 2/9/1391 | 23:27 گفت:

ما دفاع میخوایم.این مدافعا برای قهرمانی خوب نیستن.

aryan در 2/9/1391 | 22:17 گفت:

ژیرو که داره خوب بازی میکنه
به نظر من برای ما ارتور ویدال بهتره

ali در 2/9/1391 | 21:42 گفت:

منم با رامتین موافقم تازه نمیگیریم ولی به هافبک دفاغی بیشتر نیاز داریم اگه ولکات بره اونوقت به کاوانی و.. نیاز داریم

رامتين كاوياني در 2/9/1391 | 21:34 گفت:

به نظر من اگه قرار باشه مهاجم بگیرم ی مهاجم با قیمت کمتر از کاوانی میگیریم مثل هونتلار کاوانی خیلی برای ارسنال گرونه

nima در 2/9/1391 | 21:26 گفت:

تو این پست تا زمانی که ژیرو تو تیم هست عمرا خریدی داشته باشیم،نه که تازگی ها هم داره گل زنی میکنه دیگه اصلا امیدی به خرید مهاجم نداشته باشین!!!!!

سید محمد رضا در 2/9/1391 | 21:15 گفت:

نميخوام بياد به دو دليل
1- به ژيرو اعتقاد دارم و حتي حاضر نيستم بهترين مهاجم هاي جهان بيان به جاش
2- كاواني هم شاخ نيست ، شما فقط گل ها شو ميبينيد اما خيلي توپ خراب ميكنه والبته يه كم.انصاف داشته باشيد هونتلار از 20 تا توپ يكي رو گل ميزنه ، حداقل اكثر بازي هاي امسالش رو ديدم كه ميگم
ضمنا اينقدر دنبال مهاجم نباشيد
تيم ما با همه چيزش عاليه
فقط امسال چاماخ و آرشا و اسكيلاچي و ... بايد برن و البته يه كم ثبات نياز داريم در پست گلر
اگر هم خريد باشه ، بايد يه تعويضي مطمئن براي گيبز باشه

کمیل رحیمی در 2/9/1391 | 21:11 گفت:

ما به یه مهاجم خوب شدیدا نیاز داریم، کاشکی یکی از این 2 تا رو بتونیم بگیریم، هونتلار هم خوبه ولی کاوانی یه چیز دیگست

محمدرضا در 2/9/1391 | 20:46 گفت:

من از خدامه که بیاد !! خدا کنه ما بتونیم بخریمش . خیلی خوبه . البته هونتلار هم بیاد خوبه . امیدوارم یکیشون بیاد . چون اگه اشتباه نکنم 35 میلیون پوند پول برای ژانویه کنار گذاشتیم .

vahid در 2/9/1391 | 20:00 گفت:

البته دیلی میل هم زده ارسنال به دنبال هانتلار هم هست اون هم خوبه اما سنش زیاده عوضش قیمتش پایین

مهدی افسرده در 2/9/1391 | 19:42 گفت:

یه هافبک دفاعی خر زورم می خوایم

vahid در 2/9/1391 | 18:51 گفت:

جان من خدا وکیلی کی به فکر افتخار ارسنال یا منچستر؟

منچستری که میاد 24 میلیون پوند میده به رابین 29 ساله اون هم با اون همه بدهی و سابقه مصدومیت های زیاد

یا ارسنالی که به راحتی ستاره هاش رو میده به تیم های دیگه امثال زیادی رو دیدیم که به خاطر پول گذاشتن رفتن نمونه ای که کمر من رو شکست او فلامینی احمق بود که من غیرت تیم میدونستمش خیلی خیلی دوسش داشتم می دونید اگه تیم ما سطح ثروتش پایین بود من به شخصه قبول داشتم اما ما سومین باشگاه پولدار دنیا هستیم بابا سوم تازه یک چیز دیگه ای هم که هست اینه که ما میتونیم از فروش لباس همین بازیکنا یا معارفشون تو وزرشگاه پول اون بازیکنان رو دربیاریم کاری که رئال برای رونالدو و بنزما کرد بابا اینها مخ دارن ها

به شخصه فکر میکنم اگه ما یک مهاجم تراز اول داشته باشیم خیلی می تونه به تیم کمک کنه برای کسب عنوان قهرمانی اون رابین .... رو ببینید که یا با گل اون منچستر پیروز میشه یا از باخت فرار می کنه
ممنون

HOSSEIN در 2/9/1391 | 18:42 گفت:

شتر در خواب بیند پنبه دانه،گهی دید میزند یا فالکائو یا این کاوانه!(کاوانه:منظور کاوانی است)

vahid در 2/9/1391 | 18:41 گفت:

یک پیشنهاد 25 میلیونی به اضافه ژورو و بنتنر یا چاماخ و ارشاوین و... فکر کنم کافی باشه

ارزوی قلبی ما هوادارا اینه که بیاد خدایا یعنی میشه؟!

توپچی جنوب در 2/9/1391 | 18:40 گفت:

وحید جون این در حد یک شایعه شیرینه ولی منم خیلی دوست دارم یه مهاجم شش دنگ مثل کاوانی داشته باشیم تا رقابت واسه ترکیب اصلی تیم زیاد بشه مثل دیگر تیم های بزرگ اروپا.