بایرنی ها:ارسنال خیلی اسونه!!!!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 258,146 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بایرنی ها:ارسنال خیلی اسونه!!!!

سلام دوستاناقا این المانای فاشیست بد حول ورشون داشته خیلی خوشحالند!؟

البته شاید ترجمم یکم بد باشه خودتون ببخشید

فیلیپ لام:این قرعه ی خوبی بود و ما شانس خوبی داریم برای صعود می خواهیم در لندن به پیروزی برسیم(این بچه سه سانتیه خوابش میاد برو یکم استراحت کن عمو)

توماس مولر:می خواهیم به ارسنال نشان دهیم که پیروزی مال ماست کارل هاینز رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ : فکر می کنم به عنوان تیم برگزیده این بازی معرفی شده ایم اما اگر انها را دست کم
بگیریم اشتباه بزرگی انجام داده ام.

آرستال ظرف چند ماه گذشته در لیگ به
تقلا افتاده است و با نگاه کردن به جدول لیگ برتر می توانید دلیل آن را ببینید. اما
این بدان معنا نیست که بازی آسانی برایمان خواهد بود. مشتقانه در انتظار دیدارمان
در لندن و بازی برگشت در خانه هستم

کارل هاپفنر، نائب رئیس باشگاه بایرن مونیخ نیز در مورد این قرعه گفت:

"
اکنون برای نخستین بار در این جام باید با آرسنال در آلیانز آرنا بازی کنیم و
خوشحالیم که با آنها روبرو می شویم. راه طولانی تا ومبلی باقی مانده است."

(واقعا که وقتی این صحبت ها رو می شنوم خدایی اعصاب برام نمی مونه اگه تیم سال 2004 رو داشتیم ببینم این احمق ها بازم این چیزا رو می گفتن یا شب خودشون رو خیس می کردن اما همه چیز به ونگر بر می گرده اگه به خدا یک مهاجم توپ و یک هافبک دفاعی بیاره می ترکوندیم)

حتما شنیدین که ناپولی ژورو رو می خواد الان بهترین موقعیت که برای کاوانی پیشنهاد بدیم خدایی مهاجم با دادن ژورو و دادن شاماخ.یا بنتنر و با پرداخت 20 یا 25 میلیون می تونیم اون رو به خدمت بگیریم ای خدا یعنی میشه!؟ حیف که خواب هست و رویا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 3/10/1391 | 23:59 گفت:

منطق من میگه میخوریمش تا دسته ولی دلم میگه نمودشون میکنیم تا دسته. حالا ایشالا تو این مورد حق با دلم باشه

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 16:02 گفت:

پارسال اگه یادتون باشه این زالاتان تو رختکن خیلی تو حس رفته بود حبر نداشت بچه همون نیمه اول 3تا نوش جان میکنه بایرنم الان همون جالت دقیقا...اینا اگر عرضه داشتن چلسی دربدر و تو زمین خودشون شکست میدادن..

parsa در 2/10/1391 | 11:08 گفت:

وقتی تو امارات پارشون کردیم وکار رو یکسره کردیم اونوقت حساب دستشون میاد
وحید زیاد حرص نخور .اگه مغرور بشن به نفع ما هست

حمید پیرنیا در 2/10/1391 | 11:06 گفت:

بچه ها وقتی حس hamid sadi بگه صعود میکنیم حتما صعود میکنیم دیگه ببین چیه که حس آقای بد بین هم میگه صعود میکنیم. زنده باد آرسنال

محمد يزداني در 2/10/1391 | 09:16 گفت:

سلام.به نظرم اگه تو دفاع سوتی ندیم میتونیم نتیجه بگیریم.امسال دفاع تیم تو بازیهای بزرگ اشتباهات فردی زیاد داشته واقعا نمیشه به ورما اطمینان صددرصد داشت بعضی وقتها خیلی بد بازی میکنه.اگه هافبکهای بایرن رو مهار کنن من مطمئینم میبریم.البته خداکنه یه هافبک دفاعی محکم تو ژانویه بخریم.

توپچی جنوب در 2/10/1391 | 08:51 گفت:

چنان بایرن مونیخ رو زمین گیر کنیم که کل اروپا یه جا مات و مبهوت بمونن

رئیس برای دوباره ثابت کردن خودش و تیمش بد نقشه ای واسه بایرنی ها کشیده.

hamid saadi در 1/10/1391 | 23:28 گفت:

بچه ها یه حسی بهم میگه صعود میکنیم

حمید pires در 1/10/1391 | 22:42 گفت:

تمرینات پیش بازی با ویگان بهترین جو ممکن رو داشت لوکاس پودولسکی معرکس. ولکات هیچ جا همچین دوستایی پیدا نمیکنه خدا رو شکر روحیه تیم خوبه.

parsa .R در 1/10/1391 | 21:23 گفت:

چاکر داش سید هم هستیم

سید حسین در 1/10/1391 | 20:34 گفت:

پارسا تو ما رو کشتی با این ایدمانت

parsa .R در 1/10/1391 | 20:27 گفت:

اره احسان جان ایدمان یه دفعه ای پخش میکنه .اون دفعه که ارسنال با استون ویلا بازی داشت ساعت 9 یه دفعه ای دیدم تبلیغ کرد که نشون میده منم میخواستم برم مهمونی رفتم اونجا دیدم مال اونا خش داره مهمونی رو ول کردم اومدم بازی رو دیدم البته حالم گرفته شد با اون بازی که بسیار ارسنال مزخرف بازی کرد

محمد مهدی در 1/10/1391 | 19:49 گفت:

foshe akharet be bayern
age bazikon begirim shans darim. bazikon ke migirim age khoobesho begirim

حمید pires در 1/10/1391 | 18:58 گفت:

راستی مرتضی جان بیشتر سر بزن یکم میانگین سنی بره بالا ماشالا جوون زیاده چند تا پیر پاتال مثل من و تو وزن سایت رو میزوون میکنه.

حمید pires در 1/10/1391 | 18:41 گفت:

نظر من هم نظر مرتضی است مضاف براینکه اونا تو این فکرن که انتقام فینال پارسال رو از لندنیها بگیرن اما غافل از اینکه این ماییم که دنبال جبران شکست گذشته ایم یک مقدار آمار حفظ توپ اونا بهتر بوده اما ما این آمار رو برابر اورتون سیتی یونایتد چلسی و لیورپول و تاتنهام کسب کردیم که هر کدوم توانایی برد بایرن دارن.

m0rteza در 1/10/1391 | 17:59 گفت:

هر چقدر میخوام کامنت ندم نمیشه.آخه این بایرنی های ابله سال قبل به تیمی که ما 5-3 شکستشون دادیم در فینال لیگ قهرمانان باختند.بس ببینید بایرن هم اصلا شکست ناپذیر نیست.اینا خیلی دور برداشتند و اینقدر احمق هستند متوجه نقاط ضعف تیمشون نیستند.بایرن در این فصل در کنار بردهای زیادش بعضا شکست های مفتضحانه ای برابر تیمهای بسیار گمنامی هم داشته.اونم با ترکیب اصلیش.اگه ونگر به درستی بازی بایرن رو آنالیز کنه خواهیم دید بایرن هم همچین تیم بزرگی نیست.من قبلا به همتون گفته بودم در نیم فصل دوم تیم خیلی بهتر خواهد شد و هنوزم سر این حرفم هستم.برابر بایرن بازی ای خواهیم کرد که تمام طرفداران گستاخ و کم سن و سالشون دهنشون بسته بشه و یاد بگیرند اینقدر بی دلیل دهان کثیفشون رو باز نکنند.در فصل نقل و انتقالات هم با جذب دو سه بازیکن خوب وضعیتمون بهترمیشه.من قول میدم بعد از دو دیدار رفت و برگشت برابر بایرن طرفداران بایرن هستند که سرشون پایینه نه ما.این آلمانیها کلا خیلی زرت و پرت میکنند.از این ک.. شعرا وقتی آلمان در یورو برابر ایتالیا قرار گرفت هم زیاد میگفتند.وقتی ایتالیا شکستشون داد زبانشون رفت جای دیگشون و تا ماه ها لال بودند.دوباره زبان در اوردند و لازمه زبونشون رو کوتاه کنیم.همانطور که یک تیم لندنی فصل قبل در زمین خودشون در فینال لیگ قهرمانان لالشون کرد و همشون بعد از بازی مثل اوسکلا این ور و اون ور نگاه میکردند.فاک یو بایرن مونیخ فور اور.

reza در 1/10/1391 | 17:17 گفت:

تازه تا اون موقع روسیچکی و دیابی هم بر میگردن . خداییش ما هافبک های عالی داریم مثل روسیچکی و ارتتا و کازورلا که میتونن تو این جور بازی ها که تیم حریف سبکش نزدیک به ماست کمک کنن

sepehr najafian در 1/10/1391 | 17:11 گفت:

نگو فاشيست.حرف درستي نيس

alireza در 1/10/1391 | 17:11 گفت:

آقا احسان من منظورم به تک بازیا نیست منظورم کلیه منظورم اینه که ما اگه بایرنم ببریم مرحله ی بعد به مشکل میخوریم چرا چون تیم ما حتی بهترین بازیکنامونم سوتی هایی میدن که آدم شاخ درمیاره تا حالا فکر میکردم تو تیم ما فقط امثال ژوروها و رمزیها سوتی میدونو تیمو کله میکنن ولی الان که میبینم این بحران تو تیم ما همه گیره نمونش آرتتا که همه اتفاق نظر داریم که جزو بهترین بازیکنای لیگه ولی تو بازی با چلسی و فولام رو اشتباهات اون گل خوردیم یا فرمالن که تو بازی با همون چلسی دو ضربه آزاد مفت به اونا داد که اتفاقا هردوشم گل شد یا بازی با منچستر عملا یه پاس گل داد به فن پرسی تیمای دیگه هم شاید بازیکن بزرگشون اشتباه کنه اما نه انقدر (شاید کل فصل یه دونه )که هنوز نیم فصل تموم نشده از چند بازیکن بزرگمون اشتباهات بچه گانه ببینیم

یادمه قبل بازی پارسالمون با میلان بواتنگ یه مصاحبه کرده بود مصاحبش خیلی جالب بود گفته بود آرسنال تیمیه که اگه روز خوبش باشه خیلی خوب و روون بازی میکنه ولی اگه روز خوبش نباشه اصلا نمیتونه سبک خودشو پیاده کنه (منظورش این بود تقریبا همه ی بازیکنا بد بازی میکنن) که تیم ما دقیقا همچین حالتی داره در یک کلام ثبات نداره میره لیورپولو وستهامو تو زمین حریف میزنه با السیتیو اورتون مساوی میکنه ولی میره به نوریچو بردفورد میبازه این یعنی چی یعنی بی ثباتی دیگه من بیشتر از همه از بی ثباتی تیمم میترسم نه قدرت بایرن مونیخ

reza در 1/10/1391 | 17:11 گفت:

منظورت شالکست دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش هم با چیزا نمیشه چیزی رو ثابت کرد که چون ما تو لیگ 5 بودیم دیگه حریفه اسونی هستیم . مگه پارسال چلسی 6 نبود که امد و هم بارسا برد و هم این مونیخی ها رو ؟؟؟؟

ehsan zoola در 1/10/1391 | 16:21 گفت:

علیرضا اون موقع سال 2004 بود و الان سال 2012 پس خیلی چیزا فرق کرده

سبک بازی 2 تیم ... تجربه ونگرو از اون سال تا حالا ....

بعد بایرنو خیلی بزرگ نکن ... با همین دورتموندی ک امسال بازی کردیم تو زمین خودش به زور یه تساوی گرفت پس زیادم خبری نیست

ایشالا ک اگه تئو بمونه و سانتی و پولدی اون موقع تو اوج باشن میبریمشون

ali در 1/10/1391 | 15:59 گفت:

dametoon garm

حسین ملازینل در 1/10/1391 | 15:58 گفت:

بازیه سختی داریم ولی برنده ی نهایی آرسناله...

alireza در 1/10/1391 | 15:53 گفت:

بچه ها به نظر من این یه حقیقت تلخه ولی تقریبا همون چیزی که بایرنیامیگن درسته تیم رویایی فصل دو هزارو چهار دو هزارو پنجمون نتونست بایرنو بزنه این آرسنال که...... یادمه اون موقع ها تازه دوسه ماهی بود طرفدار آرسنال شده بودم و تازه آرسنالی به حساب میومدم حقیقت اینه که این بایرن فوق العادستو ما تو تیممون خیلی مشکلات داریم شاید بتونیم توامارات اونا رو ببریم ولی تو آلیانز خیلی خیلی کارمون سخته راستش من بایرنو به همراه بارسلون,منچستر,رئال و یوونتوس جزو مدعی های درجه یک قهرمانی میدونم و تیم خودمون به همراه پاریسنت ژرمن میلان و بقیه ی تیما جزو مدعی های درجه دو میدونم

ببخشید که تیم خودمون رو جزو مدعی های درجه دو میدونم ولی به نظر من یه حقیقت تلخه که باید قبولش کرد فعلا مانمیتونیم با غول های اروپا رقابت کنیم مگه اینکه حداقل 80-90میلیون پوندی به این تیم تزریق بشه برای خرید بازیکنای بزرگ در ضمن بازیکنای خوبمون هم از تیم نرن تنها در این صورته که میتونیم با بزرگای اروپا رقابت کنیم

ehsan zoola در 1/10/1391 | 15:09 گفت:

parsa .R: نوکرتم رفیق

البته ایدمن هم کارش حساب پسایی نداره یهویی دیدی لحظه اخر خواستن پخش کنن چون همزمان با بازی ما بازی ای دیگه نیست

ehsan zoola در 1/10/1391 | 15:07 گفت:

ali : علی جون راه فردا یکی از شبکه های کشور افغانستانه ک اکثر بازیهای حساس رو پخش میکنه اونم با گزارش فارسی !

فرکانسشم

ماهواره ترک ست 2 A >>>>> فرکانس 11988 >>> سمبل ریت 2222 >>>> 5/6


parsa .R در 1/10/1391 | 15:01 گفت:

بچه ها چرا از دورتموند میترسین ما همین دورتموندو 2 سال پیش اگه اشتبا نکنم در مجموع 3-1بردیم با گلای اون انپرسی

HOSSEIN در 1/10/1391 | 14:49 گفت:

بایرنی ها به اونجاشون خندیدن.هیچی نیستن.خدارو شکر به دورتموند نخوردیم.

parsa .R در 1/10/1391 | 14:47 گفت:

علی جان راه فردا یه شبکه افغان هست که رو ترک ست اگه ایدمانو میتونی بگیری اینم میتونی بگیری فرکانسم دا احسان بهت میده

parsa .R در 1/10/1391 | 14:46 گفت:

احسان جون من تورو نداشتم چیکار میکردم دمت گرم داداش خدایی خیلی حال کردم ایدمان پخش نمیکرد بازی رو منم اصلا به فکرم خطور نکرده بود که برم ببینم راه فردا پخش میکنه یا نه ایول داداش مردی مرد ایشاللا فردا سومین بر پیاپی رو بکسبیم

ali در 1/10/1391 | 14:35 گفت:

راه فردا چیست دیگر

ali در 1/10/1391 | 14:34 گفت:

کجا پخش میکنه

ali در 1/10/1391 | 14:32 گفت:

کجا پخش میکنه

ehsan zoola در 1/10/1391 | 14:18 گفت:

بچه ها یه خبر تووووپ :

بازی فردا با ویگان رو راه فردا مستقم پخش میکنه ...

مهدی باقری در 1/10/1391 | 14:16 گفت:

اینا خودشون رو چی فرض کردن ما همیشه نشون دادیم غیر قابل پیش بینی هستیم درسته که تو لیگ جامون خوب نیست ولی ما ونگر و داریم وهمین براشون بسه والبته بیشتروقت ها غرور المانیها کار دستشون داده ماهمیشه توانایی بازگشت داریم

ehsan zoola در 1/10/1391 | 14:08 گفت:

همین هفته قبلم جلو رئال مادرید تو جام حذفی که رئال رو حذف کردن یکی از بهترین بازیکنای تیمش بود.

****************************************************************************

حمید رئال هنوز حذف نشده بازی برگشتم مونده ... باید بازیشو تو سانتایگو ببینیم چند مرده حلاجه

nima در 1/10/1391 | 13:42 گفت:

اتفاقا اینجور رفتارا خیلی به ما کمک میکنه که راحت تر ببریمشون!!!وقتی که اینقد غرور و تکبر دارن و تیم حریف رو دسته کم میگیرن ما میتونیم با یه بازی خوب تو همین لندن کارو یه سره کنیم!!!

ali در 1/10/1391 | 13:04 گفت:

در مورد کی حرف میزینید که بازیکن 3 لالیگاست

Morteza Bauer در 1/10/1391 | 12:41 گفت:

اینا مارودست کم بگیرن خوبه میتونیم از اینکه مغرور بشن استفاده کنیم.فقط خداکنه حتما ژانویه خرید داشته باشیم.

مهدی افسرده در 1/10/1391 | 12:40 گفت:

جورییییییییییییییییی لهشون کنیم که نفهمن چه جوری حذف شدن

حاکم 26 در 1/10/1391 | 12:00 گفت:

M' Vila + Cavani = Victori

حمید pires در 1/10/1391 | 11:48 گفت:

حمید جان قبول دارم سبک بازیشون شبیه همه ولی ممکنه یکی مثل ریس دربیاد که هی از هوای بارونی جزیره بناله و دلتنگ برگشتن به وطنش بشه مثل فابرگاس اما همونطور که گفتی تو استعدادش شکی نیست . یکی دو بازیکن محکم نیاز داریم تا تیممون راحت رو ضربات ایستگاهی و ضد حمله ها تسلیم نشه.

حمید پیرنیا در 1/10/1391 | 11:43 گفت:

اتفاقا حمید جان چون سبک بازی آرسنال به اسپانیایی ها شبیه هست مثل کازورلا و فابرگاس و ریس و آرتتا که همشون ( حتی فابرگاس و ریس که خیلی جوون بودن ) زودتر تو آرسنال جا میفتن . همین کازورلا نمونه بارزش

حمید pires در 1/10/1391 | 11:39 گفت:

حمید پیرنیا عزیز مطمئنم بازیکن توپیه و آمار خوبی هم داره اما بهتره از لیگ خودمون برای ترمیم خطوط استفاده کنیم . بازیکنا خیلی دیر با لیگ انگلیس و سبک بازیش آشنا میشن .

حمید پیرنیا در 1/10/1391 | 11:37 گفت:

آقا شرمنده ها خیلی ببخشید ولی حالم بهم خورد از این آیه های یاس و نا امیدی فوقش میبازیم دیگه چرا اینقد خودمونو کوچیک میکنیم رئال و منچسترم از بایرنی به مراتب ضعیفتر از این باختن. بسه دیگه

حمید پیرنیا در 1/10/1391 | 11:35 گفت:

IAGO ASPAS

به انتخاب سایت گل تا الان بعد از مسی و فالکائو بهترین بازیکن لالیگا بوده 6 گل زد و 3 پاس گل داده . از نظر هیکل تو مایه های دیوید ویاست . همین هفته قبلم جلو رئال مادرید تو جام حذفی که رئال رو حذف کردن یکی از بهترین بازیکنای تیمش بود.

حمید pires در 1/10/1391 | 11:34 گفت:

حمید خان هوادار با عشقش زندس اگه فقط به فکر واقعیات و کمبودهای تیمش باشه که باید قید عشقش بزنه بابا یکم دلتو قویتر کن .

حمید pires در 1/10/1391 | 11:31 گفت:

مسعود جان فرق بوندسلیگا با لیگ برتر همینه اگه آرسنال به زمین آگزبورگ بره به این تیم بالای 5 تا میزنه اما اگه بایرن با تمام ستارگان تاریخ باشگاهش به زمین استوک بره احتمال میدم بتونه مساوی کنه .
یک مثال دیگه یک تیم لیگ برتری میگم نه تیمای منچستره نه لیورپوله نه چلسی ونه آرسنال . اورتون اگه بره بوندسلیگا مطمئن باش قهرمان میشه .
علی جان بازی ویگان رو خیلی جدی گرفتی اما ایشالا اوناروهم پر گل میبریم.

hamid saadi در 1/10/1391 | 11:28 گفت:

دوستان چیزی که واضحه ما دیگه جایی در بزرگان اروپا نداریم و هیچ کس اعتباری که باید داشته باشیم رو نشون نمیده.هیچ کس احترامی که باید به این باشگاه بزاره رو نمیزاره.
هیچ کس نمیگه ما در سطح اول اروپاییم.حالا میخوایم تو سید یک دور گروهی اروپا بزارنمون یا هر چیز دیگه.
کجاست اون دوست عزیز تا به خاطر اینکه هر سال در سید یک هستیم به دیگر تیم ها فخر بفروشه. و ما رو کودن بدونه و به ما توهین کنه چون این سید بندی رو قبول نداریم.....
وای به حال ما.
و افسوس برای تو ای بهترین که به چنین روزی افتادی.
اصلا بحث این یک بازی نیست.اگه این بازی رو ببریم اعتبارمون برمیگرده؟
مطمئنا نه. اعتبار یک باشگاه طی یک بازی از دست نمیره که بخواد با یک بازی برگرده.پس بیخودی روی همین یک بازی زوم نکنید.
امیدوارم ببریم. اینو گفتم تا بچه ها حرفامو چیز دیگه ایی تعبیر نکنن

حمید پیرنیا در 1/10/1391 | 11:27 گفت:

اینی که گفتم یه شرط 10 ملیون یورویی داره تو قراردادش که اگه تیمی بده این پولو میتونه بره . اینو رییس باشگاهش هم تایید کرده و اتلتیکو هم میخادش.

ali در 1/10/1391 | 11:24 گفت:

بابا اینو ول کنید فردا چندتا میخوریم ویا مساوی میشه زیرا اگه ویگان ۀخرای جدول 13 بازیش خار از خونهه بوده و فقط یک بازی در خانه به سوانسی باخته وتاتنهام ووستهام رو برده

masoud mahmudpur در 1/10/1391 | 11:23 گفت:

کلا خیلی نظرات مزخرفی هوادارای بایرن.فکر کردن با زاراگوزا بازی دارن.یکی نیست بهشون بگه شما اگه خیلی گنده بودید پارسال به تیم ششم لیگ انگلیس تو خونتون نمیباختید

حمید pires در 1/10/1391 | 11:20 گفت:

وحید جان با تیم 2004 تو مونیخ 3-1 باختیم تو اون بازی موقعیت زیادی خلق نکردیم و سردرگم بودیم بهترین موقعیتمون ضربه آزاد آنتونیو ریس بود که به گوش بالای دروازه کان ساییده شد دور تا دور ورزشگاه برف جمع شده بود شاید اگه برگکمپ تو سفرهای اروپایی شرکت میکرد صعود میکردیم تک گلمون هم تو شلوغی محوطه جریمه توسط حبیب کلوتوره زده شد اما تو هایبری موقعیت پشت موقعیت برای گلزنی از دست رفت و ضربه فنی هانری به گوش دروازه کان تنها گل بازی بود یادمه بعد اون بازی هانری یکی دو ماهی مصدوم بود.
اگه تو دو پست دفاع چپ و هافبک دفاعی بازیکن تخصصی بگیریم قول میدم بایرن و امسالش خواب صعود ببینن.
سانتوس خیلی افت کرده و بازیهای زیاد ما ممکنه به گیبز آسیب بزنه یکی مثل کیرون ریچاردسون بکار میاد.

حمید پیرنیا در 1/10/1391 | 11:18 گفت:

آقا اینکه من گفتم رو جدی بگیرین پدیده این فصل اسپانیا بوده ها

حمید پیرنیا در 1/10/1391 | 11:13 گفت:

آقا من میگم ما باید یه مهاجم بخریم که بتونه تو لیگ قهرمانان بازی کنه حالا هی بیاین بگین دمبابا و کاوانی و هانتلار و . . . اینا نمیتونن بازی کنن.

من Iago Aspas رو به نظرم اگه بگیریم خوبه تا این جا تو لیگ اسپانیا تو ترکیب سلتا عالی بوده هم وینگره هم مهاجم.به سبک مهاجمایی مثل ویا و الکسیس . سوانسی هم میخادش برای ونگر هم جور در میاد حالا هی بیاین بگین 40 ملیون بده به کاوانی.

کاوانی که نشدنیه ولی اگه قراره بازیکن قول بخریم به نظرم هالک هم خوبه چون با هوادارای زنیت و مربیشون مشکل پیدا کرده شاید بشه خریدش هرچند اونم نمیتونه جلو بایرن بازی کنه.

maryam در 1/10/1391 | 11:05 گفت:

مگه اینااحمقن کاوانی رو بدن؟ بیخود دلتونو خوش نکنید. کاوانی تا رکورد مارادونا رو نزنه هیچ جا نمیره
یادتونم باشه خیلی از بازیکنارو حتی اگه تو ژانویه بگیرم ممکنه نذارن تو
CL
بازی کنن

ali-r در 1/10/1391 | 11:04 گفت:

خیلی به تیمشون مینازن
فقط صبر کنید تا اونموقع ببینید چه جوری شکستشون میدیم

علی در 1/10/1391 | 11:03 گفت:

لایک یادم رف

علی در 1/10/1391 | 11:01 گفت:

از ماست که بر ماست
ظلمی که خودمون به خودمون کردیم با مدیریت طمع و حریص گونه باعث شدیم همه واسمون شاخ بشن
والکاتم میره ژروه و چندتای دیگه هم میرن و یدونه بازیکن ابله در حد اسکیلاچی اضافه میشه و میان هی زر میزنن که ما پول داریم اما بازیکنای باکیفیت میخواییم!!!
لعنت به همشون لعنت...
.
.
به امید روزای خوب
خیلی ممنون بابت پست خوبت