داوید ویا در رادار ارسنال

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,780 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داوید ویا در رادار ارسنال

سلام دوستانبا توجه به نیمکت نشینی این بازیکن و نارضایتیش از این مسئله ونگر در فکر این که این بازیکن رو به صورت قرضی به خدمت بگیره البته قصد داره یک بند دائمی هم در قراردادش بزاره     (دیلی میل)

خوب من که گمون نمی کنم بارسا اجازه بده بره

دمبابا هم پیشنهاد 80 هزار پوندی باشگاه qpr رو رد کرده و منتظر پیشنهاد ارسنال البته این رو سان گفته و گفته که تاتنهام و لیورپول نیز خواهان به خدمت گرفتنش هستن


اما من نمی دونم چرا دوست دارم دمبابا رو بگیریم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

alireza در 4/10/1391 | 00:36 گفت:

داوید ویا و آرسنال هه اونا جنازه ی داوید ویا هم به آرسنال نمیدن چه برسه به خودش من این شانسلونا رو میشناسم دوسه سال بویانو میخاستیم آخرش به خاطر اینکه آرسنال رقیبشون تو چمپیونز لیگه به ماندادن دادنش به رم این که داوید ویائه و چند برابر بهتر از بویان اونا ته تهش بخان بهمون بازیکن بدن یه بازیکنی مثل پینتو رو میدن که نقش آلمونیا رو تو تیممون بازیکنه و بشه یار دوازدهم حریفا

ازاین شانسلونا نامردتر من هیجا ندیدم سبد سبد بازیکنای آرسنالو میدزدن آخرش یه بازیکنم بهمون نمیدن

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 17:28 گفت:

هنگ بود ببحشید زیاد شد...

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 17:08 گفت:

بعید میدونم ولی خدا کنه...

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 17:08 گفت:

بعید میدونم ولی خدا کنه...

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 16:57 گفت:

بعید میدونم ولی خدا کنه...

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 16:49 گفت:

بعید میدونم ولی خدا کنه...

محمد مهدی در 3/10/1391 | 11:51 گفت:

man nazaram ba ali ghasemi yekie

sepehr najafian در 3/10/1391 | 11:44 گفت:

تو فن پيج فابرگاس تو فيسبوک نوشته بود ويا مياد آرسنال

علی قاسمی در 3/10/1391 | 10:59 گفت:

اگه 1 خرید داشته باشیم ن ام ویلا رو به ویا ترجیح میدم چون خیلی توی این پست نیاز به بازیکن داریم
با توجه به بازی کردن والکات در نوک و جیرود و شاید هم امدن هانری ، بعید میدونم بازیکنی رو به تیم در این پست اضافه کنیم

مهدی باقری در 2/10/1391 | 22:44 گفت:

ویا حیلی خوبه به سبک ماهم میخوره نمی دونم چرا دلم نمی خواد این دمبای بیچاره بیاد

nima در 2/10/1391 | 21:05 گفت:

توافق نيوکاسل با مارسي براي خريد رمي-------
این نشون از این داره که دمبابا رفتنیه!!!به هر حال امیدوارم یه مهاجم خوب بگیریم!!!دمبابا رو راحت تر از بقیه میشه خریدش چون جایگزینش رو هم آوردن دیگه!!!!!!!

farshad khadem در 2/10/1391 | 20:03 گفت:

امدن ویا یک پیام میتواند داشته باشد وان رفتن ولکات . شاید در نظر شما درست نباشد ولی وقتی پودلسکی امد کمتر هواداری فکر میکرد فن پرسی بره ولی این اتفاق افتاد از مصاحبه های اخیر ونگر بوی رفتن تئو به مشام میرسه .در هر صورت زمستان این فصل برای ونگر تایین کننده است او یاید به قولی که به هواداران بابت داشتن پول کافی برای خرید زمستانی عمل کنه وگر نه ...... سر کاریم.

حمید پیرنیا در 2/10/1391 | 19:28 گفت:

ویا رو اگه بخایم با 15 بخریم زیاده به نظرم اگه قرضی بدنش عاله زاها و اموبلا ( یا کاپوئه ) و یه دفاع آخر ( احتمالا همون آفریقاییه میاد ) هم بیان عالیه.

hesam در 2/10/1391 | 18:46 گفت:

ویا بیاد عالیههههههههههههه

masoud mahmudpur در 2/10/1391 | 17:16 گفت:

ببخشید منظورم دمبا با بود

masoud mahmudpur در 2/10/1391 | 17:15 گفت:

ویلا قیمتش بالاست.اگه بخوایم بات وجه به قیمت بگیم به نظر من ویا بهتره

ehsan zoola در 2/10/1391 | 16:32 گفت:

دیگه هیچ شبکه ای نیست ک نشون بده

اینم از شانس ماست

من رفتم ببینم با گلادیاتور میشه دید یا نه

parsa .R در 2/10/1391 | 16:30 گفت:

اره احسان مال منم قطع دهنشونو سرویس میگم بگردیم شاید یه فرکانس جدید گیر اوردیم

ehsan zoola در 2/10/1391 | 16:21 گفت:

بچه ها شبکه راه فرد ابرا شما سیگنا داره؟

مال من ک قطعه

farzam در 2/10/1391 | 16:14 گفت:

یعنی بهترین خرید ممکن برای آرسنال و سبک بازیش همین ویایه بازیکنیه که هم کاملا میتونه تو تیم جا بیفته و هم مانند رابین توانایی عوض کردن نتیجه تو شرایط حساس رو داره و میتونه به تیم شخصیت قهرمانی بده فقط میترسم تو این چند هفته که تیتو تحت درمانه ویا تو بارسا بدرخشه و پشیمان بشه!!

HAMED toopchi در 2/10/1391 | 15:58 گفت:

دلت خوشه باو

حسین در 2/10/1391 | 15:49 گفت:

لوک شاو کدوم تیمه؟؟؟؟
زاها + امویلا+دمبابا
اگه این ها رو بخریم چی میشه ها

امیرحسین در 2/10/1391 | 15:30 گفت:

بچه ها کسی کلیپ از توماس آیزفیلد نداره بزاره ببینیم؟

ehsan zoola در 2/10/1391 | 15:09 گفت:

ویا با اینکه الان افت کرده هنوزم خیلی بهتر از دمبابا هست ...

یادتون نیست زلاتان تو بارسا چ افتی کرد و بعد ک رفت PSG باز شد یه ستاره

در مورد ویا هم اگه بیاد ارسنال همین قضیه اتفاق میفته شک نکنید

ali در 2/10/1391 | 15:06 گفت:

امیر دری وری میگی ها

ali در 2/10/1391 | 15:05 گفت:

من میگم هیچ کس نمیگیریم 1 و 2 اگه هم بیاد انگلیس میره چلسی ویا سیتی
ولی اگه بشه امویلا و ویا =====.....

امیرحسین در 2/10/1391 | 15:00 گفت:

زاها+ام ویلا+گودزیلا(سونزو)+دمبابا+لوک شاو.خریدهای ونگره تو زمستونه خاطر جمع باشید.قید ویا و ارداتوران این چنین بازیکنایی که به ما لینک شدنا بزنین

parsa .R در 2/10/1391 | 14:47 گفت:

یعنی خدایا اگه ویا رو بگیریما من هر روز نماز میخونم قول میدم یعنی میشه من عاشق ای بازیکنم خیلی باهوشه و شوتای پای راستشم که دیگه نگو وای

حاکم 26 در 2/10/1391 | 14:41 گفت:

راستی دقت کردید اکثر خریدای آرسنال ناگهانی بدون اینکه کسی بفهمه خریده شده تا دست خر کوتاه شه و دس نذارن رو انتخاب ونگر مث شغال پیر ؟ سانتی هم کسی حدس نمیزد ک میاد. البته اکثر خریداش! امیدوارم ام ویلا رو هم اینجوری بخریم. چون در حالی ک فقط ۱ سال از قراردادش مونده ولی هیچ خبری از اخبار نیس. خدا کنه بخریمش!‏
ولی بازی ویا بهتر از دمبابا هست و ویا بهترم میشه تو آرسنال. شاید ویای والنسیا شه!

sepehr najafian در 2/10/1391 | 14:36 گفت:

خريد ويا ميتونه برامون بهتر باشه

اميرحسين اباذري در 2/10/1391 | 14:34 گفت:

http://img4up.com/up2/73339566713599840465.jpg

حاکم 26 در 2/10/1391 | 14:31 گفت:

منم از دمبابا خوشم میاد. یعنی از ویا بدم میاد. ولی خرید ی هافبک دفاعی توپ مث ام ویلا و نگهداری تئو در اولویته !

اميرحسين اباذري در 2/10/1391 | 14:23 گفت:

sport.es اسپانیا هم خبر اول سایتشو اختصاص داده به علاقه آرسنال به ویا و گفته آرسن ونگر این بازیکن رو به عنوان گزینه اول خریدش در نظر داره

توپچی جنوب در 2/10/1391 | 13:54 گفت:

ویا رو من هم یه چند جایی دیدم که به آرسنال لینکش کردن ولی الان تو افته به نظر من دمبا با بهتر باشه...

هرچند ویا هم تجربه زیادی داره هم از لحاظ ملی و هم باشگاهی.

اميرحسين اباذري در 2/10/1391 | 13:54 گفت:

مارکا یه بار دیگه مدعی شده که ویا ژانویه بارسلونا رو ترک میکنه و دیلی میل هم یه بار دیگخ گفته آرسنال این بازیکن رو می خواد

اميرحسين اباذري در 2/10/1391 | 13:52 گفت:

قضیه ویا داره جدی میشه

vahid در 2/10/1391 | 13:40 گفت:

اوه ببخشید 80 هزار پوند الان درستش می کنم

nima در 2/10/1391 | 13:35 گفت:

دمبابا هم پیشنهاد 800 هزار پوندی باشگاه qpr رو رد کرده
800 هزار پوند دیگه چیه آخه؟!؟
خب من دوست دارم ویا بیاد خب به هر حال بازیکن با کلاس بالاتریه نسبت به دمبابا ولی مهم اینجاست که هر کدوم رو بگیریم تو بازی با بایرن نمیشه ازشون استفاده کنیم!؟!