ونگر دنبال چی؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 257,335 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر دنبال چی؟

سلام دوستاناقا من یک چیزی رو متوجه نمیشم بازیکن خوبیه ها داره میگه من دوست دارم بیام ارسنال ماه بعد قیمتش هم 7.5 میلیون پوند جوون.قدرت بدنیش خوب.گلزن اما نمیدونم ونگر منتظر چیه؟واقعا؟

به گزارش روزنامه سان دمبابا علاقه خودش رو برای پیوستن به ارسنال در ژانویه اعلام کرده ما که 40 یا 50تا پول نمیدیم په منتظر چی هستیم نکنه ونگر می خواد کاوانی یا فالکائو رو با 10تا به خدمت بگیره بجونب مرد تیمهای چلسی.qpr.لیورپول .انژی دنبالشن برو بیارش جون امواتت

به خدا اگه مهاجم نیاریم ضربه می خوریم و یک هافبک دفاعی هم لازمه بابا بدجور گل می خوریم بازیه دیشب خوب بود دمشون گرم ولی تیم قعر جدولی بود نباید زیاد خوشحال باشیم

ببخشید سرتون رو درد اوردم
به امید موفقیت تیممان که قلبمونه

تنها خدا & فقط ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 29/9/1391 | 20:58 گفت:

خدایش خیلی مسخره میگین کازورلا بهتر از فابرگاسه
کازورلا خیلی بازیکن خوبیه و بهترین بازیکن ما هم هست ولی نباید واسه یک بازی قضاوت کنید چون به ردینگ ته جدولی 3تا گل زد نمیتونه بگی از فابرگاس بهتره
فابرگاس پاس های تو عمقش بی نظیر بود وکمتر کسی هست مثل سسک پاس ها تودر وعمقی ارسال کنه ولی از لحاظ شوت کازورلا بهتر از سسک هست
ولی درکل فابرگاس از نظرمن خیلی بهتر کازورلا هست بااینکه کازورلا بازیکن فوق العادیه

Ali در 29/9/1391 | 18:39 گفت:

دمبابا بدرد نمیخوره.مهاجمای خودمون چشونه مگه خیلی هم خوبن البته اگه فالکائو یا کاوانی باشه باید حلوا حلواشون کنیم. یک هافبک عالی میخایم مثل فابرگاس یا حداقلش لمپارد. رینا هم خدا کنه نیاد ژزنی چشه مگه از زینا و لمن و اون آلمونیا بی عرضه همین الانش خیلی بهتره.اگهتو فینال جام باشگام ها یک توپ داشتیم به اون فضاحت نمیباختیم.آلوزم ای بدک نیست.

هادی در 29/9/1391 | 17:03 گفت:

الان کازورلا بهتر است اما شاید فابرگاس به سن کازورلا برسه بهتر بشه. فابرگاس اعتماد بنفسش بالاتر است. اما به نظرم کازولا غیرتی تر بازی می کنه. فابرگاس کم می شه پنالتی خراب کنه واسه این می گم قدرت زهنی بالاتری داره.
کازورلا تو زمین خیلی جنگنده تر از فابرگاس بازی می کنه مثل گلی که به منچستر زد.

reza در 29/9/1391 | 15:33 گفت:

دنی باید بیاد چون به غیر از سانیا تو اون پست هیچکی رو نداریم
ولی الوز باید نیمکتی باشه ها وگر نه خود بارسا ازش استفاده میکرد

کالزورلا هم اگر جامی نیاریم میره
به نظرتون حالا فابرگاس بهتره یا کازرلا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan zoola در 29/9/1391 | 14:26 گفت:

من از اون کاتالانی خوشم نمیاد ... در ضمن عجیب از سانیای خودمون خوشم میاد

parsa در 28/9/1391 | 21:28 گفت:

آلوز یک سروگردن از سانیا بهتره
کاملا موافقم

nima در 28/9/1391 | 21:25 گفت:

کازورلا هم به نظر من تا آخر قراردادش تو تیم هست!!!

nima در 28/9/1391 | 21:25 گفت:

هادی فلاحتی@این ینی این که سانیا رو میدیم پاریسن ژرمن و آلوز رو به جاش میاریم من که کاملا موافقم!!!

هادی در 28/9/1391 | 20:55 گفت:

نظر شما 2 فصل بعد کازورلا تو تیم هست یا داره واسه منچستر بازی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا کاظمی در 28/9/1391 | 20:35 گفت:

فرهاد مجیدی

هادی در 28/9/1391 | 19:33 گفت:

دوستان شما چی فکر کردید؟
دنی آلوز نسبت به 2 سال پیش به شدت افت کرده، در ضمن 29 ساله هست. مطمئن باشید اگه آلوز بیاد سانیا رفتنی هست. این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Morteza Bauer در 28/9/1391 | 18:35 گفت:

دنی آلوز عالیه بیا.راستمون فعال میشه خیلی شوتاشم که عالیه.دمبابا خوبه بیاد.یه هفبک دفاعی خوب میخوایم بایه مهاجم کلاسیک تموم کننده.

nima در 28/9/1391 | 18:20 گفت:

این دنی آلوزه خوب چیزیه اگه بشه خریدش!!!دمبابا هم واقعا بهتر از هونتلاره کاملا استقبال میشه!!!

HOSSEIN در 28/9/1391 | 17:44 گفت:

فقط ادینسون و رادامل.وقت خج کردنه.خاک به سر باعث و بانی هزینه نکن ها!!!

حمید pires در 28/9/1391 | 16:16 گفت:

مرسی وحید جان.
دمبابا خوبه . نسبت به پارسال افت کرده ولی ونگر میتونه درستش کنه.
از خرید بازیکنای اسمی خوشم میاد ولی بهترین خریدها خریدیه مثل ادواردو گمنام که قبل مصدومیتش همه مهاجمای لیگ رو گذاشته بود تو جیبش.

vahid در 28/9/1391 | 16:07 گفت:

باشه دادا 1پوندش از من

HAMED toopchi در 28/9/1391 | 15:50 گفت:

ونگر تورو جون مامانت الان وقت غد بازي نيست. اينو بخر واسه ما، دنگامون رو هم ميديم.!!
وحيد دنگت رو بذار

sepehr najafian در 28/9/1391 | 15:31 گفت:

تئو بياد نوک نيازي به مهاجم نداريم

vahid در 28/9/1391 | 14:06 گفت:

تازه ونگر دنبال دنی الوس ایول

vahid در 28/9/1391 | 14:04 گفت:

کی خوبه؟

شما بگید

البته فکر کنید و بگید

vahid در 28/9/1391 | 14:04 گفت:

بابا بیخیال بنزما پس باید واستیم تا بیاد

masoud mahmudpur در 28/9/1391 | 14:01 گفت:

قرار نیست چون خودش گفته دوست دارم بیام ارسنال ونگر هم بره بخردش.اگه میخوایم خط حملمون قوی شه یه چیز تو مایه های بنزما باید بگیریم

محمد مهدی در 28/9/1391 | 13:59 گفت:

be nazare man hafbak defayii bayad too olaviat bashe. albate mohamad diame na. ye bedard bokhor mese m'vila ya m'bia

حمید پیرنیا در 28/9/1391 | 13:46 گفت:

من با دمبابا مخالفم بدرد ما نمیخوره . بازیکن متوسطیه بازیشم بگیر نگیر داره این فصل 2 تا از بازیاشو دیدم اصلا ازش خوشم نیومد به سبک ما نمیخوره. آرسنال اصلا مهاجم لازم نداره به نظر من مشکل ما وینگره نه مهاجم همین الان ولکات و پولدی و جیرود رو داریم که همگی میتونن مهاجم نوک بازی کنن بازی هیچکدومم شبیه هم نیست ولی وینگر خوب ندارم واسه همین مجبوریم پولدی و رمزی رو بذاریم وینگ. یه وینگر سطح بالا میخایم