خبر؟!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 258,363 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر؟!

سلام دوستاندیلی میل امروز تیتر زده که دیامه به دوستانش گفته که تو این هفته به ارسنال می پیونده و وستهام هم برای جایگزینیش دنبال بازیکن هستند

همچنین زده که ارسنال علاقه مند به مهاجم تیم استون ویلا کریستین بنتکه بلژیکی هستش

و اخرین خبر هم ارسنال و نیوکاسل اماده اند که با 6 میلیون پوند بازیکن تیم باستیای فرانسه رو به نام فلورین تویوین(اگه درست تلفظش کرده باشم) به خدمت بگیرن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 8/11/1391 | 22:26 گفت:

این دیامه مگه قرار نبود بعد بازی با وستهام بیاد آرسنال ؟؟

از بنتکه خیلی خوشم میاد ... یه تموم کننده عالیه ... به نظر به درد نیمکت میخوره

توپچی جنوب در 8/11/1391 | 21:52 گفت:

سه یا نهایتا دو خرید خوب خواهیم داشت كه صد در صد یكیشون هافبك دفاعیه.
روز های آخر ژانویه خرید خواهیم داشت نگران نباشید

nima در 8/11/1391 | 19:57 گفت:

دیامه که 100% شایعه س!!!!!
ولی اون دوتا که کسی نمیشناستشون احتمال زیاد بیان!!!!

Morteza Bauer در 8/11/1391 | 18:41 گفت:

هنوزم میگم هیچکس رو نمیخریم.هیچکس.مگر اینکه در پیت

حمید پیرنیا در 8/11/1391 | 18:39 گفت:

این یارو بنتکه یادمه چندماه پیش اعلام کرده بود هوادار آرسناله

iman sanaei در 8/11/1391 | 18:31 گفت:

دیامه رو دوس دارم

Vishka در 8/11/1391 | 18:00 گفت:

کلا من نمیشناسم

اما از خرید خوب استقبال میکنم

خسته شدیم به خدا دیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره واسه خرید

میثم محمودی در 8/11/1391 | 17:30 گفت:

بازی تمام شد
برنت فورد 2-2 چلسی
بازی برگشت معلوم نیست

میثم محمودی در 8/11/1391 | 17:13 گفت:

تورس مساویش کرد بازی رو

AMIR در 8/11/1391 | 17:11 گفت:

9دقیقه تا حذفه چلسی

masoud mahmudpur در 8/11/1391 | 17:03 گفت:

مرسی

jafar در 8/11/1391 | 17:02 گفت:

چلسی گل خورد

jafar در 8/11/1391 | 16:58 گفت:

هیچکی رو نمیخریم همه ضایع میشیم

jafar در 8/11/1391 | 16:58 گفت:

بجاش ما ژیرو رو داریم که کیفیت رونالدو رو داره

میثم محمودی در 8/11/1391 | 16:53 گفت:

ریال مادرید 4-0 ختافه
رونالدو سه گل رو زد انصافا به این میگن بازیکن دست کمی از مسی نداره
ما هم دیابی رو داریم غصه ارسنال

میثم محمودی در 8/11/1391 | 16:51 گفت:

چهار روز دیگه بیشتر نمونده هیچی نخریدیم فکر کنم یکی دو بازیکن بینام ونشان میخریم و دیگه میره تا تابستون

میثم محمودی در 8/11/1391 | 16:50 گفت:

چلسی مساویش کرد اوسکار بازیکن گرون قیمتش گل رو دقیقه 55 زد

AMIR در 8/11/1391 | 16:39 گفت:

امیدوارم دیامه بیاد...حداقل از لحاظه کمیت خوبه

AMIR در 8/11/1391 | 16:36 گفت:

چلسی فعلن حذفه .......40 دقیقه مونده

مغیث در 8/11/1391 | 16:16 گفت:

چلسی یکی خورده!

ali-r در 8/11/1391 | 16:02 گفت:

یه جا نوشته بود آرسنال اماده ست تا با 6 میلیون سانیا رو به پاریسن ژرمن بفروشه

حمید پیرنیا در 8/11/1391 | 15:22 گفت:

بنتکه به لعنت خدا نمیرزه بازیشو دیدم.

farzam در 8/11/1391 | 15:13 گفت:

میگم این مربی نیوکاسل عجب مکشی داره کل لیگ فرانسه رو داره جارو میکنه!

tofigh در 8/11/1391 | 15:07 گفت:

من بازیش روندیدم نمیدونم چطور بازی میکنه پس ساکت میشم..